3. LIGE REGIJE ZAPAD

Natjecanja i novosti iz regije

Re: 3. LIGE REGIJE ZAPAD

PostPostao/la cezar » 08 vel 2014

Evo još jednog bisera velikog voditelja NM. Danas ujutro na kuglani DOS Zrinski u 9.30 glavni sudac se našao u nedoumici, na kuglani su se pojavile tri (3) ekipe :o KK Mantinela, KK Korana i KK Mladost. :lol: Na upit sa kim danas igra KK Mladost oni odgovaraju da u 10.00 igraju protiv KK Stare HIže. Na zaprepaštenje svih nazočnih na kuglani oni vade raspored na kome zaista piše da igraju u 10.00 sati sa KK Stara Hiža a KK Mantinela sa KK Koranom treba igrati u 14.00. a na kuglani na oglasnoj ploči stoji drugačije a i suci su delegirani drugačije. Kad je veliki vođa radio prvi raspored previdio je da danas u 13,30 na kuglani DOS Zrinski igra ŽKK Karlovac i ŽKK Zanatlija iz Ivaniča utakmicu 10.kola 2.HKL Centar pa kad je radio izmjenu (drugu ili treću) u Karlovac je poslao raspored sa izmjenom a u Delnice ne. :roll: :oops: :roll: Sad me baš zanima što će poduzeti veliki vođa, dal će nadoknaditi putne troškove kuglačima iz Delnica ili će mu njegovi Gorani to oprostiti 8-) pa nije mu to prvi puta :lol: :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la zeljar » 08 vel 2014

Nije to njemu prvi puta (hvala bogu). Taj ćića će nas j....i još nekoliko godina kako je krenulo. Čudi me da nije iznašao rješenje za ovaj slučaj.
Trebala je doći ekipa KK "Stara Hiža" pa igrati sa KK "Mladosti" na dvije staze, ovi drugi na druge dvije staze, žene svoju utakmicu u 16,30 sati a Amater
svoju u 20,00 sati. Čudi me da se genije nije toga sjetio.
Ako su gorani pravi sada bi trebali biti ustrajni i od voditelja tražiti prijevozne troškove, dnevnice i sve drugo što uz to ide.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la lukodp » 08 vel 2014

zeljar je napisao/la:...Trebala je doći ekipa KK "Stara Hiža" pa igrati sa KK "Mladosti" na dvije staze, ovi drugi na druge dvije staze, žene svoju utakmicu u 16,30 sati a Amater
svoju u 20,00 sati. Čudi me da se genije nije toga sjetio...

:lol: Ima da kuglanje procvate u naredne 4 godine...
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la zeljar » 08 vel 2014

Dokle se ide sa nepravilnostima u regiji Zapad to izgleda niti sam Bog nezna. Slučajno sam uočio iz ekipnog zapisnika sa današnje utakmice
odigrane u Dražicama izmedju KK "Grobničan" i KK "Elektroprimorja" u 3. HKL RZ. Za ne povjerovati. Glavni sudac utakmice Draženko Bistrović a pomoćni
sudac (ili sudac na stazi) Antonio Linić. Ništa neobično ali Antonio Linić je igrač KK "Grobničana" a na ovoj utakmici uredno je odigrao 120 hitaca.
Što će na ovo reći novi predsjenik HKS-a baš me zanima. Da li će NM nekog ispovjedati i držati propovjed kao što je to činio (bez razloga)
sudcima iz Šibenika. Mislim da Zbor sudaca u Rijeci pod hitno treba prispitati. Sramota i pljuska svim igračima, kuglačkim djelatnicima i ljubiteljima
kuglanja ne samo u RZ već u cijeloj RH.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la Milan B. » 08 vel 2014

Prijatelju Zeljar,
Slovenac bi rekao: "Človek ne jezi se"! To su samo realnosti općeg stanja u ovom
sportu.Što je time narušeno,koga je to zaboljelo,bili bio rezultat drugačiji da su
bili "pravi suci".Pravila,Regule,Propozicije i ostali "bakrači" su tu forme radi i zadovoljavanja
nekih principa koje nalažu "oni izvana" koji ne kuže da smo mi najbolji i najljepši.
Njima,kojima trebaju Pravila,neka ih se drže. Nama je važnije i svrsishodnije dobro odvagati
za koga i koju struju dati glas pa možda ušićariti kakvo mjestu u nekom forumu -moža Izvršni
odbor,možda Nadzorni A JOŠ su sve komisije i stručna tijela neraspoređena-imenovanja bog zna po
kojim mjerilima,jer i sinoć su već NEKI bili u Ogulinu koji nisu nazočili Skupštini ali su bili
iza toga na večeri i "zajedničkom druženju" uz ugodne gemišteke.
Pripremanje terena i osobno iskazivanje podrške i simpatija novokomponiranim voditeljima
orkestra,čestitke uz poljubce.
Reče jučer u dva navrata novi dirigent: "i sutra je novi dan"!
Pozdrav,
Milan B.
Tek protipkao

PostPostao/la zeljar » 09 vel 2014

Gospodine Milane B. Vaše zadnje pisanje sam potpuno razumio. Samo mi nije poznato za koga kuglaju gospoda Đujić i Butorac M. koji su
sudili zadnju utakmicu izmedju KK "Vinodol" i KK "Telekom". Čudi me da je novi prvi pobočnik (NM) to dozvolio ako su narečena dvojica igrači KK "Vinodola".
Znam da Pravila nisu bitna za nove ljude jer nisu bila bitna ni do sada.
Bilo bi lijepo da napišete imena čestitara koji su uživali u blagodatima večere i pića poslike dana X.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la Milan B. » 09 vel 2014

Prijatelju Zeljar i ostali forumaši,
moram vas razočarati,iako nemam straha od govorenja istine i činjenica.
A činjenica je da niti radno predsjedništvo niti organizatori skupa ne poimaju razliku
između "gosta" na skupštini i "osobnog predstavnika-opunomoćenog" člana Predsjedništva
međunar.asocijacije koje je i HKS član.Na pismeno obraćanje predsj.NBC-a, tajnik
HKS-a nije se udostojio niti napisati pozdrav a da će meni poslati službenu poziv,
za Skupštinu, nadali su se ovaj put samo nadobudni njemci.
No,kako kao takav tamo nazočan nisam dobio pravo na učešće u diskusiji po
pitanju Statuta Saveza koji je još uvijek u mnogim glavama ostao kao nedorečena nebuloza
i velika dubioza, nisam u prilici da baš ja iznosim imena prijatelja i vidi vraga,igra se u
Gorici u subotu,a ljudi stali na piće u Ogulinu,slučajno u petak, itd.
Temu sudaca,sudačkog Pravilnika,Propozicija i ostalih bakrača u okviru saveza i na nivou
famozne regije, smo apsolvirali i ne kanim više te stvari komentirati. Doživio sam u petak
to što sam doživio,spoznao stanje stvari,uvidio realnost i izvlačim pouke, a najvažnija je
da ponašanje delegata,mišljenja,stavovi,shvaćanje pozicije saveza u okvirima hrvatskog
sporta a posebno u međunarodnim okvirima,nije na realnosti,istini i činjenicama jer
najveći broj delegata nezna,nije upoznat ILI neće da zna istinu i pravo stanje stvari sa HKS-om.
Ugodno nedjeljno popodne,
Milan B.
Tek protipkao

PostPostao/la heku » 09 vel 2014

Poštovani!
Moram se javiti vezano za suce.U pravu ste kada tražite da suci koji sude ne trebaju imati veze sa klubom.Sad će ispasti da podržavam dragog voditelja,no kada sudački ispit imaju samo članovi kluba a što onda?Svaki gost je upoznat sa time prije početka utakmice,nama je svejedno neka zapisnik piše i njihov jer i tako sve piše na semaforu.Imamo glavnog suca koji je neutralan, a spletom zdravstvenih problema sad nije u mogućnosti suditi.Nemoguće je zainteresirati bilo koga drugoga na polaganje ispita.I sad pitanje a kako dalje?Obično oni koji sude taj dan nisu ni u zapisniku.A drugo koga varati, samoga sebe-glupo je.Toliko o tome.
heku
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la cezar » 09 vel 2014

Dečki i ja sam za bunu i promjene ali ovo je predviđeno za 3.HKLZ npr kako je Dejo prebio tasta za 30 čunjeva.... kako se moj Željo provukao......kako su Delnićani putovali dva dana u Karlovac. A o HKS red niže :lol: :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la zeljar » 10 vel 2014

Cezare. Reci nam gdje su delničani ručali nakon današnje gostujuće pobjede. Mogli su u neki exkluzivni restoran kada voditelj NM plaća
sve račune. Šalu na stranu. Ako znaš objavi tko im je podmirio troškove dolaska drugi dan. Jedan moj prijatelj iz Slunja mi je rekao da kada su delničani
zvali vrlog vodju da je on predlagao da se odigra utakmica izmedju KK "Korane" i KK "Mladosti". Vjerovatno je stari pijanac malo pretjerao noć prije
pa mu je svašta padalo na pamet.
A što se tiče reda u RZ mislim da b i kuglači i kuglački djelatnici trebali postupiti kao i ovi u B i H. Ili ostavka ili noga u debelu guzicu tko je
ima a tko nema onda u normalnu.
zeljar
Raspisani lik

PrethodnaSljedeća

Natrag na Regija Zapad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.