3. LIGE REGIJE ZAPAD

Natjecanja i novosti iz regije

Re: 3. LIGE REGIJE ZAPAD

PostPostao/la Nikola » 03 vel 2016

zeljar je napisao/la:Mislim da bi i voditelj lige trebao reagirati na takve stvari. Kod voditelja se nalaze popisi licenciranih igrača pojedinih klubova.

Ja nisam imao takav slucaj. Da li je sudac registriran za koji klub ne znam, zna zupanijski savez, ali oni koji su prijavljeni za ligu sigurno nisu sudili utakmice.
Zadnja izmjena: Nikola; 04 vel 2016; ukupno mijenjano 1 put/a.
Nikola
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la zeljar » 03 vel 2016

Gospodine Filipović, nije dobro nešto tvrditi prije nego što to provjerite. Uzmite si malo vremena pa provjerite Zapisnike sa utakmica i popise
licenciranih igrača lige kojoj ste Vi voditelj. Ako utvrdite da licencirani igrači sude svojoj ekipi onda bi bio red da postupite po Propozicijama kao i što je
postupio Vaš kolega (voditelj 1. lige).
zeljar
Raspisani lik

zeljar je napisao/la:Gospodine Filipović, nije dobro nešto tvrditi prije nego što to provjerite. Uzmite si malo vremena pa provjerite Zapisnike sa utakmica i popise
licenciranih igrača lige kojoj ste Vi voditelj. Ako utvrdite da licencirani igrači sude svojoj ekipi onda bi bio red da postupite po Propozicijama kao i što je

Ako mislis na Markovica, za drugi dio je skinut sa spiska licenciranih igraca upravo iz tog razloga. Ali jos nisam dobio brojeve iskaznica nove pa nisam niti objavio novi spisak. A moj kolega nije nista takvo napravio koliko ja znam, odnosno slucaj zadnjeg kola nema veze sa ovim primjerom jer se radi o igracima koji nisu prijavljeni voditelju.
Nikola
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la zeljar » 03 vel 2016

Nikola je napisao/la:
zeljar je napisao/la:Gospodine Filipović, nije dobro nešto tvrditi prije nego što to provjerite. Uzmite si malo vremena pa provjerite Zapisnike sa utakmica i popise

Ako mislis na Markovica, za drugi dio je skinut sa spiska licenciranih igraca upravo iz tog razloga. Ali jos nisam dobio brojeve iskaznica nove pa nisam niti objavio novi spisak. A moj kolega nije nista takvo napravio koliko ja znam, odnosno slucaj zadnjeg kola nema veze sa ovim primjerom jer se radi o igracima koji nisu prijavljeni voditelju.

Gospodine Filipoviću opet nešto pišete što ne odgovara istini i obmanjujete kuglački puk ovdje na forumu. Krenimo redom;

27.09.2015. KK "Gacka" - KK "Hrvatski branitelj" 2. kolo
16.10.2015. KK "Gacka" - KK "Rakovica" 4. kolo
07.11.2015. KK "Gacka" - KK "Euphoria" 6. kolo
06.12.2015. KK "Gacka" - KK "Vatrogasac" 9. kolo
19.12.2015. KK "Gacka" - KK "Policajac" 11.kolo

Dakle, radi se o prvom dijelu natjecanja dok je Marković (prema Vašem pisanju) još uvijek bio na listi licenciranih igrača KK "Gacka" a ipak je
sudio ovih pet utakmica svome klubu.
Kako ste u prijašnjem postu napisali da bi reagirali na ovakve događaje da ih je bilo, sada bi bilo ljudski da se držite svoje riječi i poduzmete
odgovarajuće radnje i kaznite prekršitelje bilo sa preregistracijom rezultata, oduzimanjem bodova ili novčanom kaznom.
zeljar
Raspisani lik

zeljar je napisao/la:
Nikola je napisao/la:

Gospodine Filipoviću opet nešto pišete što ne odgovara istini i obmanjujete kuglački puk ovdje na forumu. Krenimo redom;

27.09.2015. KK "Gacka" - KK "Hrvatski branitelj" 2. kolo
16.10.2015. KK "Gacka" - KK "Rakovica" 4. kolo
07.11.2015. KK "Gacka" - KK "Euphoria" 6. kolo
06.12.2015. KK "Gacka" - KK "Vatrogasac" 9. kolo
19.12.2015. KK "Gacka" - KK "Policajac" 11.kolo

Dakle, radi se o prvom dijelu natjecanja dok je Marković (prema Vašem pisanju) još uvijek bio na listi licenciranih igrača KK "Gacka" a ipak je
sudio ovih pet utakmica svome klubu.
Kako ste u prijašnjem postu napisali da bi reagirali na ovakve događaje da ih je bilo, sada bi bilo ljudski da se držite svoje riječi i poduzmete
odgovarajuće radnje i kaznite prekršitelje bilo sa preregistracijom rezultata, oduzimanjem bodova ili novčanom kaznom.
hk

E kad me već povlačiš, opet nije na meni. 2014. Izvršni odbor HKS-a je donio odluku da izađe u susret Regiji Zapad da se odobri ono što je navedeno u ovom dopisu. Mada sudačka komisija nije bila u potpunosti suglasna, tako je izglasano. Kao što rekoh, skinut je sa popisa da se izbjegne rasprava po ovakvim pitanjima. Ako smatraš da ima osnove za nekoga kazniti obrati se ljudima koji su odluku donesli.
http://zbor-kuglackih-sudaca-og.weebly.com/uploads/5/8/4/3/58437323/dopis_hks-problem_sudaca__1_.pdf
http://kuglanje.hr/files/HKS/Dokumenti/Zapisnik_IO_HKS_07-2014__13_11_.pdf
Nikola
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Nikola » 04 vel 2016

E kad me već povlačiš, opet nije na meni. 2014. Izvršni odbor HKS-a je donio odluku da izađe u susret Regiji Zapad da se odobri ono što je navedeno u ovom dopisu. Mada sudačka komisija nije bila u potpunosti suglasna, tako je izglasano. Kao što rekoh, skinut je sa popisa da se izbjegne rasprava po ovakvim pitanjima. Ako smatraš da ima osnove za nekoga kazniti obrati se ljudima koji su odluku donesli.
http://zbor-kuglackih-sudaca-og.weebly.com/uploads/5/8/4/3/58437323/dopis_hks-problem_sudaca__1_.pdf
http://kuglanje.hr/files/HKS/Dokumenti/Zapisnik_IO_HKS_07-2014__13_11_.pdf[/quote]

Inače, iz iskustva i prakse znam da je takvih slučajeva bilo puno u različitim stupnjevima natjecanja, a voditelji nisu reagirali, samo je kod mene javno dostupan spisak licenciranih igrača. I da li ja kao voditelj imam uvid u spisak sudaca određene sudačke organizacije i znam da je riječ baš o istoj osobi? Kao što rekoh, domicilni zborovi sudaca moraju voditi o tome računa. I ovo nema veze sa slučajem iz prve lige, a koliko mi se čini dosta ljudi ne razumije zašto su poništeni rezultati igrača.
Nikola
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la patak » 04 vel 2016

taj Marković dok je sudio sigurno je dopisivao čunjeve svojoj ekipi kad zeljar ga svim silama želi kazniti.. :lol: :lol:

Nikola upotpunosti držim tvoju stranu !
patak
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la zeljar » 04 vel 2016

patak je napisao/la:taj Marković dok je sudio sigurno je dopisivao čunjeve svojoj ekipi kad zeljar ga svim silama želi kazniti.. :lol: :lol:

Nikola upotpunosti držim tvoju stranu !

Patak. Pročitaj dobro moje postove vezane za ovaj problem. Niti jednom rječju nisam iskazao da bi trebalo kazniti gospodina Markovića i da
gospodin Marković dopisuje čunjeve. Tvoj cinizam mi je dobro poznat iz tvojih postova.
Sada kada je gosp. Filipović razjasnio problem očito je da Regija Zapad postoji da bi HKS kršio svoje Pravilnike, Propoticije i sl.
Nije samo ovo problem u RZ. Postoje druge nepravilnosti koje čini voditelj RZ Majnarić uz pomoć svojih pobočnika. Do danas nisam uspio
nigdje pronaći i pročitati Propozicije za odigravanje ekipnog prvenstva 2. HKL RZ koje sigurno i ako postoje nisu u skladu sa važećim dokumentima
HKS-a (izbor za igrača lige), nastup igrača za dvije ekipe (Goranka II i Velebit II) i da dalje ne nabrajam.
I zapamti. Nisam zlonamjeran, samo sam jedan od onih koji žele da su uvede reda u hrvatsko kuglanje što bi trebao raditi novo rukovodstvo
HKS-a koje, po mom uvjerenju, samo stv ara veći nered.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la patak » 04 vel 2016

TVOJ POST : Kako ste u prijašnjem postu napisali da bi reagirali na ovakve događaje da ih je bilo, sada bi bilo ljudski da se držite svoje riječi i poduzmete odgovarajuće radnje i kaznite prekršitelje bilo sa preregistracijom rezultata, oduzimanjem bodova ili novčanom kaznom.

prema ovom što tu piše ti želiš kaznit i markovića jer je i on jedan od prekršitelja.. tako sam ja to protumačio..

jel postoji kakva žalba na tog markovića ili si ti se sad tog sjetio pa sad napadaš Filipovića preko foruma ?

šta nebi bilo bolje da si ga nazvao i pitao stvari koje te zanimaju ili poslao službeni dopis na savez pa dobio odgovor ??
normalno da ne, ti odmah na forum ! ja da sam Nikola nebi ti ni odgovorio na ovaj način..

slažem se s tom da je regija zapad najveći problem, ali moram priznat to ste si sami krivi.. svi pljujete po NM, ali opet dođe izborna skupština i vi opet izabrete njega.. pa tko je tu lud ??

naravno da sam ciničan i sarkastičan, drugo na ovom forumu ni nemožeš biti..
patak
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la zeljar » 04 vel 2016

Patak. Ne želim više pisati o ovoj temi. Izgleda da sam se grdno prevario. Mislio sam da si ti takodjer iz regije Zapad ali po tvom pisanju izgleda
da nisi. :lol: :lol: Svejedno se ne mogu oteti dojmu da si iz LSŽ a možda i vi niste RZ. Možda si upoznat da u RZ nema skupštine pa prema tome skupština
ne bira voditelja lige kako ti to navodiš u svom zadnjem postu. Bira ga Plenum a sa radom Plenuma rukovodi predsjednik radnog predsjedništva. Potrudi se
malo pa vidi tko je predsjednik radnog predsjedništva zadnjih pet-šest godina i tko Nikolu Majnarića drži na povšini. Športski pozdrav.
zeljar
Raspisani lik

PrethodnaSljedeća

Natrag na Regija Zapad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.