3. LIGE REGIJE ZAPAD

Natjecanja i novosti iz regije
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: 3. LIGE REGIJE ZAPAD

Post Postao/la cezar » 10 vel 2014, 08:15

U razgovoru sa dečkima iz Delnica rekli su mi da im je NM obećao podmiriti troškove ;) ali da on nije kriv već da smo mi u Karlovcu spetljali mož mislit :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 10 vel 2014, 08:47

cezar je napisao/la:Dečki i ja sam za bunu i promjene ali ovo je predviđeno za 3.HKLZ npr kako je Dejo prebio tasta za 30 čunjeva.... kako se moj Željo provukao......kako su Delnićani putovali dva dana u Karlovac. A o HKS red niže :lol: :lol:
cezare kada se razgovara o buni onda je to tajno mjesto (regija zapad) ne može se tako javno, bar za sada dok je ideja u povojima.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 10 vel 2014, 08:48

cezar je napisao/la:U razgovoru sa dečkima iz Delnica rekli su mi da im je NM obećao podmiriti troškove ;) ali da on nije kriv već da smo mi u Karlovcu spetljali mož mislit :lol:
Znate li onu narodnu obečanje lu... radovanje?

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 10 vel 2014, 19:12

Poštovani!
Pa baš i nije tako.I na Lošinju i doma odigrao sam samo zadnjih trideset.Dosta za uzeti poen.A sa ovime pokazujem da mi nije stalo do osobnih poena samo neka zet to uzme.A tko će koga do kraja prebijat to ćemo još vidjeti.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 10 vel 2014, 22:26

Gospodo već mi je dosadilo ispravljati NM iz kola u kolo. Na utakmici KK "Velebit" II i KK "Vatrogasac" u 13.kolu NM je obavio da je Velebit oborio
3108 čunjeva. Kada se zbroji 6 pojedinačnih rezultata dobije se drugi iznos. Samo pojedini neka ne napišu da je to tipfeler jer ih stvarno ima previše.

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 16 vel 2014, 15:06

Poštovani!
Vidiš Cezare i 60 je dovoljno za prvu cifru(samo ti mene jadi),poslije sam popuštao koliko sam mogao, ali nikako ne mogu shvatiti da me izbaci iz bodovanja. Sada se zovem Todorović a zet je N.Dragojević.Ali takav ti je život nikad ne znaš kad se probudiš kakvo ti je ime,pa da će još štimati i rezultati i tablica to je već "viša" matematika.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 16 vel 2014, 15:51

A dal ti skida godine po ciframa si u cvijetu mkadosti:lol: :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 24 vel 2014, 08:26

U svezi žalbe KK "Vinodol" malo sam bacio pogled na pojedinačni zapisnik od igraća Dejana Dragojevića. U drugih 30 hitaca u deset hitaca po zbroju
ima 81 a ne 82. Takodjer u prvih 10 hitaca u pune trećeg seta ne odgovara zbroj. Ovo samo navodim da se vidi ozbiljnost u sudjenju pojedinih sudaca u RZ.
Osobnog sam mišljen ja da ako netko ne može zbrojiti deset hitaca ili dva broja da se ne bi trebao baviti sudjenjem. Po mome prigovor KK "Vinodol" je
opravdan a dragi naš voditelj bi trebao sudačku trojku iz Pule suspendirati na duže vrijeme. Samo kod zapisnika od Dragojevića ima grešaka u drugih i trećih
30 hitaca tj. kod obadva suca na stazi. Mišljenja sam da glavni sudac je dužan sve pojedinačne blokove prekontrolirati i prije nego ih potpiše označiti
crvenom olovkom da su pregledani i točni.

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 24 vel 2014, 08:56

zeljar je napisao/la:U svezi žalbe KK "Vinodol" malo sam bacio pogled na pojedinačni zapisnik od igraća Dejana Dragojevića. U drugih 30 hitaca u deset hitaca po zbroju
ima 81 a ne 82. Takodjer u prvih 10 hitaca u pune trećeg seta ne odgovara zbroj. Ovo samo navodim da se vidi ozbiljnost u sudjenju pojedinih sudaca u RZ.
Osobnog sam mišljen ja da ako netko ne može zbrojiti deset hitaca ili dva broja da se ne bi trebao baviti sudjenjem. Po mome prigovor KK "Vinodol" je
opravdan a dragi naš voditelj bi trebao sudačku trojku iz Pule suspendirati na duže vrijeme. Samo kod zapisnika od Dragojevića ima grešaka u drugih i trećih
30 hitaca tj. kod obadva suca na stazi. Mišljenja sam da glavni sudac je dužan sve pojedinačne blokove prekontrolirati i prije nego ih potpiše označiti
crvenom olovkom da su pregledani i točni.
Jedan veeeliki problem nastaje kad se ocjenjuju suci, onaj tko ih ocjenjuje bi trebao ovakve previde uzeti u obzir jer mu ocjena određuje daljnje napredovanje ili nenapredovanje. Prošle godine ja ocjenim svoje suce realno, možda i prekritično i kad su se priključile ostale ocjene sudaca iz Karlovačke županije ispada da su suci katastrofalni naspram sudaca iz Slunja i Karlovca, a sve zbog nerealnog ocjenjivanja.
Da, glavni sudac je dužan pregledati i ispraviti svaku pogrešku staznog suca. U ovome slučaju za ovo je u potpunosti odgovoran i glavni sudac.
Suđenje u Hrvatskoj je postalo očajno. Ja čovjeku dosudim karton za bočni prijestup ili bosu, a on me u čudu gleda i kaže: "Pa to mi nikad nisu sudili!".
Sude igrači iz klubova koji igraju, sude suci koji po pravilniku ne smiju suditi određeni rang natjecanja... I mogao bih tako u nedogled..

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 24 vel 2014, 11:08

Da Zeljar u pravu si što se tiče da glavni sudac treba pregledati zapisnik i označiti crvenom olovkom greške prije nego što on potpiše zapisnik. Znači to je greška glavnog suca, iz ekipnog zapisnika se vidi da su to suci sa "C-1" liste bez uvrede. Zna se koliko im vrijedi licenca odnosno kad su zadnji put obnavljali licencu za suđenje. Sad će VL prebaciti lopticu na NK da ona odluči a on bere paru. On bi sam trebao reagirati kad se tako nešto dogodi jer on "pregledava" ;) sve dobivene zapisnike i trebao bi 8-) vidjeti takve očite greške gdje se vidi da je sudac pogriješio i utjecao na konačni rezultat utakmice. Isto kao što bi trebao reagirati kad na pojedinoj utakmici nastupi igrač a njega njegov klub nije stavio na popis igrača za dotičnu sezonu. Toga ima na pretek a VL ne reagira a zna se da u tom slučaju rezultat takvog igrača se briše i utakmica se verificira bez njegovih drva i poena ako ga je osvojio. Što se tiče suspenzije sudaca suce može suspendirati samo njegova domicilna sudačka organizacija a ne VL kao što je napisao za glavnog suca u Šibeniku. A i ti si Nikola upravu kad kažeš da se pojedini igrači čude kad im daš karton za prijestup kad prestupe bočne linije ili bosu a sad je trend čuđenja kad igrač baci kuglu pored daske položnice (kako bi rekli sa gume) pa za to mi niko nikad nije dosudio karton. O ocjenjivanju sudaca bi se moglo puno toga pričati.

Odgovorite