TURNIRI REGIJE ZAPAD

Natjecanja i novosti iz regije

Re: TURNIRI REGIJE ZAPAD

PostPostao/la lukodp » 27 ožu 2014

Cezare, da ne bi bilo zablude, nisam ni trenutka pomislio da pišeš gluposti i da ti informacije nisu provjerene. I ja sam pisao istinu, zapravo, pa mi se uredno obilo o glavu. Al bilo pa prošlo...

Iskreno, osobno me i ne dira baš nešto pretjerano ovo s "veteranima". Tko voli nek izvoli... A i sam kalendar natjecanja su donijeli ljudi koji više nisu u vrški HKS-a, tako da... :mrgreen:
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la zeljar » 27 ožu 2014

Lukodp komentiraš da su vrijeme održavanja mastersa u Rijeci odredili ljudi koji nisu više u vrhu HKS-a. Pa molim te pogledaj raspis
i vidi tko je koordinator turnira. Što misliš tko se krije iza e-mail adrese predsjednik žpg.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la lukodp » 28 ožu 2014

zeljar je napisao/la:Lukodp komentiraš da su vrijeme održavanja mastersa u Rijeci odredili ljudi koji nisu više u vrhu HKS-a. Pa molim te pogledaj raspis
i vidi tko je koordinator turnira. Što misliš tko se krije iza e-mail adrese predsjednik žpg.

g.Tonći Mikac. predsjednik HKS-a.
Jel ti znaš uostalom kada je donesen kalendar natjecanja HKS-a za ovu sezonu? Tko ga je prvotno potpisao (nije nitko ;) ali...)?
Uostalom, da li je uopće objavljen raspis za prvenstvo veterana 10. i 11.05. ?
Dajte ljudi, to eventualno podudaranje termina uopće nije problem... :roll:
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la cezar » 28 ožu 2014

Podudaranje termina uopće nije problem ali se mogao izbjeći da je bilo imalo sluha. Ako je već bio napravljen kalendar natjecanja za 213/14 (ma tko god ga napravio) i znalo se da je državno veteransko prvenstvo planirano 10/11.05.2014. onda se i ovaj Masters turnir mogao planirati tjedan kasnije. Kad smo već kod Mastersa jučer me nazvao gospodin Pavlic i lijepo smo se napričali.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la zeljar » 28 ožu 2014

Cezare da se niste možda i izljubili. Šala mala. Da nije možda tražio javnu ispriku od tebe. Ili ti je ponudio besplatan nastup na mastersu
i smještaj. Objavi barem detalje razgovora.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la cezar » 28 ožu 2014

zeljar je napisao/la:Cezare da se niste možda i izljubili. Šala mala. Da nije možda tražio javnu ispriku od tebe. Ili ti je ponudio besplatan nastup na mastersu
i smještaj. Objavi barem detalje razgovora.

Mogu ti samo reći da nije bilo nikakvih grubih riječi ni vrijeđanja ni sa jedne strane. Samo sam mu zaboravio poželjeti sreću u Ligi prvaka njemu i Zadru. Pa ovim putem sretno Zdenko tebi i Zadru i da se u nedjelju sastanete u finalu sa Zaprešičem. I naravno neka pobijedi Zaprešić :lol: :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la heku » 28 ožu 2014

Poštovani!
Samo da pojasnim neke stvari vezane uz Master.Prvi turnir održan je u Kranju i organizaciju je inicirao Boris Urbanc.Na otvorenju je bio njihov ministar športa Miro Cerar,dakle turnir je bio pod pravim pokroviteljstvom.I uspio je ali je sam Boris izjavio da je ovo preveliki zalogaj pa bi dobro bilo da se ovo stavi pod kapu NBC-a.Bilo je dobrih praktičnih nagrada, medalja i svega što ide uz turnir.I moja malenkost je bila na turniru i osvojio sam u svojoj kategoriji prvo mjesto.Ali sada ga staviti u isti termin kad i prvenstvo veterana ako je to istina nije normalno.Ali Cezare ovo ako se ne varam moglo bi se ticati i vas.Evo ti bombe.U raspisu za prvenstvo Hrvatske juniori u Šibeniku piše da su prijavljena tri juniora umjesto pet.A čovjek mi plače i 15 minuta priča da su njegova dva juniora bila na regiji i nisu prijavljena odnosno nema ih na rasporedu koji je objavljen.Samo ću napisati Korana Slunj.I pita me kako smo mi prošli sa prigovorom, a što da on napravi.Ono što sam mu rekao nije za objavljivanje.Ako je ovo istina e onda smo zbilja dno dna.Pozdrav.
heku
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la cezar » 29 ožu 2014

Da heku i meni su se žalili iz Korane da im dva igrača koja su imala pravo nisu prijavljena a klub im je osigurao smještaj i hranu u Šibeniku. zašto ih voditelj regije nije prijavio ne znam. Bitno je da je voditelj poslao mail kuglačicama Mantinele da svoju utakmicu sa Šubičevcem igraju u 11.sati u subotu a ne kako je u rasporedu bilo u 15.sati i da ne mogu odgoditi utakmicu jer su zadnja dva kola u ženskoj ligi a ako ne dođu u Šibenik da će biti kažnjene. Ni u jednoj regiji ovaj vikend se ne igraju prvenstvene utakmice već odgođene ili kup utakmice samo divlji zapad igra prvenstvene utakmice mada je ovaj vikend u kalendaru HKS-a planiran za razna državna prvenstva zbog pauze u prvoj ligi.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la Croman007 » 29 ožu 2014

cezar je napisao/la:Da heku i meni su se žalili iz Korane da im dva igrača koja su imala pravo nisu prijavljena a klub im je osigurao smještaj i hranu u Šibeniku. zašto ih voditelj regije nije prijavio ne znam. Bitno je da je voditelj poslao mail kuglačicama Mantinele da svoju utakmicu sa Šubičevcem igraju u 11.sati u subotu a ne kako je u rasporedu bilo u 15.sati i da ne mogu odgoditi utakmicu jer su zadnja dva kola u ženskoj ligi a ako ne dođu u Šibenik da će biti kažnjene. Ni u jednoj regiji ovaj vikend se ne igraju prvenstvene utakmice već odgođene ili kup utakmice samo divlji zapad igra prvenstvene utakmice mada je ovaj vikend u kalendaru HKS-a planiran za razna državna prvenstva zbog pauze u prvoj ligi.

Regija Sjever,po rasporedu igra ovaj vikend 2.ligu!
Croman007
Raspisani lik

PostPostao/la lukodp » 29 ožu 2014

Croman007 je napisao/la:
cezar je napisao/la:Da heku i meni su se žalili iz Korane da im dva igrača koja su imala pravo nisu prijavljena a klub im je osigurao smještaj i hranu u Šibeniku. zašto ih voditelj regije nije prijavio ne znam. Bitno je da je voditelj poslao mail kuglačicama Mantinele da svoju utakmicu sa Šubičevcem igraju u 11.sati u subotu a ne kako je u rasporedu bilo u 15.sati i da ne mogu odgoditi utakmicu jer su zadnja dva kola u ženskoj ligi a ako ne dođu u Šibenik da će biti kažnjene. Ni u jednoj regiji ovaj vikend se ne igraju prvenstvene utakmice već odgođene ili kup utakmice samo divlji zapad igra prvenstvene utakmice mada je ovaj vikend u kalendaru HKS-a planiran za razna državna prvenstva zbog pauze u prvoj ligi.

Regija Sjever,po rasporedu igra ovaj vikend 2.ligu!

Po kalendaru je predviđeno pojedinačno u23 i podmaldak i naravno LP. Nema nikakvih razloga da se ne igraju ligaške utakmice (osim 1.HKL naravno).
Meni da netko ne prijavi 2 juniora koji su zaslužili pravo nastupa i koji imaju mogučnosti otići na prv. RH... neznam, nemam riječi, odnosno imam ali ... :evil:
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PrethodnaSljedeća

Natrag na Regija Zapad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.