TURNIRI REGIJE ZAPAD

Natjecanja i novosti iz regije
heku
Tipka sa dve ruke

Re: TURNIRI REGIJE ZAPAD

Post Postao/la heku » 29 ožu 2014, 21:28

Poštovani!
Čak mi nije ni toliko bitno da nisu dva juniora prijavljena,ali kad u raspisu piše da je zagarantirano tri mjesta za regiju a po plasmanu među 18 dobiva se bonus i on samo tako eliminira dva.? Je li to zato jer ne vjeruje u njih, što je po meni sramota od voditelja i tu bi stao.Jer ne zaslužuje da ga se titulira kao voditelj nakon ovakvog ponašanja.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 21 tra 2014, 12:46

Prijava za Masters je gotova ! Sada bi postavio jedno pitanje na koje će odgovor vjerojatno znati samo Milan B. Gledam raspise raznih turnira u Hrvatskoj i Sloveniji i na svakom piše ako sudjeluju strani državljani da je TURNIR PRIJAVLJEN MEĐUNARODNOM KUGLAČKOM SAVEZU. Što je sa ovim turnirom nigdje se na raspisu ne vidi dali je turnir prijavljen NBC-u ili nije………dali će i za ovaj propust biti kakva kazna, tko će ju platiti ako do nje dođe i kolika može biti ??????????????????
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 21 tra 2014, 17:07

cezar je napisao/la:Prijava za Masters je gotova ! Sada bi postavio jedno pitanje na koje će odgovor vjerojatno znati samo Milan B. Gledam raspise raznih turnira u Hrvatskoj i Sloveniji i na svakom piše ako sudjeluju strani državljani da je TURNIR PRIJAVLJEN MEĐUNARODNOM KUGLAČKOM SAVEZU. Što je sa ovim turnirom nigdje se na raspisu ne vidi dali je turnir prijavljen NBC-u ili nije………dali će i za ovaj propust biti kakva kazna, tko će ju platiti ako do nje dođe i kolika može biti ??????????????????
Cezare. Vidiš da u samom raspisu piše MEĐUNARODNI MASTERS VETERANA pa su se gospoda vjerovatno ogradila o0d kazne.
Medjutim, ako i nisu postupili pravilno tko će Bogove kazniti. Nema toga na ovom svijetu.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 21 tra 2014, 22:13

Da i na plotu piše .............
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 21 tra 2014, 22:28

Cetare zanima me da li ti ideš u Rijeku na masters. Možda će i Heku bacati. Koliko znam vas dvojica ste veterani a dobri ste i
iskusni igrači. Možda napravite kakvu ekipu pa onda odigrate i parove. Što misliš je li ideja dobra.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 22 tra 2014, 14:28

zeljar je napisao/la:Cetare zanima me da li ti ideš u Rijeku na masters. Možda će i Heku bacati. Koliko znam vas dvojica ste veterani a dobri ste i
iskusni igrači. Možda napravite kakvu ekipu pa onda odigrate i parove. Što misliš je li ideja dobra.
Za hekua ne znam ali ja neću ići jer bi ispalo da su ne kupili ali ideja ti nije loša ;) za parove još da uzmemo i onu dvojicu M-M evo ti ekipe :lol:

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 22 tra 2014, 17:08

zeljar je napisao/la:Cetare zanima me da li ti ideš u Rijeku na masters. Možda će i Heku bacati. Koliko znam vas dvojica ste veterani a dobri ste i
Zeljar ne znam koje si godište, ali na mastersu mogu nastupiti već od 1974. godišta.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 22 tra 2014, 18:37

Krunoslave, nemam pravo nastupa. A i da imam sigurno ne bi nastupio. Kakvi su to veterani od 40 godina. Za mene je nastup na mastersu
"porez na budale". Samo da mi je znati koliko od dobiti pripada kvartetu 4M kada su odobrili masters dok traje i prvenstvo veterana RH.

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 23 tra 2014, 21:12

Poštovani!
Ne pada mi na pamet ,da pljunem na sve do sada u životu radi nastupa za 25 eura,pa da se igra i na Ad Turresu,još bi pokvaril kuglanu a ne da bi igrao.Pozdrav svima.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 05 svi 2014, 22:00

Dobio sam pp od jednog našeg forumaša sa upitom „ ne javljaš se uopće, valjda si dobio po prstima“
Prijatelju nisam se prestrašio a ni dobio po prstima i ne znam zašto ????????????
Sad kad sam se već javio da pitam bolje upućene . Sutra koliko znam počinje u Rijeci Masters a rasporeda nigdje možda je to postao privatni turnir …………….

Odgovorite