TURNIRI REGIJE ZAPAD

Natjecanja i novosti iz regije

Re: TURNIRI REGIJE ZAPAD

PostPostao/la Krunoslav » 06 svi 2014

cezar je napisao/la:Dobio sam pp od jednog našeg forumaša sa upitom „ ne javljaš se uopće, valjda si dobio po prstima“
Prijatelju nisam se prestrašio a ni dobio po prstima i ne znam zašto ????????????
Sad kad sam se već javio da pitam bolje upućene . Sutra koliko znam počinje u Rijeci Masters a rasporeda nigdje možda je to postao privatni turnir …………….

Ipak te zanima Masters! :lol:
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la cezar » 07 svi 2014

A zar tebe ne zanima...............
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la kuglackias » 07 svi 2014

Nažalost, mojim medvjedima je naređeno da moraju igrati Masters tako da vjerujem da će sa njima biti cca 10 ljudi + oni kojima Pavlic nudi da besplatno igraju. Čini mi se da piše da je koordinator Mikac ali Pavlic sve naziva i moli da dođu na turnir.
kuglackias
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Krunoslav » 07 svi 2014

cezar je napisao/la:A zar tebe ne zanima...............

Mene zanima kao svako kuglaćko takmičenje ali da bi se takmičio teško, skupo a pobjednik ne dobiva gotovo ništa, a i predaleko mi je :oops:
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la kulen » 12 svi 2014

Čujem da nije bilo loše na tom turniru, dapače pravi međunarodni turnir :o
kulen
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la bauer » 13 svi 2014

Možda je pod krivim naslovom jer nije riječ o turniru regije zapad nego je riječ o državnom prvenstvu za vetereanke i veterane no obzirom da je riječ o takmičarima iz regije Zapad onda možemo i tu napisati.

U svakom slučaju treba pohvaliti odaziv kuglačica i kuglača iz naše regije koji su vrlo uspješno nastupili na ovogodišnjem prvenstvu veterana u Varaždinu i vratili se kući sa pregršt osvojenih medalja. Obzirom da se ovako lijepi uspjeh ne događa svaki dan treba još jednom pohvaliti osvajače medalja iz naše regije Zapad a riječ je o :

muški

1. mjesto - U 55 - Zvonko Salopek (Poštar , Ogulin)
1. mjesto - U 70 - Milan Ostović (Željezničar , Ogulin)

2. mjesto - U 60 - Jako Filipi ( Željezničar , Karlovac)

3. mjesto - U 70 - Stevo Šlat (Poštar , Ogulin)

žene

2. mjesto - U 55/60 - Ljubica Lisac (Goranin , Delnice)
2. mjesto - U 65/70 - Ljubica Vujnović (Goranin, Delnice)

3. mjesto - U 65/70 - Ružica Jelinek (Rijeka)

ČESTITKE !!!
bauer
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la zeljar » 26 ožu 2015

Evo, dočekali smo i raspis za Masters veterana u Rijeci (medjunarodni) za 2015.godinu. Sve lijepo napisano. Datumi, nagrade a posebno kotizacija.
Ne bih ulazio u visinu kotizacije već u način naplate. Kotizacija se plaća u eurima u lijepoj našoj. Zanima me kada ja uplatim 25 eura tko će mi dati
potvdu, uplatnicu ili nazovite to kako želite. Da li će na tom dokumentu pisati da je uplaćeno 25 eura. Čiji će žig (pečat) biti na toj potvrdi. Ovo govorim
iz razloga što će dosta igrača imati sponzore a sponzori ovu kotizaciju mogu knjižiti u troškove. Dalje. Da li se na kraju turnira pravi kakav, knjigovodstveno
rečeno, zavšni račun ili obračun. Ukupni prihodi od kotizacije + ostali prihodi ako ih je bilo. Ukupni rashodi (nagrade, korištenje kuglane, sudci i ostalo).
Od ukupnih prihoda se oduzmu ukupni rashodi i višak prihoda (ako ga bude :lol: :lol: :lol: ) završio je na nežijem žiro-računu, džepu i slično.
Inače, organizatorima želim što veći broj takmičara i što veći dobitak. Pretpostavljam da će sav dobitak biti uložen u rad sa mladima ako ne
cijele regije Zapad, onda barem u PGŽ.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la julio » 26 ožu 2015

zeljar je napisao/la:Evo, dočekali smo i raspis za Masters veterana u Rijeci (medjunarodni) za 2015.godinu. Sve lijepo napisano. Datumi, nagrade a posebno kotizacija.
Ne bih ulazio u visinu kotizacije već u način naplate. Kotizacija se plaća u eurima u lijepoj našoj. Zanima me kada ja uplatim 25 eura tko će mi dati
potvdu, uplatnicu ili nazovite to kako želite. Da li će na tom dokumentu pisati da je uplaćeno 25 eura. Čiji će žig (pečat) biti na toj potvrdi. Ovo govorim
iz razloga što će dosta igrača imati sponzore a sponzori ovu kotizaciju mogu knjižiti u troškove. Dalje. Da li se na kraju turnira pravi kakav, knjigovodstveno
rečeno, zavšni račun ili obračun. Ukupni prihodi od kotizacije + ostali prihodi ako ih je bilo. Ukupni rashodi (nagrade, korištenje kuglane, sudci i ostalo).
Od ukupnih prihoda se oduzmu ukupni rashodi i višak prihoda (ako ga bude :lol: :lol: :lol: ) završio je na nežijem žiro-računu, džepu i slično.
Inače, organizatorima želim što veći broj takmičara i što veći dobitak. Pretpostavljam da će sav dobitak biti uložen u rad sa mladima ako ne
cijele regije Zapad, onda barem u PGŽ.

odlično zapažanje , trebalo bi to proslijediti inspektoratu u rijeci pa neka provjere o čemu se radi kada krene turnir
julio
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la cezar » 02 tra 2015

Čestitke vrijednim kuglačkim djelatnicima KK Plitvice na odlično organiziranom 8. Memorijalnom turniru "Plitvice 91". Kao i na odazivu trenutno naša dva ponajbolja kuglačka kluba naravno i Velebitu i Plitvicama kao domaćinu. Ali nikako ne ide na čast treneru Zadra koji se nije pojavio na turniru a na ovom forumu se busa u prsa kao domoljub.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la julio » 03 tra 2015

cezar je napisao/la:Čestitke vrijednim kuglačkim djelatnicima KK Plitvice na odlično organiziranom 8. Memorijalnom turniru "Plitvice 91". Kao i na odazivu trenutno naša dva ponajbolja kuglačka kluba naravno i Velebitu i Plitvicama kao domaćinu. Ali nikako ne ide na čast treneru Zadra koji se nije pojavio na turniru a na ovom forumu se busa u prsa kao domoljub.

bilo bi žalosno da se on pojavio na tom turniru , mislim da bi ga iz plitvica naglavačke izbacili iz kuglane
čovjek koji je pljuvao po hrvatskoj za vrijeme rata na nekim mjestima nije dobrodošao pogotovo kada je riječ o obljetnicama koje imaju veze sa domovinskim ratom
julio
Tipka sa dve ruke

PrethodnaSljedeća

Natrag na Regija Zapad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.