2.HKL Z/J ŽENE

Natjecanja i novosti iz regije

2.HKL Z/J ŽENE

PostPostao/la cezar » 28 sij 2014

Što je to razljutilo voljenog voditelja da je objavio da izriče suspenziju glavnom sucu utaknice Šubičevac-Rijeka gospodinu Željku Maloču. Ako je sudac i pogriješio u što sumljam na koju foru ga može suspendirati voditelj lige pa valjda je za to nadležna sudačka organizacija kojoj pripada taj sudac. Dali netko zna razlog zašto sudac nije dozvolio nastup igračici Rijeke V. Tubić. http://free-ri.t-com.hr/nmajnaric/2.HKL ... 9.kolo.xls
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

Re: 2.HKL Z/J ŽENE

PostPostao/la zeljar » 28 sij 2014

Cezare očito da gosp. Maloča nije po mišljenju dragog voditelja poštivao njegove Propozicije. Namjerno kažem "njegove" jer mi nije poznato
da li je i tko u RZ donesao bilo kakve Propozicije za odigravanje liga u okviru RZ. Ako su donešene gdje su objavljene. Koliko znam kuglački suci kada
polažu ispite ili produžuju licence ne čine to prema nekim Propozicijama ili napucima NM. Takodjer me interesira kao i sve da li voditelj lige može
suspendirati nekog od sudaca ili za to postoji nadležno tijelo na nivou Zbora sudaca ili sl. Izgleda da je u RZ sve moguće osim suspenzije voditelja
lige.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la cezar » 28 sij 2014

Evo Zeljar dobivene informacije za tebe a i za mene jer sam tražio pojašnjenje od drugih forumaša a dobio sam nepotvrđeni odgovor putem maila. Sudac nije navodno dozvolio igranje zbog liječničkog pregleda starijeg od 6 mjeseci. Što se tiče propozicija RZ tu si djelomično u pravu one postoje ali sa dopunom dopunine dopune ako shvačaš što sam htio reći a jedna takva Dopuna propozicija HKRZ je objavljena http://www.kkzeljeznicar.com/images/DOP ... -13-14.pdf a točno je što ti kažeš da su to "njegove" propozicije. Ova tvoja konstatacija mi nije jasna da ne kazeš da te ispravljam bez argumenata "Koliko znam kuglački suci kada polažu ispite ili produžuju licence ne čine to prema nekim Propozicijama" Ja na jesen produžujem licencu a polagat ću pred komisijom Zbora sudaca RH naravno po PROPOZICIJAMA - disciplinska pitanja,statut kuglanja,registracijska pitanja,kuglačka(tehnička)pitanja i sudačka pitanja.Dobio sam odgovor što se tiče tobožnje suspenzije glavnog suca gospodina Maloče njemu NM može samo staviti soli na rep. Njega kao suca može suspendirati njegov Zbor sudaca (Šibensko kninske županije) ako se utvrdi nepravilnost a ne voditelj lige ili netko iz PGŽ. Po meni ako je u pitanju bio liječnički pregled (nije potvrđeno) čovjek je u pravu jer Zakon o sportu RH koji je potvrdio i Sabor RH kaže članak 71.koji glasi U sportskom natjecanju može sudjelovati osoba za koju je u razdoblju od šest mjeseci prije sportskog natjecanja utvrđena opća zdravstvena sposobnost .............Što se tiče suspenzije voditelja i to je moguće na zahtjev 1/3 svih klubova RZ.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la lukodp » 28 sij 2014

:shock:
Na stranu tipfeleri i konstrukcija rečenica od koje me zaboli glava nakon dvije stranice ali ako se rade izmjene i dopune onda se valjda nešto mijenja i nadograđuje u samim propozicijama. Kako ste dovraga vi onda nastupali u Regiji Zapad prije ovih izmjena i dopuna? :roll: :lol:
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la zeljar » 28 sij 2014

Cezare mislim da me nisi razumio kada sam simbolično naveo sudačke ispite. Ako slučajno budeš imao pitanje kada se vrši šrpicanje
staza kako ćeš odgovoriti:
a) prije prvog bloka i prije trećeg bloka
b) prije svakog bloka

Mislim da razumiješ zašto te to pitam jer po njegovim Propozicijama je točan odgovor B.

Gospodine Lukodp kod nas se igra svakako samo ne prema Pravilima i Propozicijama. Zatražite odgovor i Propozicije od NM. Ukoliko
udovolji Vašem zahtjevu javite se da Vas počastim.

m"
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la cezar » 30 sij 2014

Evo friški komentar za one koji ne čitaju http://kkzeljeznicar.com/index.php/comp ... a-wnba-nbc
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la lukodp » 30 sij 2014

cezar je napisao/la:Evo friški komentar za one koji ne čitaju http://kkzeljeznicar.com/index.php/comp ... a-wnba-nbc

Dragi moji...
Koliko god se ja slažem s izjavama g.Baričevića ostaje jedna nepobitna činjenica:
NBC ISO NIJE implementiran u 5 milijuna pravilnika, propozicija, sudačkih naputaka i sl. koji postoje širom RH. Gdje ste pročitali da se netko poziva na isti? Neke stvari se rade po njemu, neke ne. Tko je kriv? HKS. Nitko drugi. Oni imaju obvezu prema NBC to implementirati u svih tih 5 milijuna gore navedenih dokumenata.
Inaće taktičke izmjene se koriste i u ligama Regije Sjever i to uglavnom onako kako je opisano u međunarodnom sportskom pravilniku, jedino što se za ove koji ulaze prije zagrijavanja kaže da su taktičke izmjene :). Ovaj kaos u regiji zapad nije isključivo krivnja g.Majnarića. Svi vi koji ste direktno uključeni u to ste odgovorni zato što to dozvoljavate. A sređivanja stvari će biti, u to budite sigurni. Ako ne iznutra onda izvana ;)
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la zeljar » 30 sij 2014

Molio bih da netko kome je poznato razjasni ispravnost riječi koja se u zadnje vrijeme često upotrebljava na ovom forumu. Do sada su
svi pisali Plenum regije Zapad (vezano za Pravilnik, Propozicije idr.) Medjutim u komentaru NN osobe a i kasnije u komentaru gosp. Mile Baričevića
koristi se riječ Planum. Osobno me zanima (a vjerujem i neke od drugih forumaša) koja je riječ ispravna PLENUM ili PLANUM.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la cezar » 30 sij 2014

zeljar je napisao/la:Molio bih da netko kome je poznato razjasni ispravnost riječi koja se u zadnje vrijeme često upotrebljava na ovom forumu. Do sada su
svi pisali Plenum regije Zapad (vezano za Pravilnik, Propozicije idr.) Medjutim u komentaru NN osobe a i kasnije u komentaru gosp. Mile Baričevića
koristi se riječ Planum. Osobno me zanima (a vjerujem i neke od drugih forumaša) koja je riječ ispravna PLENUM ili PLANUM.

Zeljar NN ti poručuje da je on napravio tipfeler ;) ali da se oba dvije riječi mogu koristiti za skup koji organizira „regija Zapad“ svake godine u srpnju mjesecu,mogu se koristiti oba dva naziva – iako ni formalno ni pravno ,dnevnim redom,načinom rada i donijetim zaključcima ne može biti niti jedan od navedenih pojmova. :lol: :P
PLANUM – izvedenica iz latinskog, znači : utrta podloga-temeljac kod gradnje ceste ili kolosijeka,
PLENUM - latinski in pleno – plenar, znači: zajedništvo, kad se govori o plenarnoj sjednici Parlamenta,
sudstva, glavna skupština ;
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la heku » 30 sij 2014

Poštovani!
Noćas sam sanjao ružan san.Ukinuo se šport pod imenom KUGLANJE.Pa što sam to radio X godina svaki skoro dan izbacao 200 250 kugli pa puta mjesečno pa toliko godina koliko je to kila ,izbačaja, potrganih ligamenata iskrivljenih prstiju od stezanja kugli u šaci .Zadovoljstva nakon pobjeda pa bogme i plača kad izgubiš utakmicu jer nisu svi baš uvijek grizli do daske.I sad čitaj kako svi svoje frustracije liječe na kuglanama da ne govorim o raznim voditeljima koji imaju svoje aršine a nazivi mogu biti i D..k jer sve skupa to i je.Ljudi pišu i čitajući pojedine članke nisam našao ni jednu grešku a ipak se dotični moraju ispričavati jer ih pojedinci traže i na kućnom broju pa se ti pazi.Baš me interesira kako netko može voditi ekipu a službeno ima suspenziju od godine dana i vodi sastav.Kad se to događa u prvoj ligi onda i ove naše kaubojske mogu takve biti.Još kad vidim da me moji prijatelji koji nisu kuglači pozdravljaju sa onim pozdravom - izbačaj kugle pa onda rukom prema ustima kao da pijem gemišt jer za drugu vrstu ni ne znaju mislim si k vragu ukinimo sve to.Ponizno se javljam bez isprike bilo kome jedino moram i ja svoju kćer ubaciti u kadetkinje možda zaradi stipendiju.
heku
Tipka sa dve ruke

Sljedeća

Natrag na Regija Zapad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.