2.HKL Z/J ŽENE

Natjecanja i novosti iz regije

Re: 2.HKL Z/J ŽENE

PostPostao/la lukodp » 04 ožu 2014

Nikola je napisao/la:http://www.kkzeljeznicar.com/images/ZAOS.UTAK.2.pdf
Da mi je znati kako će to gospodin Majnarić utjerati dug od suca...

:shock:
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Milan B. » 04 ožu 2014

Sudskim nalogom će mu sjesti na mirovinu! :lo :lol: l:
Milan B.
Tek protipkao

PostPostao/la Nikola » 04 ožu 2014

Ovrha se sprema...
Nikola
Raspisani lik

PostPostao/la kulen » 05 ožu 2014

Milan B. je napisao/la:Sudskim nalogom će mu sjesti na mirovinu! :lo :lol: l:

Samo se znate kreveljit i smijat drugome, a tko bi drugi trebao platiti troškove ponovljene utakmice
kulen
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la zeljar » 05 ožu 2014

Kulene ti si očito neki šaljivdžija. Samo djeliš neke packe na forumu. Ali i to je dobro dok ne prijeđeš granice. Prije desetak dana si
napisao da u RZ se nezna niti kuglati. Vjerovatno si vrhunski igrač ili trener kada daješ takve procjene. Budi dobar pa uhvati vremena i dodji kuglače
regije zapad naučiti kuglati.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la Krunoslav » 05 ožu 2014

zeljar je napisao/la:Kulene ti si očito neki šaljivdžija. Samo djeliš neke packe na forumu. Ali i to je dobro dok ne prijeđeš granice. Prije desetak dana si
napisao da u RZ se nezna niti kuglati. Vjerovatno si vrhunski igrač ili trener kada daješ takve procjene. Budi dobar pa uhvati vremena i dodji kuglače

Ovaj post me podsjeća na jednog tipa Veliiikog trenera prije par godina na forumu, mislim da ja bio braksvila ili tako nekako :lol:
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la lukodp » 05 ožu 2014

kulen je napisao/la:
Milan B. je napisao/la:Sudskim nalogom će mu sjesti na mirovinu! :lo :lol: l:

Samo se znate kreveljit i smijat drugome, a tko bi drugi trebao platiti troškove ponovljene utakmice

Ma naravno da mora glavni sudac. Zato što nije poštivao propozicije za dotičnu ligu. Ako u propozicijama piše da se glavni sudac prije početka utakmice mora obrijat na čelavo, nema se tu što više mislit ... :roll:
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la heku » 05 ožu 2014

Poštovani!
Sva ova diskusija pa i po ovom pitanju je uzaludna.Zašto?Pa pogledajte dnevni red svakog Plenuma do sada.Kada dođe poziv za plenum sadrži i dnevni red.E sad gdje je zamka.Uvijek isti predsjedavajući pročita zadani dnevni red i ne da izmjenu istog jer da nigdje ne piše da se on može i mjenjati.Dobro radi posao g.Mesić.Mi smo za njega pučkoškolci,kad je uspio sve srediti na višem nivou (HKS) kako neće tek nas.Traži da se prije Plenuma u pismenoj formi dopunjava dnevni red,a kako to izvesti zna samo on.A za znalce pogledajte na 3 ligi kako izgleda pravi zapisnik sa utakmice.Čak se zbrajaju i kolone čišćenja ali kako.I sve je normalno za dragog voditelja.
heku
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la kulen » 07 ožu 2014

zeljar je napisao/la:Kulene ti si očito neki šaljivdžija. Samo djeliš neke packe na forumu. Ali i to je dobro dok ne prijeđeš granice. Prije desetak dana si

A ti misliš da znate pa u kojim to ligama igrate. Napisao sam da ste interesantni jer se kod vas stalno nešto dešava imate tog NM koji vas stalno azjebava i pali :lol: :lol: :lol:
kulen
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la zeljar » 08 ožu 2014

Kulene. Neke naše ekipe (mislim na regiju Zapad) igraju u prvoj ligi i postižu za sada dobre rezultate. Svi drugi igraju u drugim i trećim ligama
RZ. Medjutim, što je zanimljivo sve ekipe u regiji Zapad su postigle ekipni rezultat koji postiže vaš cjenjeni prvoligaš. Da li nisu sramotni rezultati od 3100
čunjeva za prvoligaša. A ti dalje pljuj po okolini. Rugala se sova sjenici da ima veliku glavu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zeljar
Raspisani lik

PrethodnaSljedeća

Natrag na Regija Zapad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.