PLENUM REGIJE ZAPAD

Natjecanja i novosti iz regije

PLENUM REGIJE ZAPAD

PostPostao/la cezar » 04 kol 2014

Ako si mislio za rezime na stranicama KK Željezničara tu na žalost nećeš ubuduće moći ništa naći što se tiče RZ a pogotovo što je sastavio NM to je stav predsjednika kluba i glavnog urednika web stranice što je i obznanio na Plenumu. Razlog tome je onaj dopis NM koji je poslao svim klubovima da KK Željezničar na svojim stranicama "iznosi prljavi veš ". i ne želi pomoći u radu. Na traženje našeg predsjednika barem javnu ispriku predsjedavajući odrađuje svoj posao i okreče temu. Tako da na žalost od jeseni nećeš ni ti a ni drugi ljubitelji kuglanja već u subotu moći vidjeti većinu rezultata već čete to moći vidjeti u utorak/srijedu na kako je sam napisao u svom IZVJEŠČU VODITELJ LIGA ( Informiranost je postavljena na zavidan nivo zahvaljujući WEB Stranicama INTERNETA koje je voditelj lige otvorio na svoju ideju i inicijativu http://free-ri.t-com.hr/nmajnaric/ ). Kao što možeš vidjeti već su izbrisani sa stranice KK Željezničara naslovi LIGE REGIJE ZAPAD i IGRAČ LIGE. Mi se mučimo sa prikupljanjem originalnih zapisnika i objavljujemo ih a smeće to skida i k tome u većini slučajeva krivo prepiše i k tome bere novce. Što se tiče ulizivanja toga je bilo na pretek, da ja ostajem u NK skoro jednoglasno (osim onih koji su se uvukli skroz u šupak njih 4/5). Što se tiče gospodina Mikca naravno da je bio i k tome član radnog predsjedništva ali ne i predsjedavajući to je mjesto rezervirano. Sa takovim predsjedavajućim na nekoj skupštini mi najgluplja osoba ne može izgubiti izbore svaka čast. Naravno i ove sezone RZ će igrati po svojim pravilima, propozicijama i liječničkim pregledima. Sad ču opet na....ti od NM jer iznosim prljav veš i skrivam se pod imenom Cezar. Kad sam već kod toga razgovarao sam sa Sašom kako da ispravim ime na forumu i dobio sam odgovor da se ponovno prijavim pod drugim imenom....... zbog koga ....... već sam jednom u nekom postu objavio da se pod Cezarom glavom i bradom(brkovima) krije ZDRAVKO CEGUR iz KARLOVCA. Skoro sam zaboravio najveći biser ovog Plenuma je prijedlog predsjedavajućeg da se pošalje prijedlog Sudačkoj komisiji HKS-a da se podigne dobna granica za suce tako da suci sa navršenih 65 godina mogu i dalje suditi na A listi. Drago evo posla i za tebe. Toliko za sada. Pozdrav !
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

Re: PLENUM REGIJE ZAPAD

PostPostao/la zeljar » 05 kol 2014

Cezare iz tvoje rečenice "Da, ja ostajem u NK RZ" znači da si u NK bio i u sezoni 2013./2014.godine. Baš me zanima je su te pozivali i je sli li
nazočio kada se rješavala žalba KK "Vinodol" s utakmice u Puli. Ili su i to sami rješavali.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la cezar » 05 kol 2014

zeljar je napisao/la:Cezare iz tvoje rečenice "Da, ja ostajem u NK RZ" znači da si u NK bio i u sezoni 2013./2014.godine. Baš me zanima je su te pozivali i je sli li
nazočio kada se rješavala žalba KK "Vinodol" s utakmice u Puli. Ili su i to sami rješavali.

Da bio sam član NK jer sam dobivao materijale za žalbe na utakmice Uljanik-Vinodol i Šubičevac-Rijeka. U žalbi Uljanik-Vinodol moj stav je bio da voditelj lige nakon pregleda svih pojedinačnih zapisnika verificira utakmicu u korist Vinodola jer je očita greška u zbrajanju. Odgovor voditelja utakmice je da je žalba ne važeća jer nije na vrijeme uložena. U drugoj žalbi bio sam jedini na strani Šubičevca ustvari na strani glavnog suca jer Šubičevac tu nije bio ništa kriv a sudac je postupio po Zakonu i sportu članak 71. te nije dao igrati igračici koja nije imala važeći liječnički pregled.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la Nikola » 05 kol 2014

cezar je napisao/la:Skoro sam zaboravio najveći biser ovog Plenuma je prijedlog predsjedavajućeg da se pošalje prijedlog Sudačkoj komisiji HKS-a da se podigne dobna granica za suce tako da suci sa navršenih 65 godina mogu i dalje suditi na A listi. Drago evo posla i za tebe. Toliko za sada. Pozdrav !

Budući da tu i ja imam jedan glas, a mislim da ćemo se Drago i ja složiti, što god poslao ta granica se ne pomiče. I međunarodni suci sude do svoje 65. godine.... :mrgreen:
Nikola
Tipka sa dve ruke

Nikola kad si se već javio mislim da bi Sudačka komisija HKS-a trebala reagirati i zaštiti suce koje se prisiljava u RZ da rade protiv Zakona o sportu i dopušta nastup igrača/ica sa liječničkim pregledom starijim od 6. mjeseci. Pitam se tko bi odgovarao da se nekom od igraču koji je nastupio bez valjanog liječničkog pregleda nešto dogodi.Da obitelj takvog igrača tuži suca koji je dozvolio nastup tom igraču tko bi zaštitio suca možda RZ koja pravno ne postoji-
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la Nikola » 05 kol 2014

cezar je napisao/la:Nikola kad si se već javio mislim da bi Sudačka komisija HKS-a trebala reagirati i zaštiti suce koje se prisiljava u RZ da rade protiv Zakona o sportu i dopušta nastup igrača/ica sa liječničkim pregledom starijim od 6. mjeseci. Pitam se tko bi odgovarao da se nekom od igraču koji je nastupio bez valjanog liječničkog pregleda nešto dogodi.Da obitelj takvog igrača tuži suca koji je dozvolio nastup tom igraču tko bi zaštitio suca možda RZ koja pravno ne postoji-

Nedavno me predsjednik natjecateljske komisije HKS-a uvjeravao da će propozicije svih regija biti usklađene sa propozicijama HKS-a. A sada željno iščekujemo propozicije da vidimo da li će se morati pokretati nešto po tom pitanju...
Nikola
Tipka sa dve ruke

Ta ista osoba je predložila ono sa sucima a i držala nam na Plenumu predavanje da kad je njegov klub nastupao u NBC kupu da ih niko nije pitao za liječnički pregled.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la heku » 05 kol 2014

Poštovani!
Bravo dečki konačno i jedna prava riječ.Ali nije on jedino smeće nažalost.
heku
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la SLAVONAC » 05 kol 2014

Cezare
Zadnja izmjena: SLAVONAC; 11 lis 2015; ukupno mijenjano 1 put/a.
SLAVONAC

Slavonac ne znam što si želio reći sa trenerom i predstavnikom kluba?????? Ja sam tkz. trener u svom klubu a k tome i sudac. Ne znam kako bi ti dobio utakmicu ali nam svima na zapadu reci formulu da i mi znamo. Ja sam upozoravao i gospodina Mezaka sa ovim problemom ali odgovora nisam dobio. Evo pogledaj famoznu dopunu propozicija RZ http://kkzeljeznicar.com/images/DOP%20P ... -13-14.pdf i obrati pažnju na početak 8.stranice koja govori o liječničkom pregledu.
cezar
Raspisani lik

Sljedeća

Natrag na Regija Zapad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.