PLENUM REGIJE ZAPAD

Natjecanja i novosti iz regije

Re: PLENUM REGIJE ZAPAD

PostPostao/la SLAVONAC » 06 kol 2014

Pročitam
Zadnja izmjena: SLAVONAC; 11 lis 2015; ukupno mijenjano 1 put/a.
SLAVONAC

PostPostao/la cezar » 06 kol 2014

Čitajući tvoj post u jednom trenutku me bilo sram i osjećao sam se kao totalna neznalica. Pitaš me koliko sam puta napisao i kome žalbu. Daj mi reci kome da napišem žalbu ? Pristojba na žalbu je 400 kn i piše se VL koji ju odmah odbija a da ju nije ni pročitao kad vidi moje ime. Normalno nakon toga ako se žališ dalje NK još 400 kn a tu kao član NK je i VL. Ne znam dali si pratio ove sezone KK Vinodol je očito pokraden i nije mu uvažena žalba jer je uočena greška kad su već suci otišli a zapisnik je bio potpisan. Kome da se žalimo kad u radnom predsjedništvu ovogodišnjeg Plenuma su sjedile može se reći dvije najvažnije osobe HKS-a i da nisu reagirale kad je bila riječ o propozicijama u RZ: špricanje, taktičke izmjene, najava, zamjene itd itd…………..To što kažeš da bi svi pri HKS-u trebali nastupati pod jednakim uvjetima u pravu si trebali bi da je pravi gazda.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

Obzirom
Zadnja izmjena: SLAVONAC; 11 lis 2015; ukupno mijenjano 2 put/a.
SLAVONAC

PostPostao/la newform1 » 06 kol 2014

Nemam veze sa zapadom, ali imam jedan citat osobe koja živi u toj županiji (inače nema veze s kuglanjem) i koja očito i po ovim prijašnjim postovima pokazuje način funkcioniranja vlasti i u državi i u županiji, pa bome i u kuglačkoj regiji zapad. Rekao je sljedeće: "Pa nisam im dao glas da mi pišu kazne..." Zaključke izvucite sami...
newform1
Forumsko piskaralo

Možda
Zadnja izmjena: SLAVONAC; 11 lis 2015; ukupno mijenjano 1 put/a.
SLAVONAC

PostPostao/la cezar » 06 kol 2014

Slavonac zeznut ču te mi u Karlovcu imamo licenciranje sudaca dva dana ranije od vas u Osijeku a i ja produžujem licencu pa ću im ja postaviti to pitanje o liječničkom pregledu ako prije toga tebi ne odgovore.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

SLAVONAC je napisao/la:Možda je vrijeme da se prestaneš stalno nekom podsmjevati i da se udružimo i srušimo te šarlatane , znaš puno , možda i više od mene i zašto uživaš u tim sranjima .

Gle, situacija na zapadu je očito takva da i je samo za podsmijavanje. Vodsvo mogu samo oni sami srušiti. Što se državne razine tiče, radim na tome svakodnevno, kao i na tome da oni otprije ponovo ne dođu na vlast. Ali to je već politika pa ne bih o tome na ovom forumu...
newform1
Forumsko piskaralo

SLAVONAC je napisao/la:Možda je vrijeme da se prestaneš stalno nekom podsmjevati i da se udružimo i srušimo te šarlatane , znaš puno , možda i više od mene i zašto uživaš u tim sranjima .

I ne, ne uživam, jer sam svojedobno na 10 godina pobjegao iz kuglanja zbog sličnih sranja u drugi sport, a onda tamo zatekao isto. Postoje ljudi za sva vremena i sve sustave kojima je to posao. Oni uživaju u tome, a ja se sada borim malo drugačije. Znaš li zašto je Mojsije lutao 40 godina pustinjom? Zato da pokrepaju svi oni koji su radili sranja kako bi narod mogao početi živjeti iz početka. Kako je do sada prošlo samo dvadesetak godina, a ljudi u prosjeku žive puno duže nego onda, morat ćemo izgleda čekati još duže. Ili dok narod ne progleda, počne se boriti za sebe i počne izlaziti na birališta. Isto je tako i u kuglanju. Prilika je bila, nije iskorištena, i imamo to što imamo. Ako ne ide od glave, možda treba krenuti od repa... Razlika je u tome što sam prije bio ogorčen (i mlad), a sad me to sve uglavnom zabavlja jer sam malo stariji i mudriji. Dakle, na zapadu bi trebali procijeniti koliko su jaki, napraviti "ilegalni" plenum klubova (bez vodstva zapada i velikih vođa) dogovoriti se i krenuti u akciju. Samo je pitanje da li to zaista i žele ili cijela priča počiva na pisanju dvoje ili troje ljudi. Sada je barem zahvaljujući internetu lako povezati ljude, za razliku od prije 25 godina...
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la kegelmaniak » 06 kol 2014

Nije mi baš najjasniji način rada u RZ. Tijelo koje nema apsolutno nikakvu pravnu valjanost oblači i sunča o svemu u kuglanju u regiji. Postoje voditelji liga, postoje i natjecateljske komisije regije... tko ih je izabrao? po kakvom statutu? Koliko vidim i čujem postoji "radno predsjedništvo" na plenumu klubova. Da li postoji pravilnik za rad istog? ...
Jel i u drugim regijama isti sistem? Sjever? Istok? Jug? Centar?
kegelmaniak
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la kegelmaniak » 06 kol 2014

newform1 je napisao/la:...Ili dok narod ne progleda, počne se boriti za sebe i počne izlaziti na birališta. Isto je tako i u kuglanju. Prilika je bila, nije iskorištena, i imamo to što imamo. ...

Iako je novo vodstvo uspješno nastavilo po starom obrascu djelovanja (vračanja usluga za glasove itd.), mislim da ipak treba dati Mikcu šansu. Neke stvari su se malo promijenile nabolje, da li je to mazanje očiju birača ili ipak kretanje u pravom smjeru vrijeme će pokazati.
Primjerice, po prvi puta možemo javno vidjeti zapisnike IO HKS-a, po kojima se vidi dosta toga dobroga kao i lošega.
kegelmaniak
Zna gdje su sva slova

PrethodnaSljedeća

Natrag na Regija Zapad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.