PLENUM REGIJE ZAPAD

Natjecanja i novosti iz regije
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: PLENUM REGIJE ZAPAD

Post Postao/la cezar » 13 kol 2014, 09:29

Jučer izvlačenje brojeva danas već objavljen raspored http://www.kuglacki-savez-os.hr/clanak/ ... -3825-0-5/ . Tako radi pravi voditelj mi na zapadu ćemo dobiti raspored i konačni kalendar natjecanja tjedan pred nastup.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

jeremija
Tek protipkao

Post Postao/la jeremija » 14 kol 2014, 15:44

reć bi da nečemo ni onda

a našeg vrlog voditelja i liovića baš i nije za uspoređivat , hehe

ako ništa mi ovdje živimo u iščekivanju , i neznanju

a ne kaže se bezveze blaženo neznanje

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 19 kol 2014, 23:29

Poštovani!
Kuglačkom puku Hrvatske na znanje.Malo zamorno ali...Kako se povijest ponavlja(a netko je rekao da je povijest majka mudrosti)Završio je i ovogodišnji plenum.
Baš me zanima da li se dragi voditelj i njegov vojnik za izvršavanje zapovjedi-radni predsjednik plenuma pogledaju u zrcalo.Jer onda, ono što tamo vide trebali bi pljunuti u to da imaju i malo građanskog poštenja.(Tko je u jednom postu spomenuo smeće?)
Ovakve prljavštine koje si dozvoljavaju gore navedeni zbilja nema nigdje.A sada malo povratak na lanjski plenum - bitno za razumjevanje sadašnjeg.
ŠTOVANI KLUBOVI 3.HKLZ RI-ISTRA
Molim da se izjasnite nakon ovog dopisa gos. Dragojevića , a koji stoji iza dopisa gosp. Kuharića želite
li igrati na kuglani "Ad Turers" u Crikvenici ,a da se ona ne pregleda i konstatira njezina ispravnost. Kad je
gos. Kuhartić toliki ekspert za kuglane neka ide polagati državni ispit za atestiranje kako bi se mogao predstavljati
punim imenom i prezimenom da se može potpisivati kao dipl.ing za kuglanje. On je najobičniji igrač, nije ni sudac
kojeg niko nije htio u svoju sredinu i sad se uhljebio u Vinodolu kod gospodina Dragojevića koji mu je oženio
kćerku.
Najdenom, je velike ekspert za pravila kuglanja i tehničku ispravnost svi mi ostali smo tukci. On sad izmišlja pravila i propise.
Neka se sam očituje o netegnutosti špaga , kuglama, prestupnim čelijama, mantinelama i čunjevima da vidimo što će taj
ekspert konstarirati i izjaviti. Izjasni se sam junačino kakva je tehnička ispravnost kuglane u Crikvenici.
Neće se međunarodna kuglačka federacija baviti komisijom koja će za 3.HKLZ ustanoviti tehničku ispravnost kuglane u Crikvenici.
Osporavaš gosp. Baričevića i Dragu Juirišića koji samo nema papir za pregled. Oformi sam komisiju i doznači što je ispravno, a što nije.
Trbušasti čunjevi ne moraju imati kuglice i propisani su za 1.HKL i sve 2.HKL, ali zato ovi obični ravni, stari preko pet godina moraju.

Poništenjue Plenuma traži jedino Kuharić koji nezna ni kada je Plenum održan, pa navodi 22 kolovoza 2012.

Zahvaljujem na strpljenju u čitanju svih tih primjedbi. U očekivanju izjašnjenja.
pozdrav Majnarić
Ovo je cijeli dopis tzv.voditelja( pozorno čitaj jer ostalo se nadograđuje na isti) u kojem blati mene osobno.Nije mi jasno čime sam zaslužio takvu čast.A možda zbog slijedećeg.
Moram ponoviti za one koji ne znaju.Od kada sam otišao u Grmoščicu 1992 osvojili smo Svjetski kup,2 x Europa pokal 6 x viceprvaci države.U paru 2 x 3 mjesto,2 x prvak države u paru ,poj. 3 mjesto u državi.Drugo i treće mjesto u Europa pokalu.Sa ekipom Zadra prvak države i osvojen Europa pokal.U Sloveniji u desetak sezona osvojili 2x prvo mjesto u 1 B ligi i 3.mjesto u prvoj ligi(posebno ponosan).Pa i 2 x igrao službeno za reprezentaciju Hrvatske.Od Grmoščice dobio zlatnu značku i zlatan prsten koji se ne dobiva ako nisi osvojio barem 3 naslova.Zašto sve ovo pišem. Jer ja sam -citat naobičniji igrač čak ni sudac-makar imam iskaznicu saveznog suca br.55/5 potvrđenu zadnji puta 1998.Normalno da nisam produžavao kad zbog igranja i tako nisam sudio ništa.

https://www.dropbox.com/s/4vhpz2r94l1ci ... 220256.jpg

Najbolji dio tek slijedi:kada blati ljude piše ovako: https://www.dropbox.com/s/a61fxhlljzzvup1/plenum02.gif

a kada piše o sebi onda ovako(ogledalo,ogledalo) : https://www.dropbox.com/s/ny0do34lmelawg8/plenum01.gif

I sada poslastica,ono što piše o meni pa ovo drugo i na kraju zaključak sa ovogodišnjeg plenuma.Postavlja se pitanje vjerodostojnosti zapisnika,kada od delegata koji je bio prisutan po njegovim riječima nije bilo spomena o tome da će klubovi odlučivati hoće li se igrati ili ne.A u zaključku ad 16 citiram -klubovi se moraju pismeno očitovati o igranju na AD Turresu.Pa kad je mene proglasio bezveznim igračem a što reći o drugim igračima ja ih ne vidim,što su osvojili gdje su igrali i na kraju ni na svojim kuglanama ne mogu do prave cifre.I koje to znanje imaju da mogu odlučivati o tehničkoj ispravnosti kuglane.A za kraj za njegovo nabacivanje blatom po drugima ako zna njemački a ne zna neka dobro pogleda
POTVRDU O TEHNIČKOJ ISPRAVNOSTI KUGLANE vidi link : https://www.dropbox.com/s/z32pnrfvoioarhp/diploma.JPG

koji je izdala jedina ovlaštena osoba za pregled kuglana u ovom dijelu Europe koja vrijedi do 2016.godine.Poslije lanjske njegove kampanje tražio kk Vinodol a on opet ove godine isto.Postavljam pitanje je li on to osporava potpis ovlaštene osobe (sad vidi prvo pismo i što piše o g.Baričeviću odnosno meni kao njegovom oponentu)Pa ovi drugi ne da nemaju samo papire nego sami i ne smiju ništa pregledavati.A KK Vinodol je ovo tražio da jednom prestane mržnja i tretman kluba od "tzv.dragog voditelja"Kuglana koja ima ispravne čunjeve(vidi njegove riječi ravni čunji ma gdje ovaj živi),ispravne semafore koji ne lažu kao negdje drugdje (zato smo izgubili prvo mjesto)ispravna plastika,fotoćelije kugle i što još drugo treba Pa treba znati kuglati.Zar ćemo i za ostale kuglane na kojima se rade slabi rezultati tražiti da se zabrani kuglanje.Zato sam i napisao na početku neka se pogledaju u zrcalo i pljunu u ono što vide.I na kraju imam certifikat da je kuglana u redu ne samo za TREĆU nego i za DRUGU ligu a bogme neću komisiju zvati na PRŽENE SARDELE pa će vam proći i to.
Ovo piše junačina - zovem se samo IVAN KUHARIĆ.
PS. Pa vi ocijenite čije su ovo prljavštine.

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 20 kol 2014, 07:38

Pozdrav g Kuharić, baš je neugodno čitati kada jednu od legendi našeg kuglanja netko tko je sada funkcioner proziva i pljuje po njemu. Imate moju punu podršku kao i podršku Grmoščice ali sigurno i velike većine kuglača. Neka vas jedan Majnarić ne ljuti jer u biti je on nitko i ništa, običan uhljeb koji godinama živi na račun kuglanja i umjesto da radi pošteno i transparentno on radi ovako kako radi.

Ono što je najjače na ovim letcima koje je napisao Majnarić je ovo da mu je najdulja funkcija člana odbora za odmor i rekreaciju :lol: :lol: :lol:
Za doprinose je najviše priznanja dobio od HKS-a (najvjerovatnije zbog vjernosti i glasova)

Također, vidim da mu je i Cegurovo aktivno služenje u Domovinskom ratu posebno osjetljiva tema. MOram napisati i opasku gospodinu Majnariću kada vrijeđa ljude da se suzdrži vrijeđanja i da sve svoje gluposti koje piše neka piše argumentirano i čitko i također da ne vrijeđa stanovnike Španskog jer Špansko nije selo nego kvart u Zagrebu ali za takvog primitivca je razumljivo da piše takve stvari.

kegelmaniak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kegelmaniak » 20 kol 2014, 08:38

Znaći za igranje 2.lige po NBC-u potreban je pregled kuglane i dobivanje kategorije "D" a po HKS-u dovoljno je imati ploče bez ikakvog pregleda. :shock:

Sami pravopis i način pisanja službenih dopisa g.Majnarića govori dovoljno o kakvoj se vrsti gospodina radi. Po meni i g.Kuharić i g.Cegur imaju sasvim solidnih razloga za podnašanje privatne tužbe za klevetu ili nešto slično. Ovo prema g.Ceguru i njegovom sudjelovanju u Domovinskom ratu je posebna vrsta pljuvanja te smatram da bi samo zbog toga g.Majnarića trebalo trajno ukloniti iz svake kuglane na svijetu. :shock:

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la OS187DC » 22 kol 2014, 12:33

Čitajući ovo što je napisano o tome plenumu to je sramotno...... uuuuuuuu da nastavim pisati dalje al bi popljuvao SIV-u ( Savezno Izvršno Vijeće) regije Zapad jel se to tako zvalo kada se smijelo pljuvati po Hrvatskom, a veličati NOB ( Narodnu oslobodilačku borbu)...... zato prestajem tipkati i pljuckam tu oko sebe da ne bi doljevao benzin na otvoreni plamen........ Podrška Ivanu Kuhariću i svim Hrvatskim braniteljima ma gdje bili.........

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la OS187DC » 22 kol 2014, 12:36

odbora za odmor i rekreaciju heheheheheh ovo funkcija mi je luđačka.......koliko se radi u tome odboru heheheheh..... triput hura za " odbor za odmor i rekreaciju" HURA HURA HURA......

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 29 kol 2014, 16:09

Može pomoć od onog tko zna. Gdje se mogu pronaći informacije o zbivanjima u regiji Zapad. Npr. pročitati Zapisnik sa prošlog Plenuma ili vidjeti
raspored liga RZ za sezonu 2014./2015. Nepojmljivo mi je da netko tko ubire toliki novac od SIROTINJSKIH klubova RZ na svojim stranicama ama baš NIŠTA ne
objavljuje. Na stranicama KK ŽELJEZNIČAR KARLOVAC koliko sam shvatio više neće biti novosti iz RZ. Nešto su se ulijenili i autori stranica Primorsko-goranske
županije gdje je zadnja vijest prelazni rok za 2014.godinu. Možda su i oni dobili po prstima i ustima od velikog NM pa su i sami ušutjeli.
Dakle, tko je informiran o gornjim problemima neka i nas ostale upozna sa istima.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 15 ruj 2014, 12:28

Prošlo je više od dva tjedna da sam postavio pitanje ali izgleda da na isto nema odgovora. Nemoguća misija. Kako nitko u tom razmaku nije
ništa pisao na temu REGIJA ZAPAD izgleda da smo mi što se tiče organiziranosti, informatiziranosti i da dalje ne nabrajam najbolja regija u državi.
Živio naš vrli VODITELJ još 50 godina da naša regija toliko b ude najbolja.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 15 ruj 2014, 21:14

Zeljar čemu nervoza što se tiče izvješće sa plenuma ako si vidio jedno vidio si sve ;)
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Odgovorite