PLENUM REGIJE ZAPAD

Natjecanja i novosti iz regije

Re: PLENUM REGIJE ZAPAD

PostPostao/la zeljar » 28 lip 2015

Evo na ovim stranicama nitko nije ništa napisao skoro godinu dana. Ponovo postavljam pitanje svim aktivnim predstavnicima kluboba
regije Zapad. Da li će netko (bilo bi poželjno prije održavanja Plenuma 2015.godine) postaviti pitanje u svezi voditelja regije Zapad.
Ima najmanje pet ljudi koji bi bili sigurno bolji voditelji od dosadašnjeg a to bi obavljali sigurno za dosta manje novce. Dakle, treba
predložiti da se dostave ponude za voditelja RZ i da se odabere najpovoljnija ponuda.
Ako netko zna molio bih da na ovim stranicama objavi kada je sadašnji voditelj izabran na ovu dužnost i na koji rok. Sramotno je da
on i dalje obavlja tu dužnost bez imenovanja od strane Plenuma.
Smatram da bi se predsjednici kuglačkih saveza naše četiri županije koje predstavljaju RZ se trebali sastati i donijeti neke prijedloge,
stavove i mišljenja u svezi RZ čime bi poboljšali kvalitetu rada i samog natjecanja u RZ.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la heku » 28 lip 2015

Poštovani!
Moj Zeljar baš si optimist.Pa koliko se samo naradio i neprospavanih noći probdjeo dok nije složio novu shemu svih liga Hrvatske.I ti bi ga sada micao, ma neka vodi sve ovo dok je živ.
heku
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la cezar » 28 lip 2015

zeljar je napisao/la:Evo na ovim stranicama nitko nije ništa napisao skoro godinu dana. Ponovo postavljam pitanje svim aktivnim predstavnicima kluboba
regije Zapad. Da li će netko (bilo bi poželjno prije održavanja Plenuma 2015.godine) postaviti pitanje u svezi voditelja regije Zapad.
Ima najmanje pet ljudi koji bi bili sigurno bolji voditelji od dosadašnjeg a to bi obavljali sigurno za dosta manje novce. Dakle, treba
predložiti da se dostave ponude za voditelja RZ i da se odabere najpovoljnija ponuda.
Ako netko zna molio bih da na ovim stranicama objavi kada je sadašnji voditelj izabran na ovu dužnost i na koji rok. Sramotno je da
on i dalje obavlja tu dužnost bez imenovanja od strane Plenuma.
Smatram da bi se predsjednici kuglačkih saveza naše četiri županije koje predstavljaju RZ se trebali sastati i donijeti neke prijedloge,
stavove i mišljenja u svezi RZ čime bi poboljšali kvalitetu rada i samog natjecanja u RZ.

Zeljar ako si čitao prijedlog novog sustava natjecanja onda si mogao pročitati da voditelja liga pojedinih regija predlaže Natjecateljska komisija te regije a to potvrđuje HKS . Jedino ako to ne vrijedi za Regiju zapad živi bili pa vidjeli
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la zeljar » 07 srp 2015

Na jutarnjoj kavici sam načuo da će se Plenum RZ održati dana 25.07.2015.godine. Saziva ga kao i obično voditelj svih takmičenja RZ. Gledajući
nove Pravilnike sve regije, odnosno lige i to njihove Natjecateljske komisije b i trebale predložiti voditelje liga a IO HKS-a ih imenovati. Da li je NK RZ već
to učinila kada NM saziva Plenum. Bojim se da će u RZ i dalje se sve ponavljati. Od voditelja RZ, predsjednika radnog predsjedništva Plenuma itd.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la lukodp » 21 srp 2015

Čitam malo financijska izvješća voditelja regije zapad te mi uz poprilično visok honorar upada u oko ova stakva trošak ht za telefon od gotovo 800 kn mjesečno. :shock:
Jednostavno ne mogu odnosno ne vidim kud je to išlo? Ok vjerovatno ima faks liniju ali koliko pobogu moraš pričati za 800 kn mjesečno? Još k tome i vip mobitel... Pa ja na poslu imam faks i tri linije plus adsl pa nikak prek 600 kn.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la heku » 21 srp 2015

Poštovani!
E moj Luko sako leto isto.I ja sam se pitao otkuda takvi troškovi i nikako da se dobije suvisli odgovor.Ali tko da ga makne pa da vidimo koliko u stvari vrijedi voditeljski posao onako realno.Špranca je ista trošak takav a plan za drugu sezonu u dlaku isti.A "bedaki" dižu ruku i dalje.
heku
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la lukodp » 21 srp 2015

heku je napisao/la:Poštovani!
E moj Luko sako leto isto.I ja sam se pitao otkuda takvi troškovi i nikako da se dobije suvisli odgovor.Ali tko da ga makne pa da vidimo koliko u stvari vrijedi voditeljski posao onako realno.Špranca je ista trošak takav a plan za drugu sezonu u dlaku isti.A "bedaki" dižu ruku i dalje.

Realno uz kotizaciju od nekih 1100 kn po klubu ostaje oko 4000 kn za honorar voditelju. Mislim da je to sasvim solidno za obavljeni posao.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la zeljar » 21 srp 2015

Kada već spominjete troškove voditelja RZ pitam se otkud troškovi prijevoza preko 2.000,00 kuna. Što regija ima snositi troškove NM za Zagreb. Kakav je
posao on išao tamo obavljati za RZ. Ako je delegat u skupštini HKS-a onda je delegat PGŽ. A tko zna. Sa nečim treba pokriti onolike prihode. A gospodin NM mjesečno
prima oko 3.000,00 kuna a milijun umirovljenika nema toliku mirovinu.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la zeljar » 22 srp 2015

Još jedan detalj iz financijskog izvješća. Izgleda da regija Zapad ima izuzetnog knjigovođu kao što je i sam voditelj. U izvješću za prošlu godinu a
i u financijskom planu za iduću godinu stoje neto troškovi za 2.ligu i 3. lige Ka i Ogulin iznose 7.516,00 kuna. Probao sam izračunati na četiri kalkulatora
koliko je 52,50 (neto iznos za jedan mjesec po klubu) pomnoženo sa 12 mjeseci i opet sa 12 (broj klubova) i uvijek sam dobio iznos 7.560,00 kuna. Nije
da tražim dlaku u jajetu ali ukazujem koliko su ozbiljni u svom radu NM i njegov knjigovođa. A izgleda da je i Nadzorni odbor RZ samo na papiru.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la heku » 25 srp 2015

Poštovani!
Halo ima li negdje direktan prijenos sa Plenuma ala Dracula s?
heku
Tipka sa dve ruke

PrethodnaSljedeća

Natrag na Regija Zapad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.