MLADI REGIJE ZAPAD

Natjecanja i novosti iz regije
bauer
Tipka sa dve ruke

MLADI REGIJE ZAPAD

Post Postao/la bauer » 27 lis 2015, 10:41

Mislim da su mladi regije zapad zaslužili da imaju svoj naslov teme u kojoj Vas sve skupa pozivam da pišete uspjehe , zanimljivosti, pitanja i odgovore i sve šta je bitno kako bi se na jednom mjestu mogla dobiti potpunija informacija.
Znamo da se dobro radi sa mladima u mnogim centrima širom regije zapad i zašto to ne spomenuti i naglasiti .... od Poreča, Delnica, Skrada, Karlovca, Slunja, Ogulina, itd ... pa krenimo ... :D
Zadnja izmjena: bauer, dana/u 27 lis 2015, 10:52, ukupno mijenjano 1 put.

bauer
Tipka sa dve ruke

Re: MLADI REGIJE ZAPAD

Post Postao/la bauer » 27 lis 2015, 10:43

Obzirom da su rezultati sa državnog prvenstva vezani za regiju zapad trebamo ih spomenuti.
Mladi kuglači i kuglačice iz Goranina osvojili su na nedavnom prvenstvu RH u takmičenju parova brončane medalje pa ih vrijedi pohvaliti, u ženskoj konkurenciji Ema Tomašić i Tea Lakić , a u muškoj Matija Frlan i Karlo Petranović.
Također čestitajmo i prvakinji Hrvatske u sprintu (U-14) Dariji Barač koja nam dolazi iz Istre (Poreč) a koja je nedavno osvojila ovu najsjajniju medalju.

Treba napomenuti da ovi uspjesi sigurno nisu sve od naših mladih kuglača u regiji koji su na prošlogodišnjem i ovogodišnjem prvenstvu regije zapad u svim kategorijama od U9do U18 pokazali da napreduju iz dana u dan, te se u dogledno vrijeme može očekivati još uspjeha i veselja među našim mladim takmičarima.
Pohvale trenerima u sredinama koje su prepoznale potencijal mladih u kuglanju i posvetili se njihovom napretku. Čestitke !

bauer
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bauer » 27 lis 2015, 10:52

Na upravo održanom prvenstvu Hrvatske u Sprintu za U18 koje je ovaj vikend 25.10.2015. održano u Delnicama i Osijeku, igrači iz naše regije zapad osvojili su 3 medalje pa ih spomenimo

- Luka Požega (Željzničar Karlovac) - postao je prvak Hrvatske i osvojio zlatnu medalja u Osijeku, čestitke Luki ali i g. Smoljanoviću kao i klubu iz kojeg dolazi
- Darija Barač (Istra Poreč) - postala je viceprvakinja Hrvatske i osvojila srebrnu medalju u Delnicama, ponovno čestitke Dariji i trenerima iz Istre
- Ivana Juričić (Rijeka) - osvojila je brončanu medalju u Delnicama, čestitke Ivani trenerima iz Rijeke koji su u zadnje vrijeme radili s ovom mladom kuglačicom ali i trenerima iz Ogulina
Zadnja izmjena: bauer, dana/u 25 stu 2015, 11:05, ukupno mijenjano 1 put.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 27 lis 2015, 14:34

bauer je napisao/la:Na upravo održanom prvenstvu Hrvatske u Sprintu za U18 koje je ovaj vikend 25.10.2015. održano u Delnicama i Osijeku, igrači iz naše regije zapad osvojili su 3 medalje pa ih spomenimo

- Luka Požega (Željzničar Karlovac) - postao je prvak Hrvatske i osvojio zlatnu medalja u Osijeku, čestitke Luki ali i g. Smoljanoviću kao i klubu iz kojeg dolazi
- Darija Barač (Istra Poreč) - postala je viceprvakinja Hrvatske i osvojila srebrnu medalju u Delnicama, ponovno čestitke Dariji i trenerima iz Istre
- Ivana Juričić (Rijeka) - osvojila je brončanu medalju u Delnicama, čestitke Ivani trenerima iz Rijeke koji su u zadnje vrijeme radili s ovom mladom kuglačicom ali i trenerima iz Ogulina
Gospodine Bauer lijepo od vas što ste otvorili ovu temu MLADI REGIJE ZAPAD gdje ste pobrojali zadnje uspjehe mladih igrača i igračica RZ i na tim
uspjesima im čestitali.
Nadam se da se nećete ljutiti na jednu moju primbjedbu. Naime, mlada kuglačica Daria Barać ne dolazi iz Poreča nego iz Slunja, a matični je član ŽKK
"Istru" iz Poreča. Koliko sam upoznat treneri ŽKK "Istra" uopće ne rade sa Darijom jer Daria je dvojno registrirana za ŽKK "Plitvice" i trenira isključivo na kuglanama
u Plitvicama i Slunju. ŽKK "Istra" čak nisu je niti prijavili za PH u sprintu U-14 već je to učinjeno naknadno na intervenciju mladog kuglača iz Slunja gosp. Jure
Bogovića koji i najviše trenira Dariu. Mislim da je isti gospodin i sekundirao Dariji kada je osvojila naslov prvakinje u Varaždinu. Takodjer mislim da nitko od trenera
ŽKK "Istra" (mislim na gospođu Ružicu Močibob) nije bio uz Dariu u Delnicama na sprintu U-18 gdje je Daria osvojila drugo mjesto već je ulogu sekudanta preuzeo
njezin otac (koji nikada u životu nije kuglao) jer je mladi Bogović bio na prvenstvu parova RZ. Ovo pišem u dobroj namjeri da kuglački puk bude upoznat u pravu
istinu.

bauer
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bauer » 27 lis 2015, 16:10

zeljar je napisao/la:
bauer je napisao/la:Na upravo održanom prvenstvu Hrvatske u Sprintu za U18 koje je ovaj vikend 25.10.2015. održano u Delnicama i Osijeku, igrači iz naše regije zapad osvojili su 3 medalje pa ih spomenimo

Gospodine Bauer lijepo od vas što ste otvorili ovu temu MLADI REGIJE ZAPAD gdje ste pobrojali zadnje uspjehe mladih igrača i igračica RZ i na tim
uspjesima im čestitali.
Nadam se da se nećete ljutiti na jednu moju primbjedbu. Naime, mlada kuglačica Daria Barać ne dolazi iz Poreča nego iz Slunja, a matični je član ŽKK
"Istru" iz Poreča. Koliko sam upoznat treneri ŽKK "Istra" uopće ne rade sa Darijom jer Daria je dvojno registrirana za ŽKK "Plitvice" i trenira isključivo na kuglanama
u Plitvicama i Slunju. ŽKK "Istra" čak nisu je niti prijavili za PH u sprintu U-14 već je to učinjeno naknadno na intervenciju mladog kuglača iz Slunja gosp. Jure
Bogovića koji i najviše trenira Dariu. Mislim da je isti gospodin i sekundirao Dariji kada je osvojila naslov prvakinje u Varaždinu. Takodjer mislim da nitko od trenera
ŽKK "Istra" (mislim na gospođu Ružicu Močibob) nije bio uz Dariu u Delnicama na sprintu U-18 gdje je Daria osvojila drugo mjesto već je ulogu sekudanta preuzeo
njezin otac (koji nikada u životu nije kuglao) jer je mladi Bogović bio na prvenstvu parova RZ. Ovo pišem u dobroj namjeri da kuglački puk bude upoznat u pravu
istinu.
Eto odlično i konkretno ;)

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 29 lis 2015, 14:40

Malo sam obratio pozornosti na lige RZ i vidim da mladi Luka Požega igra samo za KK "Željezničar" koji nastupa u 2. HKL RZ i da postiže vrlo
dobre rezultate. Čudi me da igrač takvog kalibra, a navršio je nedavno 16 godina, nije nigdje dvojno registriran i da ne nastupa za još jednu ekipu. Možda nisam u pravu
ili je registiriran dvojno u nekoj drugoj regiji.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 29 lis 2015, 19:07

Dobro si primjetio da postiže dobre rezultate za svoj uzrast. Što se tiče dvojne registracije nisi u pravu Luka je dvojno registriran za KK Koranu samo što oni (pojedinci koji kažu ili on ili mi )) ne žele da on igra za njih.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 08 stu 2015, 20:32

Tko će zastupati RZ na skorom pojedinačnom prvenstvu RH za juniore i juniorke (U-23). Naime, u raspisu HKS-a piše da prijavu mladih vrši
voditelji regije i kao prilog prijavi mora biti plasman sa prvenstva regije. E sada za RZ nastupa problem. Nije održano pojedinačno prvenstvo RZ u ovoj
kategoriji pa kako udovoljiti raspisu i propozicijama HKS-a. Pretpostavljam da će juniorke odrediti Mikac ;) ;) ;) a juniore veliki voditelj.
Zašto je ovakvo stanje u RZ znju samo njih dvojica. Svi govore da je budućnost hrvatskog kuglanja u mladima a RZ do mladih ne drži niti 1 %.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 08 stu 2015, 21:52

Po kalendaru natjecanja pojedinačno prvenstvo U-23 RZ treba se igrati 28./29.11.2015. tjedan prije državnog a prijava na državno je do 25.11.2015. :lol: :lol: :lol: :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

bauer
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bauer » 25 stu 2015, 10:56

Prvenstvo RH u tandemu održano je na kuglani Mlaka u Rijeci dana 22.studenog 2015. god. a mladi igrači i igračice iz regije osvojili su slijedeće medalje i to:

Konkurencija JUNIORKI:
1. MJESTO (ZLATNA ) Milana Pavlic i Ana Jambrović (Mlaka)
3. MJESTO (BRONCA) Ivana Pavić i Katja Oplanić (Istra)

Konkurencija JUNIORI :

3. MJESTO (BRONCA) Dino Kos i Nebojša Šušnjar (Mlaka)

Treba napomenuti da su se u muškoj konkurenciji takmičili igrači iz KK Polet iz Skrada i tri para iz KK Goranin iz Delnica ali su ispali u ranijoj fazi takmičenja.
U konkurenciji juniorki još su nastupile igračice iz KK Rijeke sa tri para kao i igračice iz KK Ogulin također sa tri para te još jedna ekipa Mlake , sve spomenute ekipe ispale su u ranijoj fazi prije borbe za medalje.

Čestitke !!!

Odgovorite