Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a

Re: Prva HKL - Muški

PostPostao/la arhont » 03 lis 2017

Neron je napisao/la:
Orson je napisao/la:Kako sam koji post prije objasnio, nema grješaka u poretku! Setovi su za poredak na tablici relevantni kao i žuti kartoni, a ti dokaži drugačije. Što se tiče insinuacija po pitanju nekakvog interesa ili vraćanja dugova, to je toliko jadno da neću ni komentirati.

Bjelovar Mafija!!! Hahaha. Citao sam da sportska mafijaska hobotnica ide ovako. Mamic pa suker pa KK Bjelovar. Hahahah

A ne ne ne, nemojte se sprdati sa nama. Čak neke od nas oslovljavaju sa "Don" u Bjelovaru. Recimo, ja kad promašim, a promašujem dosta, nekad i vezane, ne može trener samo tako "Arhonte majmune, pa šta promašiš vezane devizne...". Nego lijepo, "Don Arhonte, vidi kako se čunjevi mučki izmiču..., obadva, više puta...!"

https://www.youtube.com/watch?v=uG8l9wA2Ddc
arhont
Tek protipkao

PostPostao/la kuglackias » 11 lis 2017

Samo se vi zezajte, moguće da ste u ozbiljnom prekršaju osim ako vaš glas Mikcu na idućim izborima ne omogući igranje na neispravnoj kuglani. Ili još bolje, uvjetujte Mikcu glas uz obećanje da vam popravi kuglanu. Globan je veliki štovatelj lika i djela Mikca, Lulića, Mezaka i ekipe pa ne vjerujem da će biti nekih velikih problema.
kuglackias
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la arhont » 11 lis 2017

kuglackias je napisao/la:Samo se vi zezajte, moguće da ste u ozbiljnom prekršaju osim ako vaš glas Mikcu na idućim izborima ne omogući igranje na neispravnoj kuglani. Ili još bolje, uvjetujte Mikcu glas uz obećanje da vam popravi kuglanu. Globan je veliki štovatelj lika i djela Mikca, Lulića, Mezaka i ekipe pa ne vjerujem da će biti nekih velikih problema.

Ovo što pišeš, ovo je poražavajuće... Kakve sad Globan ima veze sa ovim? Pa Globana neki nisu dostojni da spominju... Kakav Mikac? Kakv Lulić? Kakva ekipa?

Pogledaj rezultate U23 M Čakovec i Bjelovar. Mladi, nezatrovani, razigrani... Najbolji rezultat je srusen u Bjelovaru. A kuglana neispravna?!
arhont
Tek protipkao

PostPostao/la kulen » 13 lis 2017

jel to ono ...buum trassss...oderi po prvome .... :lol: :lol: :lol: :lol: jer u seniorskom kuglanju po rezultatima prolazi samo HRKLJUŠ kuglanji olitiga udri jače manijače .. :shock: :o :o :( :o :o :o :lol: :lol: :lol: :lol:
kulen
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la cezar » 15 lis 2017

Halo forumaši jedno pitanjce dali je moguće odnosno dali je regularno da jedan klub odigra šest prvenstvenih utakmica za redom u gostima odnosno da će odigrati šest prvenstvenih utakmica za redom na domaćoj kuglani :o
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la lukodp » 15 lis 2017

U nekoj teoriji nije u redu. Ali ako je to zbog nove kuglane... zakaj ne. Samo da takvih slučajeva bude sto više :)
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Kegelmaniac » 16 lis 2017

cezar je napisao/la:Halo forumaši jedno pitanjce dali je moguće odnosno dali je regularno da jedan klub odigra šest prvenstvenih utakmica za redom u gostima odnosno da će odigrati šest prvenstvenih utakmica za redom na domaćoj kuglani :o

Po meni neregularno ali pravilnikom dozvoljeno. Slažem se sa Lukom da u situaciji kakvoj je Velebit ili Zaprešić treba izaći u susret jer se kuglane ne rade svaki dan i pitanje je kada će se uopće i graditi neka nova. Pod novom mislim na cijeli objekat a ne smjestiti ili zamijeniti kuglanu.
U svakom slučaju interesira me kako će Velebit pripremati kuglanu.
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la kulen » 17 lis 2017

Kegelmaniac je napisao/la:
cezar je napisao/la:Halo forumaši jedno pitanjce dali je moguće odnosno dali je regularno da jedan klub odigra šest prvenstvenih utakmica za redom u gostima odnosno da će odigrati šest prvenstvenih utakmica za redom na domaćoj kuglani :o

.....U svakom slučaju interesira me kako će Velebit pripremati kuglanu.

isto kao i u Gospiću, .. tko će manje....misliš da će se nešto promjeniti :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
kulen
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la cezar » 17 lis 2017

kulen je napisao/la:
Kegelmaniac je napisao/la:

.....U svakom slučaju interesira me kako će Velebit pripremati kuglanu.

isto kao i u Gospiću, .. tko će manje....misliš da će se nešto promjeniti :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Vidjet ćemo sutra cifre nakon drugog nastupa na pojedinačnom prvenstvu KSLSŽ koje se igra danas i sutra u Otočcu
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la okrugljak » 18 lis 2017

Ne pada, leti....
okrugljak
Tek protipkao

PrethodnaSljedeća

Natrag na Hrvatski kuglački savez

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.