Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a

Re: Prva HKL - Muški

PostPostao/la cezar » 06 stu 2017

Nemojte biti tako oštri kuglana se tek uhodava. Pa i Mlaka /žene/ i MKK Rijeka igraju na četiri staze.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la zeljar » 06 stu 2017

Je li gledateljima a i sam igračima lakše i bolje pratiti utakmicu na 4 ili na 6 staza. A to što će gosti sat vremena ranije krenuti prema kućama mislim
da je najmanji problem.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la julio » 07 stu 2017

naravno da je gostima sat vremena puno i predstavlja veliku razliku , malo je teže pratiti ali to je stvar navike
svi koji imaju kuglane sa 6 staza a igraju na 4 su po meni u glavama defektni (mislim na njihove voditelje)
svi pričaju o troškovima , kako nemaju novaca a onda umjesto na 6 staza igraju na 4
bjelovar je u 5 godina koliko igra tih 1h duže mogao komotno te novce samo od struje koje je prosipao mogao 3 puta uložiti u kuglanu kako bi bila ispravna , vidim da su rezultati na toj kuglani iz vikenda u vikend sve bolji i bolji . bjelovar je došao na 3200 , svaka čast - sigurno je užitak igrati ali i gledati takvu utakmicu
julio
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la kuglackias » 08 stu 2017

Klub ima pravo igrati onako kako im propozicije omogućuju. Svakako je interesantna činjenica da je projekt kuglane u Otočcu projekt Mikca, Pavlica i Mesića. Ljudi koji zastupaju tezu o popularizaciji kuglanja, jedan od njih je i predsjednik HKS-a pa bi shodno tome ti ljudi trebali biti prvi koji izlaze iz domene igranja na 4 staze i poslužiti kao primjer ostalima. Međutim, to nije tako i jedva čekam lagani pad Mikca osim ako mu Sedlar (zvan vjetrenjača) ne pruži ručicu mira. Na prošlim izborima Mikcu pomogli Slavonci koji, naravno, dobili nisu ništa dok bi ove godine prevagu mogli donijeti Zagorci.
Biti će zgodno pratiti izbore.
Da se vratim na temu. Meni osobno kvaliteta prve lige izuzev Zaprešića, Mertojaka i Grmoščice nije na nekom nivou. Biti će interesantan derbi u subotu koji bi Zaprešiću mogao odlučiti o naslovu jer gledajući raspored, ne vidim gdje bi Zaprešić u gostima mogao imati problema u nastavku lige. Sa druge strane Grmoščica jedino sa Fučkarom preko 700 napada 3800, u tom slučaju mogu biti opasni ali Zaprešić je na tim rezultatima svaki drugi vikend dok Grma takve rezultate radi samo dok igraju opušteno. Biti će interesantno.
kuglackias
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Krunoslav » 08 stu 2017

cezar je napisao/la:Halo forumaši jedno pitanjce dali je moguće odnosno dali je regularno da jedan klub odigra šest prvenstvenih utakmica za redom u gostima odnosno da će odigrati šest prvenstvenih utakmica za redom na domaćoj kuglani :o

Ovo mi je ispravnije nego da se kuglana mijenja na pola sezone, pa onda klubovi koje su gostovali na staroj kuglani nemaju iste uvjete kao oni na novoj (ili obrnuto :? )
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la bauer » 08 stu 2017

kuglackias je napisao/la:Klub ima pravo igrati onako kako im propozicije omogućuju. ......

Vezano na temu 4-6 staza mogu reći slijedeće:
godinama sam igrao na 6 staza , utakmica je bila puno interesantnija sve se odvijalo relativno brzo, odluke za izmjenu si npr. morao donositi vrlo brzo inače si izgubio šansu za preokret i fiju ode pobjeda, kod igre na 4 staze je sve razvodnjeno i imaš više vremena za razmisliti, a i tekma traje sat duže šta nije zanemarivo.

E sad, sloboda odlučivanja tj. prijavljivanja 4 ili 6 staza je dovela do toga da na nekim kuglanam staze 5i6 zjape prazne, bez razloga , uostalom tako je i na našim utakmicama , napravili smo grešku jer smo prijavili 4 staze , jer kao u petak navečer se pripremaju staze 1-4-za preostale prvoligaške ekipe pa kao ajde da ne remetimo rutinu.

U većini sportova utakmice traju do 2 sata i to je optimum , sve preko toga je pad koncentracije igrača ali i ove rijetke publike, ostaju samo oni koji se cijele dane griju po kuglanama.
No, postavlja se pitanje da li je u redu prijaviti i igrati na 6 staza ako znaš da pola klubova nema takve uvjete kao ti .... trebalo bi i o tome razmisliti i pitati te klubove šta misle o ipak neujednačenim uvjetima odigravanja prvenstvenih utakmica tako da sve skupa i nije baš samo tako....
bauer
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la cezar » 08 stu 2017

Hahahaha komentar :lol: samo nam još treba da se neko pametan sjeti da je obavezno igranje na kuglanama sa 6 staza kao što je bilo sa uvođenjem ploča.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la julio » 10 stu 2017

najbolje bi bilo 12 staza i kroz jedan sat sve gotovo , pivkan i odošmo kuć :lol:
to će mikac i njegov miljenik pavlic progurat
julio
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Kegelmaniac » 16 stu 2017

Pobjeda Grmoščice protiv Zaprešića otvorila je mogućnost osvajanja 2. mjesta. Pobjedom Zaprešića protiv Mertojaka i ukoliko mi pobijedimo Mertojak mogli bi napraviti ono što je i realno, zasjesti na 2. mjesto tj doći tamo gdje nam je i mjesto.
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la pjetao » 16 stu 2017

Najprije morate pobjediti Velebit u otoccu
pjetao
Tek protipkao

PrethodnaSljedeća

Natrag na Hrvatski kuglački savez

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.