Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a

Re: Hrvatski kuglački savez

PostPostao/la lukodp » 18 pro 2017

Kontra mraka kontra sile :lol:
Nisam član Skupštine. Išao sam na punomoć :roll:
Da čitaš zapisnik onda bi to i znao ;)
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Zadnji cunj » 20 pro 2017

lukodp je napisao/la:Kontra mraka kontra sile :lol:
Nisam član Skupštine. Išao sam na punomoć :roll:
Da čitaš zapisnik onda bi to i znao ;)

Koliko znam ako si na punomoć onda imaš pravo glasa ili si bio samo profesionalni dizatelj ruke ! :shock:
Zadnji cunj
Tek protipkao

PostPostao/la lukodp » 20 pro 2017

Naravno da na punomoć imaš pravo glasa. Član Skupštine iz SMŽ je g. Filipović koji nije išao ovaj put nego sam otišao ja. Profesionalni dizatelj ruke? To bi podrazumijevalo da za dizanje zelenog kartona dobivam nešto zauzvrat. Pošto to nije tako predpostavljam da sam onda amaterski dizatelj ruke... :oops:
Sa izvješćem predsjednika, rebalansom financijskog plana kao i sa planom za 2018 sam se složio. Jednostavno ne vidim zašto ne bi. Neke stvari bi promjenio ali uglavnom ne vidim razloga zašto se ne bih složio.

Jedinu po meni ozbiljniju zamjerku financijskom planu je imao g. Benčević a vezano uz planiranje plača trenera od strane HOO-a ali pošto je predsjednik HKS-a bio i više nego uvjeren da to nije problem nije se o tome ni diskutiralo više.
Ak vas još kaj zanima sa Skupštine slobodno pitajte...
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Zadnji cunj » 21 pro 2017

lukodp je napisao/la:Naravno da na punomoć imaš pravo glasa. Član Skupštine iz SMŽ je g. Filipović koji nije išao ovaj put nego sam otišao ja. Profesionalni dizatelj ruke? To bi podrazumijevalo da za dizanje zelenog kartona dobivam nešto zauzvrat. Pošto to nije tako predpostavljam da sam onda amaterski dizatelj ruke... :oops:
Sa izvješćem predsjednika, rebalansom financijskog plana kao i sa planom za 2018 sam se složio. Jednostavno ne vidim zašto ne bi. Neke stvari bi promjenio ali uglavnom ne vidim razloga zašto se ne bih složio.

Jedinu po meni ozbiljniju zamjerku financijskom planu je imao g. Benčević a vezano uz planiranje plača trenera od strane HOO-a ali pošto je predsjednik HKS-a bio i više nego uvjeren da to nije problem nije se o tome ni diskutiralo više.
Ak vas još kaj zanima sa Skupštine slobodno pitajte...

Znači kao i svi uzmemo listić ispunjen o punomoći i to je to jer nemamo nikakvih problema u savezu tj nemamo nikakve zahtjeve prema HKS-u
Eto moj prijatelju opet isto i uvijek isto. Skupština sigurno protekla u znaku njihovog nametnutog sadržaja poglavito predsjednika i njihovih potreba što znači da županijski savezi su zbog službe njima da samo potvrde njihove potrebe. Kao što Vi i ja znamo da bi HKS trebao služiti svim županijskim savezima jednako a ne da je cijeli mandat netko radio na sređivanju osobnih potreba a ne na dobrobit svih saveza koji su im dali povjerenje.
Zadnji cunj
Tek protipkao

PostPostao/la lukodp » 21 pro 2017

Na dobrobit svih saveza, klubova, igrača, sudaca, trenera, točka. Ne samo onih koji su im dali povjerenje jer njih je bilo 14 od 25.
Al ajmo onda o konkretnim stvarima a ne isprazne floskule. Nismo u saboru :mrgreen:
Koji su to konkretni zahtjevi prema HKS-u? Kada ću ih u svojoj "bazi" imati, sasvim sigurno će isti biti proslijeđeni. Možda ne na Skupštini, jer dosta toga se riješi i između dvije sjednice....
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la zeljar » 08 sij 2018

Čitam raspis HKS-a za pojedinačno PH U-18 koje bi se trebalo održati 27. i 28. siječnja 2018.godine u Bjelovaru i sam sebi ne vjerujem što čitam. Između ostalog u raspisu je napisano da u slučaju većeg broja prijavljenih natjecatelja da će se igrati na stazama 1 - 6. Da li je u ovom slučaju to prvenstvo regularno ako svi mladi
natjecatelji ne nastupa na istim stazama. HKS svojim propozicijama, pravilima, raspisima, dopisima i svim i svačim zahtjevaju ispravne kuglane i prijete zabranom nastupa na istima a na ovaj način
krše te iste Pravilnike i sve ostalo. Pitam se do kada ovako. A zaklinju se da žele što više mladih u kuglanju. Svašta.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la julio » 09 sij 2018

zeljar je napisao/la:Čitam raspis HKS-a za pojedinačno PH U-18 koje bi se trebalo održati 27. i 28. siječnja 2018.godine u Bjelovaru i sam sebi ne vjerujem što čitam. Između ostalog u raspisu je napisano da u slučaju većeg broja prijavljenih natjecatelja da će se igrati na stazama 1 - 6. Da li je u ovom slučaju to prvenstvo regularno ako svi mladi
natjecatelji ne nastupa na istim stazama. HKS svojim propozicijama, pravilima, raspisima, dopisima i svim i svačim zahtjevaju ispravne kuglane i prijete zabranom nastupa na istima a na ovaj način
krše te iste Pravilnike i sve ostalo. Pitam se do kada ovako. A zaklinju se da žele što više mladih u kuglanju. Svašta.

lijepo je djecu staviti na kuglanu koja nije ispravna , sam košutić je ovdje izjavio da se ne igra na 5 i 6 jer su neispravne
ali nema veze , neka djeca igraju na grobljima , to će im biti motivacija za budućnost od strane hks-a
julio
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Orson » 09 sij 2018

Ti julio imaš problema s razumijevanjem pročitanoga, nikada Košutić nije rekao da su staze 5 i 6 neispravne. Upravo suprotno, on je ispravio nekog "bisera" koji je to izjavio jer se 1. B i 3. liga uredno igraju na svih šest staza. Bjelovar ne igra na šest staza iz taktičkih razloga, sve smo to odavno "prožvakali".
Orson
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la julio » 09 sij 2018

ja imam problem razumijeti nekoga tko da dozvolu za igranje na tom groblju od kuglane , da se ispravim - kuglana je super ali taj podrum je užasno vlažan i pljesniv i daske su oštećene . iz godine u godinu sve je gore i gore jer se ništa ne poduzima nego se stalno svima nama baca pjesak u oči a svi znamo što se tamo događa
davanje organizacije prvenstva na takvoj kuglani je pljuska svima koji imaju ispravne kuglane , orsone to nije na osobnoj razini jer sam svjestan problema ali prelaziš granicu dok od mene i ljudi koji su bili tamo radiš budalu i pokušavaš uvjeriti da je sve u redu
julio
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Orson » 09 sij 2018

Ja sigurno ne radim budalu od tebe, nemam u ovome apsolutno nikakav interes, ali ću reagirati kad se izmišlja ili pišu gluposti. Kuglana je prije početka lige prošla pregled i dobila dozvolu za održavanje natjecanja, vjerujem da je onaj tko ju je pregledavao napravio svoj posao savjesno. Svi znamo da kuglana nije idealna, da je prostor takav kakav je i da su se određeni dijelovi u 10 godina eksploatacije od rekonstrukcije zdošli. Zato će ovoga ljeta biti opsežniji radovi za koji su osigurana sredstva.

To je objektivno stanje stvari, ali na forumu se u pravilu raspravlja u terminima teorije zavjere. Bjelovarčani uživaju u teškoj kuglani, namjerno ju ne žele popraviti, na stazama 5 i 6 se uzgajaju gljive jer im paše sva ta vlaga, a u svemu im pomaže Mikac jer mu treba Globanov glas u skupštini itd. Na to se stvarno ne može nešto previše pametno odgovoriti.
Orson
Zna gdje su sva slova

PrethodnaSljedeća

Natrag na Hrvatski kuglački savez

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.