Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a

Re: Hrvatski kuglački savez

PostPostao/la zeljar » 09 tra 2018

Da li jedan kombi nije stalno u Splitu. Koliko to HKS ima kombija.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la kulen » 11 tra 2018

zeljar je napisao/la:A sada pitanje za malo bolje znance. Koliko se medalja dodjeljuje ekipi koja je ostvarila plasman među prva tri mjesta na ekipnom prvenstvu 1. HKL. Ovo pitam iz
razloga jer na stranicama HKS-a je vidljivo da je muška ekipa KK "Zaprešić" dobila 12 medalja tj. njih 13 je prikazano a jedan gospodin je bez medalja. Medjutim, na
fotografiji KK "Mlaka" fotografirano je 14 oosoba (12 natjecateljki i 2 trenera). I gle čuda. Svima oko vrata visi medalja. Mora da imaju jako dobru vezu u HKS-u.
Gospodo, kako vas nije sramota.

A jesi baja od nerada, stigneš čak i medalje na slikama prebrojavati. Kako ti uopće palo napamet.
I sad brineš zašto ovi ovoliko oni onoliko, pa pobjednici 1. lige imaju pravo na 12 (13. je dobio pehar), Mlakarice imaju pravo i na 20 medalja ako treba zna se čije su, a npr. nije te briga što pobjednik 1b lige Zadar je dobio samo 6 medalja, to se ti pitaj druškane :lol: :lol: :lol: :lol:
kulen
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la zeljar » 11 tra 2018

Nije tebi lako Kulene. Prozivaš nekog da je neradnik a ti stigneš ovdje na forumu poklapati svaki, baš svaki, lonac. Koji treba i koji ne treba.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la kulen » 12 tra 2018

zeljar je napisao/la:Nije tebi lako Kulene. Prozivaš nekog da je neradnik a ti stigneš ovdje na forumu poklapati svaki, baš svaki, lonac. Koji treba i koji ne treba.

Ne obrnuto, meni je baš lako ..a šta imam radit u mirovini, pa nisi ti lonac :o :o :o :o :o
kulen
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la kulen » 17 tra 2018

Izašli novi sastavi komisija koje je Mikac odabrao, sve junak do junaka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kulen
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la krcko » 17 tra 2018

Ajmo, tko se sam prijavio?
Dno dna :oops:
npr. Stručni savjet čine vrli kuglački stručnjaci s zadatkom savjetovanja i podizanja kvalitete kuglanja u RH.
Dio ih je prilično nepoznat, ali dokazati se uvijek mogu :mrgreen: Normalnije bi bilo da su to činili po svojim sredinama pa bili na taj način angažirani ili prepoznati nego to postigli osobnom prijavom zato što znaju ili žele.Možda je nešto drugo u igri...
Dijelu treba dati nagrade za hrabrost i skloniti ih, manje će biti štete, dio koji se već dokazao, njih isto skloniti jer nisu ništa savjetovali osim dizanja ruku, a rupe popuniti s ljudima iz sredina sa po najmanje 20 -ak klubova koji su upoznati s problematikom kuglanja i načinima prelaska s magarca na konja.
Naravno uz kavicu i demokratsku diskusiju uvažavanja osobnosti.
Svakako, lakše je to učiniti javnim pozivom.
krcko
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la lukodp » 17 tra 2018

Samo sam čekao da krene ... :roll: :lol:
Da li mi je mjesto u stručnom savjetu? Možda i nije, ali pošto nema komisije za informatizaciju eto... :mrgreen: ako mogu pomoći, budem.
Što je tu je, svi ste imali priliku ali izgleda da problem uvažavanja osobnosti nije samo prisutan u vodstvu saveza. ;)
Opširnije uskoro...
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la krcko » 17 tra 2018

Pa evo kolega, čekamo ... :D
krcko
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Ante9 » 17 tra 2018

Komisija ne mora na bojiste tako da junaci nisu potrebni..
Ante9
Nevini

PostPostao/la Neron » 17 tra 2018

lukodp je napisao/la:Samo sam čekao da krene ... :roll: :lol:
Da li mi je mjesto u stručnom savjetu? Možda i nije, ali pošto nema komisije za informatizaciju eto... :mrgreen: ako mogu pomoći, budem.
Što je tu je, svi ste imali priliku ali izgleda da problem uvažavanja osobnosti nije samo prisutan u vodstvu saveza. ;)
Opširnije uskoro...

Kuglani u Kutini je istekla licenca. Na kuglani nije nista radjeno ali vjerujem da je tvoja ruka glasacka ruka osigurala jos barem dvije godine druge lige igranja na famoznoj betonjari.
Neron
Zna gdje su sva slova

PrethodnaSljedeća

Natrag na Hrvatski kuglački savez

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.