Kup sustav pojedinačnog prvenstva Hrvatske

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Dark_M
Tek protipkao

Re: Kup sustav pojedinačnog prvenstva Hrvatske

Post Postao/la Dark_M » 09 vel 2009, 11:35

Možda pikado ili biljar..ili tako nešto, onak, birtijski sportovi...a očito od kuda ti pratiš kuglanje sigurno nije teško, gospon igrač leve buže!!!

Dark_M
Tek protipkao

Post Postao/la Dark_M » 09 vel 2009, 11:45

I ovdje uopće nije riječ koliko tko može, nego tko koliko ima vremena za što!!!

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 09 vel 2009, 11:49

Dark_M je napisao/la:I ovdje uopće nije riječ koliko tko može, nego tko koliko ima vremena za što!!!
pa svi imaju isto vremena, 12 minuta po setu :P

igrač leve buže
Tek protipkao

Post Postao/la igrač leve buže » 09 vel 2009, 12:03

haha,pa svi imaju isto vremena...dobro kaže saša.a ti ak nemaš vremena nemoraš se bavit kuglanjem onda...ak su atletika i plivanje birtijaški sportovi onda je kuglanje teža rekreacija darkm...

Dark_M
Tek protipkao

Post Postao/la Dark_M » 09 vel 2009, 12:03

Aha...i sve dane u tjednu :D

Dark_M
Tek protipkao

Post Postao/la Dark_M » 09 vel 2009, 12:09

igrač leve buže je napisao/la:haha,pa svi imaju isto vremena...dobro kaže saša.a ti ak nemaš vremena nemoraš se bavit kuglanjem onda...ak su atletika i plivanje birtijaški sportovi onda je kuglanje teža rekreacija darkm...
pa naspram plivanja i atletike je...a ti kao veliki sportaš mi reci koliko jedan plivač ili jedan atletičar imaju treninga dnevno i tjedno!!!!

igrač leve buže
Tek protipkao

Post Postao/la igrač leve buže » 09 vel 2009, 12:12

pa puno više od kuglača vjerovatno...ziher 3 put tjedno. :D al onda nemožeš ni očekivat rezultate od reprezentacije ak treniraš 2 put tjedno...veći dio godine...

Dark_M
Tek protipkao

Post Postao/la Dark_M » 09 vel 2009, 12:15

većina igrača i trenira tako kako ti kažeš..2xtjedno što je najžalosnije...

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 09 vel 2009, 12:28

ovako...ja mislim da je taj sustav natjecanja neprimjeren za održavanje prvenstva...

moj prijedlog bi bio da se kao i u drugim sportovima uvede KUP natjecanje koje bi bilo ovako igrač na igrača pa na ispadanje, ali da se zadrži i "normalno" pojedinačno prvenstvo...

a i to normalno prvenstvo bih razradio na slijedeći način...kuglačka sezona nije pretjerano duga...22 kola, nešto europskih tekmi i to je to...ima se tokom godine sasvim dovoljno vremena da se odigra pojedinačno prvenstvo u 5 nastupa a ukupni zbroj da daje prvaka države....ova brojka 5 nije slučajna, već pošto ima 5 kuglačkih regija, svaki nastup bi bio u drugoj regiji...
pa bi tako jednom bilo OS-ZG(Pongračevo)-SK-ST-RI, drugi put u ČK-Belišće-Karlovac-ZD-ZG (Grmoščica), treći put BJ-Đakovo-Ogulin-ZG (Medveščak)...

fala Bogu u zadnjih godina napravilo se podosta novih i vrhunskih kuglana i imamo uvjete da se prvenstva igraju po cijeloj HR...a ne da se stalno igraju na iste 2-3 kuglane (pogotovo juniorska i kadetska !!!)

i da...malo je offtopic al da ne pokrećem novu temu (može netko umjesto mene)...treba maknuti ovaj nesposobni i ILEGALNI savez...za one koji ne znaju mandat je svim ljudima u savezu istekao prije 8 mjeseci, ali oni odbijaju organizirat izbornu skupštinu te izabrat novo vodstvo na način kako je to propisano statutom saveza već i dalje provode samovlast po svojemu...
podsjeća me na neka prošla vremena to...

SRAMOTA !!!!!!!!
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

milan
Tek protipkao

Post Postao/la milan » 09 vel 2009, 13:24

daj nemoj te se zajebavat i priznajete da je kuglanje banana,, pa u kojem to sport još ljudi od 60,70 god igraju 1. ligu?? ;)

Odgovorite