Kup sustav pojedinačnog prvenstva Hrvatske

Natjecanja i novosti iz HKS-a
sasa
Forumsko piskaralo

Kup sustav pojedinačnog prvenstva Hrvatske

Post Postao/la sasa » 05 vel 2009, 12:00

5 nastupa po 120 hitaca u 3 dana. Kopija pojedinačnog svjetskog prvenstva. Mnogi su protiv takvog sustava natjecanja no ipak najbolji i najpripremljeniji kuglači su pobijedili kako na juniorskom tako i na seniorskom prvenstvu.

Miroslav Kovač

Re: Kup sustav pojedinačnog prvenstva Hrvatske

Post Postao/la Miroslav Kovač » 08 vel 2009, 10:57

Zar je kuglanje postalo gladijatorski sport?Tko može više hitaca baciti u 3 dana?Pa koji to sport ima 5 utakmica u 3 dana?Koje su mogućnosti povrede ako igraš,pa se sat vremena hladiš,pa onda ideš opet igrati?

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la OS187DC » 08 vel 2009, 11:40

Zadržite ovaj sustav natjecanja i do nagodine gurnite ga od polufinala na televiziju. Pa makar i u terminu odjave programa jer ne vidim razlog zašto amatere gurati u profesionalizam ukoliko se taj profesionalizam neće explatirati i na njemu zarađivati novci. Bravo HKS, taj turnir je jadan od boljih poteza zadnjih nekoliko godina. Na takvim turnirima se neće više moći događati onakve situacije iz Splita od prije nekoliko sezona. Mario čestitam na tituli, a Pajo i Kasum su dokazali kvalitetu za koju svi kuglači znamo, jedio struka im to nikada nije potvrdila. Čestitke dečki još jednom. :D

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 08 vel 2009, 11:49

5 nastupa u 3 dana - previše ali jeftinije
dueli - dobro ili loše - možeš proći dalje sa slabijim rezultatom

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 08 vel 2009, 14:07

ono što meni nije jasno i smeta me
igra se na setove

ako sam osvojio 2,5 ili 3 od prva 3 seta adio, ja odo sa staze

za koga da kuglam 4 set?

red_dragon
Nevini

Post Postao/la red_dragon » 08 vel 2009, 15:17

Sistem nije loš, ali ga treba dorađivati.Primjerice satnica. Mušanić je odigrao protiv Bore, pa otišao čovjek majicu promjeniti i odmah za dvije minute na stazu protiv Bulke. Još se sudac ljutio što je otišao u svlačionicu, jer je kasnilo predstavljanje...smiješno. Sreća što je Mario dobro pripremljen. :lol: :lol:

igrač leve buže
Tek protipkao

Post Postao/la igrač leve buže » 08 vel 2009, 21:32

hahah...kuglanje gladijatorski sport...jedino ak su pikado i biljar gladijatorski... :lol:

Miroslav Kovač

Post Postao/la Miroslav Kovač » 08 vel 2009, 22:03

Netko je očito krivo shvatio,gladijatorski sport.
Ja nemam ništa protiv ovakvog sistema natjecanja,ali ne 5 nastupa u tri dana.
Sa druge strane,taj sistem natjecanja je za profesionalce.Od ovog sporta ljudi u Hrvatskoj ne žive.Kako netko može tražiti da ljudi traže slobodne dane ili uzimaju godišnji odmor da bi mogli nastupiti,a sa druge strane gube na plaći.Mislim da to nije u redu.

Dark_M
Tek protipkao

Post Postao/la Dark_M » 08 vel 2009, 22:33

U nekim zemljama ekipa živi od kuglanja i da naravno kod njih je to moguće...al kod nas su to mogli još malo razradit, jer ipak 5 nastupa u 3 dana je to much za one koji rade,i neki koji se plasiraju odbiju doć jer ne mogu zbog posla, a sad još i ako hoćeš tako igrat, gdje ćeš si ti nać termin da treniraš 2 puta na dan i još ideš na posao!!!Možda u 23.30h ili 6.00h ujutro???

igrač leve buže
Tek protipkao

Post Postao/la igrač leve buže » 09 vel 2009, 11:15

kaj ak ne treniraš dva put dnevno nemožeš bacit na natjeanju dva put dnevno???haha,koje gluposti...
i u puno drugih sportova se ima više nastupa u jednom danu pa ljudi ne plaču...al kuglanje je iznimno teško pa bi se trebalo igrat 2 tjedna prv hrv.to bi bilo najbolje... :D

Odgovorite