Kup sustav pojedinačnog prvenstva Hrvatske

Natjecanja i novosti iz HKS-a
OS187DC
Tipka sa dve ruke

Re: Kup sustav pojedinačnog prvenstva Hrvatske

Post Postao/la OS187DC »

ZrntscheZ je napisao/la:ovako...ja mislim da je taj sustav natjecanja neprimjeren za održavanje prvenstva...

moj prijedlog bi bio da se kao i u drugim sportovima uvede KUP natjecanje koje bi bilo ovako igrač na igrača pa na ispadanje, ali da se zadrži i "normalno" pojedinačno prvenstvo...

a i to normalno prvenstvo bih razradio na slijedeći način...kuglačka sezona nije pretjerano duga...22 kola, nešto europskih tekmi i to je to...ima se tokom godine sasvim dovoljno vremena da se odigra pojedinačno prvenstvo u 5 nastupa a ukupni zbroj da daje prvaka države....ova brojka 5 nije slučajna, već pošto ima 5 kuglačkih regija, svaki nastup bi bio u drugoj regiji...
pa bi tako jednom bilo OS-ZG(Pongračevo)-SK-ST-RI, drugi put u ČK-Belišće-Karlovac-ZD-ZG (Grmoščica), treći put BJ-Đakovo-Ogulin-ZG (Medveščak)...

fala Bogu u zadnjih godina napravilo se podosta novih i vrhunskih kuglana i imamo uvjete da se prvenstva igraju po cijeloj HR...a ne da se stalno igraju na iste 2-3 kuglane (pogotovo juniorska i kadetska !!!)

i da...malo je offtopic al da ne pokrećem novu temu (može netko umjesto mene)...treba maknuti ovaj nesposobni i ILEGALNI savez...za one koji ne znaju mandat je svim ljudima u savezu istekao prije 8 mjeseci, ali oni odbijaju organizirat izbornu skupštinu te izabrat novo vodstvo na način kako je to propisano statutom saveza već i dalje provode samovlast po svojemu...
podsjeća me na neka prošla vremena to...

SRAMOTA !!!!!!!!

Dajte ovoga lolu za predsjednika! :shock:
razbijač
Tek protipkao

Post Postao/la razbijač »

...dobar prijedlog! ;)
arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy »

U Zaprešiću nakon utakmice Zaprešić_Željo izvučeni parovi četvrtfinala kupa RC.
Evo parova http://www.kkzapresic.hr/?type=3&catego ... 1&item=115
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

arcy je napisao/la:U Zaprešiću nakon utakmice Zaprešić_Željo izvučeni parovi četvrtfinala kupa RC.
Evo parova http://www.kkzapresic.hr/?type=3&catego ... 1&item=115
Krasno, a kod nas još nisu ni izvučeni parovi za županijsko.
Luko Del Ponte
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

Zna li tko kada počima pojedinačno prvenstvo? :?:
klukasster
Tek protipkao

Post Postao/la klukasster »

milan je napisao/la:daj nemoj te se zajebavat i priznajete da je kuglanje banana,, pa u kojem to sport još ljudi od 60,70 god igraju 1. ligu?? ;)

golf, streljaštvo, bowling, curling, šah, pikado, streličarstvo, netball, bilijar, snooker, picigin,bridž, planinarenje, sinjska alka, trka na prstenac, kamena s ramena, potezanje konopa i klipa....ha, ha, možda sam nekaj i izostavil...
može i po damama
Croman007
Raspisani lik

Post Postao/la Croman007 »

lukodp je napisao/la:Krasno, a kod nas još nisu ni izvučeni parovi za županijsko.
Nažalost istina,ima tko kontakt sa Siskom pa recite hoće li uopće biti županijskih natjecanja ove sezone u Sisačko-Moslavačkoj županiji ili se naš kuglački županijski savez prebacio na neki drugi sport? :roll:
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Nadam se da ste mi preživjeli ove blagdane :roll: , nešto se niste javljali :roll: , ima li na forumu koga iz IOHKS-a :?: zna li se u opće na koji će se način igrati pojedinačno prvenstvo (dueli ili tko više-kao do sada). Moj prjedlog je da na nižim razinama tj. regije bude isto kao do sada a završnica kako hoće IOHKS.
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

Krunoslav je napisao/la:Nadam se da ste mi preživjeli ove blagdane :roll: , nešto se niste javljali :roll: , ima li na forumu koga iz IOHKS-a :?: zna li se u opće na koji će se način igrati pojedinačno prvenstvo (dueli ili tko više-kao do sada). Moj prjedlog je da na nižim razinama tj. regije bude isto kao do sada a završnica kako hoće IOHKS.

MKS igra po starom sistemu - 2 nastupa na rezultat...
Kvalifikacije su po istom principu odrađene tokom prosinca, a 8.-9.1.2010. bit će finale 20 najboljih
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
Krunoslav
Forumsko piskaralo

ZrntscheZ je napisao/la: MKS igra po starom sistemu - 2 nastupa na rezultat...
Kvalifikacije su po istom principu odrađene tokom prosinca, a 8.-9.1.2010. bit će finale 20 najboljih
Kod nas u OBŽ se igrao samo sprint, pojedinačno (120 hitaca) ništa :(
Odgovorite