Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Natjecanja i novosti iz HKS-a
mrbean
Raspisani lik

Re: Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Post Postao/la mrbean » 02 lip 2014, 00:00

PA KOLKO BI ONDA BILO DA NIJE BILA PRIPREMLJENA... 3120 ???

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 02 lip 2014, 09:16

Neznam tko pametan je stavio da se završnica Kupa igra u Zadru osim ako se nije pogodovalo Zadru na način da im je to jedina šansa da osvoje Kup? Kako će na 4 staze udovoljiti svim klubovima? Eto, neka pametni iz HKSA sada odgovore tko će igrati ujutro u subotu i koje ekipe će morati iskeširati dodatnu lovu za smještaj u petak? Hoće li izvlačiti iz šešira?
kada će se početi, u 7 ujutro da bi mogli završiti u 12 navečer?
BRAVO MIKAC I MEZAK BRAVO BRAVO BRAVO

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 02 lip 2014, 09:31

Prva utakmica će početi najvjerojatnije u 08,30, druga u 12,00 treća u 15,30 a četvrta u 19,00 sati. Ako kuglana bude normalno
funkcionirala i ne bude kašnjenja .
A gospoda iz HKS-a (samo oni znadu zašto) nedozvoljavaju da se kvalifikacije za ulazak u prvu ligu igraju na 4-staznoj kuglani jer
bi svaki dan se igralo po 8 serija.
Tako je postupio i veliki voditelj RZ (sa nekim u dogovoru) da se kvalifikacije za 2.ligu regije Zapad odigraju na kuglani "Mlaka"
u Rijeci na 6-staznoj kuglani jer se svaki dan igralo tri serije umjesto pet da se igralo na 4-staznoj kuglani.
Izgleda da se svake godine nešto mjenja osim foteljaša.

devetka987
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la devetka987 » 02 lip 2014, 09:39

Od kada je izabran za predsjednika sva domačinstva je odredio predsjednik Mikac osobno, osim domačinstva kupa koje je odredio bivši predsjednik Lulić. Nažalost NK i IO su u ovom slučaju biti totalno marginalizirani. Čudi me ponašanje g. Mesića i g. Crnčeca koji poltronski prelaze preko ovoga. Treći član NK g. Jurić ionako nema pojma o čemu je riječ.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 02 lip 2014, 11:27

devetka987 je napisao/la:Od kada je izabran za predsjednika sva domačinstva je odredio predsjednik Mikac osobno, osim domačinstva kupa koje je odredio bivši predsjednik Lulić. Nažalost NK i IO su u ovom slučaju biti totalno marginalizirani. Čudi me ponašanje g. Mesića i g. Crnčeca koji poltronski prelaze preko ovoga. Treći član NK g. Jurić ionako nema pojma o čemu je riječ.
mesić je marioneta lulića i mikca , ali čudi ponašanje Crnčeca
u biti mene ne čudi ništa , oni udaraju onako kako su udarali i prije bez mozga i glave

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 02 lip 2014, 11:34

julio je napisao/la:
devetka987 je napisao/la:Od kada je izabran za predsjednika sva domačinstva je odredio predsjednik Mikac osobno, osim domačinstva kupa koje je odredio bivši predsjednik Lulić. Nažalost NK i IO su u ovom slučaju biti totalno marginalizirani. Čudi me ponašanje g. Mesića i g. Crnčeca koji poltronski prelaze preko ovoga. Treći član NK g. Jurić ionako nema pojma o čemu je riječ.
u biti mene ne čudi ništa , oni udaraju onako kako su udarali i prije bez mozga i glave
Doslovno moraš biti sa čavlom u glavi da staviš završnicu kupa na četverostaznu kuglanu zbog putovanja i potencijalnih troškova. Sada im se obilo u glavu i ispalo je da su 4 kluba iz zagreba, 2 iz osijeka i po jedan iz splita + zadar kao domaćin.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 02 lip 2014, 12:02

Kegelmaniac je napisao/la:
julio je napisao/la:
Doslovno moraš biti sa čavlom u glavi da staviš završnicu kupa na četverostaznu kuglanu zbog putovanja i potencijalnih troškova. Sada im se obilo u glavu i ispalo je da su 4 kluba iz zagreba, 2 iz osijeka i po jedan iz splita + zadar kao domaćin.
Nije li 2 iz Zagreba i jedan iz Osijeka i Zadar?

batman
Nevini

Post Postao/la batman » 02 lip 2014, 12:45

Kruno misli malo..

8 klubova u završnici = 4 muška i 4 ženska.. sve je dobro napisao kegelm..

rambo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la rambo » 02 lip 2014, 13:48

Evo vam odgovor od Crnceca:
Rambo napisi ovima na forum da Crnceca niti je itko sto pitao, niti za bilo sto od toga zna prije svih vas ostalih, a kako je komisija formirana kasno u ovu se sezonu ne zelim upustati. Ako za slijedecu nece biti komunikacije nema mene vise u NK. Tak da se ne moraju cuditi

lohić
Tek protipkao

Post Postao/la lohić » 02 lip 2014, 14:53

Zna li itko rezultate utakmice iz Zadra(osim7:1) ?

Odgovorite