Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Natjecanja i novosti iz HKS-a
devetka987
Zna gdje su sva slova

Re: Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Post Postao/la devetka987 » 18 lip 2014, 10:22

Kegelmaniac je napisao/la:
Ne pričaj gluposti. Bore ne trči unazad nego napravi samo jedan korak, prestup nikada ne radi i nemoj njega stavljat u kontekst igrača koji rade prekršaje.
Dobraaa :D :D :D :D :D

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 18 lip 2014, 10:46

zeljar je napisao/la:Pa finale je sudio gosp. BURKA pa pretpostavljam da je on bio nazočan u Zadru i u subotu. Možda će i on nešto reći o sudjenju u
završnici kupa RH. Koliko sam čuo suci su imali i pomoć u sudjenju od novog trenera KK "Zadar" koji je takodjer u tijeku igre tipkao po
automatima. Pretpostavljam da znate tko je novi trener.
pozdravlja vas sve gosp drago burka i kaže:
sve je vidio i bio vrlo iznenađen načinom suđenja u subotu i poduzete su već mjere u sudačkoj komisiji hksa, on je sudio u nedjelju kad je odsvirana himna, razglas je proradio i flomasteri propisali po ploči... subota se ne smije ponoviti više na ovako važnom natjecanju...

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 18 lip 2014, 12:41

Ne pričaj gluposti. Bore ne trči unazad nego napravi samo jedan korak, prestup nikada ne radi i nemoj njega stavljat u kontekst igrača koji rade prekršaje.
Samo jedan korak http://www.youtube.com/watch?v=Dc23XbGK9UE npr. 3,39 3,55 4,40 5,15... (minute)

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 18 lip 2014, 13:06

Krunoslav je napisao/la:
Samo jedan korak http://www.youtube.com/watch?v=Dc23XbGK9UE npr. 3,39 3,55 4,40 5,15... (minute)
Dobro, tu i tamo ode i dva koraka. Ali kome to smeta?

kegelmaniak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kegelmaniak » 18 lip 2014, 13:28

Krunoslav je napisao/la:
Dobro, tu i tamo ode i dva koraka. Ali kome to smeta?
Slažem se. Meni osobno to nikad ne bi ni smetalo ni utjecalo na igru. Pretjerujete...
Tzv. zračni prestup se sudi, odnosno trebao bi se suditi samo kada to direktno ometa protivnike na susjednim stazama (kad su u zaletu i sl.). Koliko sam vidio, u Zadru to nije bio slučaj (sl.1 i sl.2). A ako nema suca na kuglani onda je to propust daleko iznad bilo koje igračke izvedbe.

veljkabilos
Nevini

Post Postao/la veljkabilos » 18 lip 2014, 19:39

@ julio ili kako se već zoveš, odgovaran ti na tvoje kom. o mom kuglanju u ZD-u, ja sam sa svojin stilon igre tj. skretanjen u livo i desnonašla put za Europu, a ti sa svojom dtržanjen pravca i besprijekornon igron si se vratio odakle si i došao.
što se tiče suđenjai kartona koje sam tribala dobit, sudac mi je komodno moga poništit cilo jedno čišćenje i ništa van ne bi pomoglokoliko smo vas ''nadekali''.... pozdrav iz Splita
Ivanka Kragić

SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC » 18 lip 2014, 21:05

Lijepo
Zadnja izmjena: SLAVONAC, dana/u 11 lis 2015, 18:37, ukupno mijenjano 1 put.

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 19 lip 2014, 14:38

Poštovani!
Bravo Ivanka tako se odgovara Juliu.Ajde sad po domaću :Lipa moja pa tako se ponašaj u Europi pa da vidimo koliko ćeš kartona zaradit.Mislel san da ćeš bit puno objektivnija i prihvatit sugestiju o svom držanju kao kuglačice.A što se tiče Bore pa gdje vi to vidite te silne "korake".Meni su još bolji neki koji bacaju i po deset centimetara od daske položnice,a da sudac i ne trepne na utakmici.Da nisam to vidio u Rijeci na Mlaci, kako Delničanka baca a sudac nezainteresirano gleda u ekran kompjutora ne bih vjerovao da se tako igra.Čemu služi daska položnica.

andrej kovač
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la andrej kovač » 19 lip 2014, 23:38

Milan B. je napisao/la:Tamo gdje sam započeo,moram i završiti :
iskreno se izvinjavam g.Kovaču i zahvaljujem na tel.pozivu kao i objašnjenju da on osobno ne stoji iza
psudonima "lipi".Sve što sam rekao vezano za autora pod nazivom"lipi" (vrlo efektan dalmatinski pridjev) i dalje ostaje
kao i sumnja u osobu koja se krije iza toga. Hrvatski reprezentativac visokog ranga koji sebe smatra vrlo pametnim sa malo mozga,
a kad dobijem potvrdu da je to zbilja taj kojeg sam sada locirao,uputit ću mu znak zahvale. Samo neka se strpi,doći će.
G.Kovač. izvini i pozdrav.

Dakle,ovaj forum je trebao služit za unapređenje kuglanja,ali nikako da dođe do te faze.Od davno sam odustao ovdje išta pisati zato jer se uvijek našlo nekoliko pametnih,koji popljuju svakoga tko pokuša nešto smisleno iz svog kuta gledišta prokomentirati ili iznijeti svoje mišljenje.Tako se i sada nastavlja tom tradicijom,samo šta se sada već počelo i toliko vređati da je to degutantno,pa ću zato ipak prokomentirati nekoliko stvari koje me se tiću.Da krenem od kraja.Gosp.Baričević,ja Vas jesam nazvao s obzirom da ste me i Vi potegli na ovom forumu,vjerujte u dobroj namjeri (nikada Vas nisam nazvao budalom ili neznalicom),jer sam znao koga nazvati,s obzirom da ste imali hrabrosti predstaviti se na istom,a ne kao neki koji se skrivaju iza nikova i pljuju po ljudima,a nemaju onu stvar to isto reći ljudima u lice.S obzirom da ste ostali pri istome,mogu reći da o meni kao čovjeku niste trebali donositi zaključke na osnovi poznanstva s mojim ocem i molim Vas da njega ne spominjete u nikakvim degutantnim postovima naspram mene,isto kao što niste trebali o meni donositi zaključke na osnovi nekakve četvorice ljudi u Brnu.Koliko znam i Vi imate moj broj mob.,pa kad ste me prije nekoliko godina zvali da bi u Vaše ime iznio neke Vaše misli pod mojim imenom,onda ste me mogli i sada nazvati i pitati šta Vas mući.Vi možete i nemorate prihvatiti šta sam Vam rekao,to je Vaše pravo,ali isto tako morate znati da je ružno kada govorite da Hrvatski kuglači nemaju sportske kulture i da uvijek traže izgovor u nečemu drugom,a ne u sebi,a da pri tome pripadate tom istom savezu.Mislim da bi trebali poslušati posebno drugu poruku predsjednika saveza gosp.Mikca,sa netom završenog Kupa Hrvatske,a ta je da trebamo preusmjeriti energiju sa ovakvih i sličnih neproduktivnih stvari u jedno zajedništvo i zajednički rad za dobrobit Hrvatskog kuglanja.Nadalje,bezveznjakovićima koji me ovdje vrijeđaju da sam sramota za Hrvatsku reprezentaciju i da oduzimam mjesto nekome ko se cijelu godinu mući da bi ušao u reprezentaciju,neću se opravdavati,jer nema razloga za to.Iza svakoga stoje rezultati,crno na bijelom,pa tako i iza mene.Vi koji tako razmišljate vjerojatno nikada niste za nikoga skrbili,pa tako i razmišljate,samo o sebi.Nije na Vama da donosite zaključke o nećemu o ćemu nemate pojma.O ovome ću samo reći,da s obzirom da nisam imao više ništa igrati,da sam po hijerarhiji,od izbornika,kojega mnogi tamo nisu niti pokušali poštivati kao takvoga,a busaju se - reprezentacija svetinja,pa do predsjednika,zamolio da me puste iz razloga koje sam njima predočio i oni su logično razmišljajući mi to i dopustili i zato im još jednom veliko hvala.Molim Vas nemojte ih zbog toga okrivljavati,jer nisu učinili ništa loše.Isto tako ću reći da je za mene reprezantacija svetinja,ali tek poslije moje djece i supruge.Ja sam prošle godine otišao na Svjetsko prvenstvo u Mađarsku samo par dana po rođenju mog trećeg djeteta i ostavio suprugu s jednim školarcem,jednim vrtičkim djetetom i jednom malom bebom.I Vi ćete meni predbacivati i pljuvati po meni šta sam otišao dan ranije od drugih iz muškie ekipe,kada smo ispali od Rumunja.Pa šta Vi mislite da su oni ostali navijati.Pa muška reprezentacija je cijela trebala ići doma,samo su neki molili Mezaka da se ne ide doma,pa kada im je ovaj odobrio da se ostane,onda su ga ti isti poslije pljuvali da troši novac od saveza.Ma...pišete gluposti i vrijeđate,a od činjenica nemate pojma.Sramite se.Julio,Batman...i ostali...neću trošiti riječi na Vas,samo ću reći,neke od Vas može biti sram da iznosite laži i svoje insinuacije,a neznate reći niti hvala ljudima koji Vas prime pod svoj krov i brinu se o Vama,ma ne samo hvala,nego niti dobar dan niti doviđenja.Također molim da se kuglački klub Zadar izostavi iz one rubrike da je to klub podoban da se igra u njemu,jer od tamo,kao,možeš u reprezentaciju kada hoćeš.Ja mislim da bi jedan bankar ,kako kaže „jedan isluženi igrač koji još može srušit 550“,trebao znati zbrojiti nastupe jednog igrača i onda vidjeti da li je šta poklonjeno ili ne.Što se tiće mog kluba,mogu još reći da mi je zbog ovih gluposti koje se tu iznose,ako su imale na to utjecaj,žao što je jedan klub s nama ostao popiti piće „samo radi kapetana“.Ovo spada u domenu isprike koju ću uputiti na kraju,samo što je ovdje povređena druga osoba,ali sve to na dušu ovog foruma.
Još samo jedno pojašnjenje,s obzirom da ste napali Ivanku,uvijek simpatičnu i vedru osobu.Slika prijestupa je prijestup.Ako sudac nije vidio,morao je reagirati sekundant.Ostale slike,tzv.zračnog prijestupa,nije nesportska igra dokle god se suparnik ne požali da mu to smeta i o tome njegov sekundant izvijesti suca.Ukoliko nakon toga igrač to ponovno radi,onda se to smatra provokacijom,nesportskom igrom.Takvo je tumačenje toga bilo na Svjetskom prvenstvu u Sarajevu,a mislim da bi to treneri trebali znati.Ovdje ću se još jednom ispričati jednom čovjeku,on zna ko je,zato jer sam imao nekakve insinuacije da bi on možda mogao pisati ovdje gluposti kakve se pišu.Frende,oprosti još jednom,nisam te trebao pitati imaš li kakve veze s time,trebao sam znati da je nespojivo s tobom uopće takvo ponašanje.
Za one koji neznaju,gosp.Alen Rosandić se ne za....va s novcem od saveza,on je uzeo svoj godišnji,vozio kadete,junire,seniore,kada god je trebalo,u 6 ujutro ili kasno navečer i to kada god da je trebalo,iako mu sin nije upao u reprezentaciju,a ja osobno smatram da je trebao ( to je samo moje mišljenje).Stoga Vi koji ste ga ovdje pljuvali,bilo bi lijepo da mu se barem ispričate.
Na kraju,molim Vas,izostavite me svojih komentara,ako imate šta meni za predbaciti ili reći ili bilo šta,dođite kao ljudi,pa ćemo to brzo riješiti.

kegelmaniak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kegelmaniak » 20 lip 2014, 10:04

andrej kovač je napisao/la:...Također molim da se kuglački klub Zadar izostavi iz one rubrike da je to klub podoban da se igra u njemu,jer od tamo,kao,možeš u reprezentaciju kada hoćeš...
Ako hočeš igrati za repku, najbolje ti je da si član Reala :D ...
Forum je donio i dosta dobroga kuglanju, iako u zadnje vrijeme, samo se čeka loš potez saveza da se komentira i pljuje...

Odgovorite