Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Natjecanja i novosti iz HKS-a
sasa
Forumsko piskaralo

Re: Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Post Postao/la sasa » 18 tra 2016, 21:03

zeljar je napisao/la:Saša govoriš da su poslali predračun za kuglanu u iznosu od 425 kuna. To je vjerovatno sa PDV. 425 : 4 staze iznosi 106,25 kuna po stazi. Ako to podijelimo
sa tri sata onda ispada da je sat kuglanja po stazi 35,416 kuna. Bez PDV-a bi bilo 340 kuna ukupno. Ako taj iznos podijelimo sa 12 (4 staze x 3 sata) dobijemo iznos od
28,33333 kune. Ne vjerujem da je cijena sata kuglanja po stazi na decimalni broj. Očito netko griješi u računici.
valjda su i mlaki poslali isto toliko pa računaj koliko je sat kuglanja tamo, zna natjecateljska komisija izabrat...

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 18 tra 2016, 21:33

Saša, a znaš li koliko košta dizanje ruku? Pa mora se to nekako platiti...

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 19 tra 2016, 08:16

newform1 je napisao/la:Saša, a znaš li koliko košta dizanje ruku? Pa mora se to nekako platiti...
Misliš netko platiti

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 19 tra 2016, 08:55

sasa je napisao/la:admiral igra protiv mlake u ravnoj gori

zagreb 110km ravna gora 60km rijeka
zg 105 ogulin 90 ri
zg 95 vrbovsko 75 ri
zg 60 ozalj 120 ri
zg 50 karlovac 110 ri

troškovi oko 1100kn + suci
put s 2 auta oko 700kn
kuglana 425kn (poslali predračun za naručenu uslugu bez specifikacije, nek si ju plati onaj tko ju je naručio)
suci ??? jedva čekam da mi sudac iskoči s uplatnicom na utakmici

e sad, da se igraju 2 utakmice troškovi bi bili oko 1600kn
put s 2 auta oko 1000kn
kuglana plaćena za sezonu
suci oko 600kn
Da nije možda 425kn kuglana i suci?
Znaći 850,00kn ukupno. To i nije tak puno... Pitaj me koliko mi plačamo kuglanu u KT i suce.
Luko Del Ponte

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 19 tra 2016, 09:00

zg 105 ogulin 90 ri
zg 95 vrbovsko 75 ri
zg 60 ozalj 120 ri
zg 50 karlovac 110 ri

put s 2 auta oko 700kn
kuglana 425kn (poslali predračun za naručenu uslugu bez specifikacije, nek si ju plati onaj tko ju je naručio)

put s 2 auta oko 1000kn
suci oko 600kn
Upravo zbog tog razloga i sličnih problema potrebno je ostaviti na volju klubova da li žele i da li mogu financirati igranje kupa. Vjerujem da će neki igrati kup ali isto tako vjerujem da neki neće igrati.
Ništa oko kupa nije transparentno, kada se stvari dovedu u red biti će i kup puno interesantniji. Ovako je to samo još jedan financijski reket HKS-a klubovima u kojem određena nomenklatura ima koristi.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 19 tra 2016, 10:41

Kegelmaniac je napisao/la:

zg 105 ogulin 90 ri
zg 95 vrbovsko 75 ri
zg 60 ozalj 120 ri
zg 50 karlovac 110 ri

put s 2 auta oko 700kn

put s 2 auta oko 1000kn
suci oko 600kn
Upravo zbog tog razloga i sličnih problema potrebno je ostaviti na volju klubova da li žele i da li mogu financirati igranje kupa. Vjerujem da će neki igrati kup ali isto tako vjerujem da neki neće igrati.
Ništa oko kupa nije transparentno, kada se stvari dovedu u red biti će i kup puno interesantniji. Ovako je to samo još jedan financijski reket HKS-a klubovima u kojem određena nomenklatura ima koristi.
Nije da mislim da se to natjecanje ne može organizirati bolje. Može. Ali isto tako smatram da malo pretjerujete ovog puta. Klubovi su te troškove mogli i morali predvidjeti unaprijed. Pravilnik je na snazi od srpnja prošle godine što je sasvim dovoljno vremena da se planiraju takvi troškovi.
I ne razumijem kako to HKS "reketari" klubove? Koliko novaca ide njima? Zarađuju vlasnici objekta (negdje) i suci (negdje). HKS baš i ne...
Nitko nije odgovorio što bi bilo da klub ne odigra kup? Ne mislim sada na završnicu, nego od početka? Ok prvoligašicama je ovo početak ali isto stoji...
Što ako klub pošalje dopis u kojem tvrdi da nema financijska sredstva i da neće nastupiti u tom natjecanju (ne da odustane tijekom nego prije). Koja je kazna?
Luko Del Ponte

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 19 tra 2016, 11:44

Kaznu smo već bili platili jer nismo nastupili, na taj reket mislim.
Kup je obvezan i ukoliko se ne nastupi, plaća se kazna. Visinu kazne određuje Mikac, ekipa IO-a sa podvijenim repovima među nogama to potvrđuje.

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir » 19 tra 2016, 17:21

zato jer su prošle godine napravili sranje sa izvlačenjem i određivanjem domačinstva sad kao kompromis da nebi opet napravili sranje su smilsili neutralne kuglane.. puno pravednije logičnije i pametnije bi bilo da su u ta dva kola do final foura stavili da se igraju 2 utakmice jedna doma i jedna u gostima...

Pele
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Pele » 19 tra 2016, 19:23

Čitam,gledam i ne vjerujem svojim očima. Onaj kegelmaniac,pa bubimir ništa ne razumiju. Sve završava sa HKS, a ima i drugih, pametnijih mišljenja ali oni ko pijani plota drže!! Saša uvalja upljuvak ,iako dobro zna koliko su suci i tereni na svim destinacijama, a ovi manijaci se uvate i udri Mile ....
Doduše vidio sam pljuvanje (Sašin je upljuvak) ali nisam vidio konkretne prijedloge??
Šta ste zaštekali? Daj ideje, a znaš zašto ih nema? Zato jer ih nema!!

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 19 tra 2016, 20:51

Pele je napisao/la:Čitam,gledam i ne vjerujem svojim očima. Onaj kegelmaniac,pa bubimir ništa ne razumiju. Sve završava sa HKS, a ima i drugih, pametnijih mišljenja ali oni ko pijani plota drže!! Saša uvalja upljuvak ,iako dobro zna koliko su suci i tereni na svim destinacijama, a ovi manijaci se uvate i udri Mile ....
Doduše vidio sam pljuvanje (Sašin je upljuvak) ali nisam vidio konkretne prijedloge??
Šta ste zaštekali? Daj ideje, a znaš zašto ih nema? Zato jer ih nema!!
Malo prolistaj unazad i vidjet ćeš ideja koliko hoćeš. Problem je što ih ne vidiš ni ti ni onaj ko te natjera da pišeš, a bome ni onaj koji bi morao vidjeti.

Odgovorite