Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Teke
Tek protipkao

Re: Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Post Postao/la Teke » 04 lip 2019, 06:56

julio je napisao/la:čestitke osijeku na prolaz među 4 u kupu
plitvicama požega odnio čak možda i europu , masakrirao je plitvice
tako mlad a tako neiskusan , znam da nije dobro biti negativan pa ću biti pozitivan i čestitati malom žubriniću jer je očitao lekciju sigurnom prvotimcu reprezentacije . sad će neki reći ma nemojte po malom pa on je neiskusan i ostale dumine ali ljudi to je igrač koji je siguran među prvih 6 u reprezentaciji
E moj Julio. Da, Požega je odigrao loše i tu sigurno fali ono malo čunjeva, da bi Plitvice pobjedile Mertojak. Pa ni tvoj Radoš se nije baš proslavio kod Velebita. Ali istina je, nemaju još puno iskustva, tu je mladost i naivnost.

Ali pogledajmo malo u povijest. Julio, tvoj igrač, ali možda čak i ti - Zalaegerszeg, svibanj 2013 (Svjetsko prvenstvo - ekipno). U grupi B sa Slovacima, Francuzima i Slovencima. Mušanić, koji je (si) bio tada več skoro najiskusniji igrač u reprezentaciji, odigra u grupnoj fazi protiv Slovačke 651 (Hrvatska je pobjedila 5:3 za 79 čunjeva) - rezultatski utakmica nije bila teška, protiv Francuske 684 (Hrvatska je pobjedila 8:0 i 294 čunjeva) - još lakša utakmica, protiv Slovenije 485 u 90 hitaca - znaći lagano bi se moglo na 650 (Hrvatska je pobjedila 6:2 za 103 čunja) - još jedna lagana i rutinirana pobjeda. U svim tim utakmicama Mušanić (možda Julio) odigrao je vrlo dobro, sigurno. A vidi ti vraga - dođe četvrtfinale protiv Romunjske. Utakmica za prolaz u polufinale - Mušanić (možda Julio) odigra za njega i kad gledaš nastupe u grupnoj fazi, katastrofalnih 624 (Hrvatska izgubi 5:3 i to samo za 5 čunjeva - 3842:3847). I goodbye snovi za polufinale.

Da, istina je, da je Požega možda masakrirao (kako kaže Julio) Plitvice u četvrtfinalu kupa RH, istotako su skoro Marinović i Totić masakrirali Mertojak. A Mušanić (možda Julio) je na svjetskom ekipnom prvenstvu u Zalaegerszegu 2013. godine kao skoro najiskusniji igrač sigurno masakrirao Hrvatsku i upropastio snove o tako dugo željenom polufinalu na svjetskom prvenstvu, koje su ponovo ostvarili dećki, koji su ove godine htjeli igrati za reprezentaciju na svjetskom prvenstvu u Češkoj, i gurnuli Hrvatsku među 4 najbolje zemlje na svijetu. I to bez Marinovića, Totića, Mušanića (možda Julia). Tako da, Julio (možda Mušanić) oko tog bolje, da ne pišeš više. Pozz

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 04 lip 2019, 08:01

koje gluposti napisane od strane nekoga tko je u kuglanju , zato nam je je kuglanje tu gdje je
teke , prepusti meni da odlučim da li ću pisati ili ne i isto tako administratoru ove stranice da odluči je li nešto prekršilo pravila ovog foruma ili nije - ili da nisi mikac pod pseudonimima pa ti je izletjela tvoja imperatorska osobina kojom vladaš svojim bezkičmenjacima u savezu gdje nitko nema pravo ni na šta
za ljubav prema mikcu ti ja ne mogu pomoći , ne postoji još lijek za taj virus ali očigledno da se širi i ima jak efekat na stanje svijesti

imaš logiku kao i šarac i ostali specijalci koji su uništili mušku reprezentaciju jer prosjek od 650 nije dobar i kao i bogdanovića odmah van iz reprezentacije iako je bilo rijetko loših rezultata
drugo , nisam mušanić ali stavljati u isti koš mušanića i požegu u ovom trenutku je van zdrave pameti ali za mikca ili njegovog štovatelja ništa čudno
treće , da mali požega je masakrirao mertojak , da masakrirali su ga marinović i totić i mali sigurni reprezentativac je morao odigrati 580 na svojoj domaćoj kuglani kako bi upisao povijesnu pobjedu medvjeda i možda ih odveo u europu , ovako se osramotio , potvrdio naklapanja da nema što raditi u reprezentaciji a ova utakmica je bila potvrda toga , mali je još mlad i ima puno kugli ispred sebe i ja mu želim samo sve najbolje ali kao član udarne šestorke može i mora doći na udare kritika i preuzeti odgovornost u ekipi druge lige koju je masakrirao

okrugljak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la okrugljak » 04 lip 2019, 08:13

Toliko nas je masakrirao da se necemo godinama oporaviti.
I nakon burne svadje dali smo mu ispisnicu da slobodno moze druge masakrirati....

pravda i nepravda
Tek protipkao

Post Postao/la pravda i nepravda » 04 lip 2019, 08:35

Julio. Prema tvom pisanju i komentarima vidim da si dobar poznavatelj hrvatskog kuglanja. Bio ti Mušanić ili ne (iskreno meni je svejedno da se drugačije
ne izražavam) zašto ne napišeš što je bilo na SP u Mađarskoj 2013-godine kada je naša repka igrala protiv Rumunja. Mušanić igra zadnji i na kraju ima 4 hitca i
treba mu postava iz 3 da naši idu dalje. Pogađa tvrdi desni loh i ostaju 4 čunja (kara). I što se događa. Prekaljeni igrač u slijedećem hitcu pogađa(sruši) solo kralja
i idući hitac srušio je dva ćun ja i zbogom prolaz. Kako se to moglo dogoditi takvoj marki od igrača sa puno, puno iskustva. Je li onda netko pljuvao po Mušaniću i
omalovažavao ga. Zato Julio budi korektan a hoćeš li pisati zaboli me ona stvar ali dotakni se malo i svog dvorišta. Kreni od predstavnika u HKS-u svog ŽKS. Kome je
dao glas za predsjednika, zašto, za koliko itd.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 04 lip 2019, 09:14

Pa da i ja priskočim Luki u zaštitu. Taj isti Julio (možda Mušanić) dali se sjeća utakmice sa Mertojakom kada ruši 555 čunjeva i gubi od Grivičića (556) za 1 čunj a utakmicu Osijek gubi za 6 čunjeva. Nitko tada nije napisao ni slova o tome da je Zaprešić tada izgubio naslov prvaka zahvaljujući katastrofalnoj igri Julija (možda Mušanića). I Luka samo naprijed
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 04 lip 2019, 12:03

pravda i nepravda je napisao/la:Julio. Prema tvom pisanju i komentarima vidim da si dobar poznavatelj hrvatskog kuglanja. Bio ti Mušanić ili ne (iskreno meni je svejedno da se drugačije
ne izražavam) zašto ne napišeš što je bilo na SP u Mađarskoj 2013-godine kada je naša repka igrala protiv Rumunja. Mušanić igra zadnji i na kraju ima 4 hitca i
treba mu postava iz 3 da naši idu dalje. Pogađa tvrdi desni loh i ostaju 4 čunja (kara). I što se događa. Prekaljeni igrač u slijedećem hitcu pogađa(sruši) solo kralja
i idući hitac srušio je dva ćun ja i zbogom prolaz. Kako se to moglo dogoditi takvoj marki od igrača sa puno, puno iskustva. Je li onda netko pljuvao po Mušaniću i
omalovažavao ga. Zato Julio budi korektan a hoćeš li pisati zaboli me ona stvar ali dotakni se malo i svog dvorišta. Kreni od predstavnika u HKS-u svog ŽKS. Kome je
dao glas za predsjednika, zašto, za koliko itd
.
Da zaposli kčerku :oops:

KORANA
Nevini

Post Postao/la KORANA » 04 lip 2019, 12:30

Okrugljak.
Sjedi 5. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

ga100n
Tek protipkao

Post Postao/la ga100n » 04 lip 2019, 13:09

Mislim da svatko ima pravo na loš dan i rezultat , bio to Marinović , Totić , Radoš ili Požega . Dajte ljudi malo više pozitive u komentare , jer najlakše je kenjkati po drugima i njihovoj igri. Sve su to relativno mladi dečki - ljudi pred kojima je još duga igračka karijera u klubovima i repki sa puno dobrih rezultata . Svi ti mladi ljudi su naša kuglačka budućnost i zato za sve njih palac gore .
Čestitke Žubriniću na dobroj igri a i svim polufinalistima .

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 04 lip 2019, 13:23

Cestitke svim ekipama na ulasku u Final four kupa. Biti ce zanimljivo pogledati dvoboj Podravka-Djakovo koji ce najvjerojatnije odlucivati o putniku u Slavonski Brod. Posebno cestitam curama Plitvica koje su imale sjajnu sezonu i vjerujem da ce druge sezone izboriti ulazak u 1. Hkl jer to zasluzuju. Sada moraju odigrati hrabro i rastereceno iako ce biti tesko protiv Mlake.
Mislim da je realno ocekivati reprizu proslogodisnje borbe za 3. mjesto izmedju Osijeka i Zadra, ali na kuglani u Poljudu mislim da je Zadar blize pobjedi iako nije bez sanse niti protiv Mertojaka. Mislim da ce Zapresic doci u najjacem sastavu i uzeti i posljednji trofej ove godine.. Ali kao i u nogometu, iznenadjenja su uvijek moguca...

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 04 lip 2019, 17:00

Ne znam zašto uopće takvi komentari. Većini igrača je natjecateljska sezona završila prije 2,5 mjeseca, neki su formu održavali kroz turnire, neki trenirajući, neki se bavili pametnijim stvarima. Staviti četvrtfinale Kupa 2,5 mjeseca nakon završetka natjecanja je suludo, ali već smo navikli na takve stvari, zar ne? Čitam silna opravdanja lošeg finala LP u nogometu, kao prvenstvo im je bilo gotovo prije 2 tjedna, teško je održavati... Halo! 2,5 mjeseca!!!
Druga stvar, posve je očekivan pad forme i voljnog momenta nakon SP onih koji su bili tamo, i ako treneri i voditelji ekipa nisu računali na to, imamo problem s trenerima i voditeljima ekipa, a ne sa igračima.
Šteta što (na žalost) većina nas nije u nekim najboljim godinama da se preko proljeća i ljeta počnemo baviti nekim drugim sportom i tamo sagradimo drugu karijeru... Pa imamo točno pola godine ničega!

Odgovorite