Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Natjecanja i novosti iz HKS-a
newform1
Forumsko piskaralo

Re: Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Post Postao/la newform1 » 09 lip 2019, 11:10

Teke je napisao/la:
newform1 je napisao/la:
Teke je napisao/la:I krene priča ... Kako je Mušanić (možda Julio) masakrirao Osijek. Ako ima ekipa prosjek 604 čunjeva, a on kao tako jak igrač 54 čunja manje od prosjeka svojih suigrača, onda je ova priča više nego opravdana. Pozzz
Da si pisao jučer...ajde.
Imaju izgubljenu utakmicu koju nisu mogli dobiti i koja njima nije bila važna.
E moj Newform1, sad več lupetaš čudne stvari (imam dojam, da očito ne znaš baš puno o ovom sportu). Da je Mušanić (možda Julio) jučer napravio bar 589, imali bi 1 čunj više od Zaprešića i pobjedili bi 5-3. To bi značilo, da bi s ovom pobjedom več osigurali plasman na NBC kup. Znači nije bila izgubljena utakmica i tek kako je bila važna. A s ovom lošom igrom Mušanića (možda Julia) su danas morali odigrat utakmicu, koju bi istotako mogli izgubit i NBC kupa bi se razveselili Dalmatinci iz Zadra.
Da, vjerojatno ne znam. No, mlad sam i nadobudan. I stojim iza onog što sam napisao.

Teke
Tek protipkao

Post Postao/la Teke » 09 lip 2019, 11:43

newform1 je napisao/la:Da, vjerojatno ne znam. No, mlad sam i nadobudan. I stojim iza onog što sam napisao.
Koliko sam posljednjih godina imao priliku te vidjet sudit i čitat neke od tvojih komentara, mogu se složit sa tvojom izjavom, ali sa jednom korekcijom - da nisi mlad. :D :D :D

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 09 lip 2019, 11:56

Teke je napisao/la:
newform1 je napisao/la:Da, vjerojatno ne znam. No, mlad sam i nadobudan. I stojim iza onog što sam napisao.
Koliko sam posljednjih godina imao priliku te vidjet sudit i čitat neke od tvojih komentara, mogu se složit sa tvojom izjavom, ali sa jednom korekcijom - da nisi mlad. :D :D :D
Možda (ali samo možda!) i nisam mlad, ali stojim iza svake svoje napisane rečenice. A ti očito imaš problem identiteta...

Teke
Tek protipkao

Post Postao/la Teke » 09 lip 2019, 11:57

Nikola je napisao/la:Stvarno ne volim pisati na ovakve teme niti se javljati na takve stilove pisanja. Kao prvo ne razumijem zbog cega imate potrebu vrijedjati Luku Pozegu ili Maria Musanica. Mario Musanic je sasvim dovoljno zaduzio nase kuglanje da ne zasluzuje ovakav linc na forumu. Moze vas samo biti sram sto ovako pisete o njemu. Svatko moze imati los dan. Isto to vrijedi i za Luku Pozegu. Jedan je od najvecih talenata koje smo imali i za razliku od Tutnjevica, Bradarica, Hercega, Rosandica, Kramera, Popovcica i da ne nabrajam dalje, koji je odrzao kvalitetu i na prelasku u U-23 kategoriju.
Ne mogu shvatiti potrebu za konatantnim otkrivanjem tko je tko na forumu, vecinu vas znam i ne otkrivam identitete. Zbog cega pisete da je julio Musanic. Ja to nigdje nisam povezao niti smatram da bi Musanic pisao takvim stilom. Teke ne mogu shvatiti tvoju potrebu za konstantnim pisanjem o Musanicu. I tebe znam tko si pa ne otkrivam tvoj identitet.. :mrgreen:
A ovakvo pisanje o Pozegi i Radosu je sramotno za sve vas koji ste napisali nesto lose o njima. Luki je bilo prvo SP i definitivno ako ostane na ovom nivou mora biti i u Njemackoj, Rados pogotovo. Nadam se da ce uhvatiti konstantu i odigrati cijelo prvenstvo na razini na kojoj on to moze.
Ja jako poštujem i cijenim sve igrače, koji pošteno odrađuju ili su odradili svoj posao. Ništa nemam protiv i jako cijenim i Mušanića i Totića i Marinovića i sve. I još dalje mislim, da bi svi ovi igrači još puno mogli dati reprezentaciji, pogotovo Marinović i Totić, jer Mušaniću se več malo odbrojavaju godine. Ali samo, ako su vrhunski pripremljeni, ako su dobro odradili sezonu, ako nije bilo ozlijeda........ A kod ove dvojice (Mušanić i Marinović) za ovo svjetsko prvenstvo ovi uslovi nisu bili ispunjeni (Totić je druga priča). I zato pišem postove protiv onih (najaktivniji je Julio), koji guraju takve, koji su nekad bili zaslužni za nešto, a u tom trenu ne ispunjavajo uslova za ulazak u reprezentaciju, a ne pišem pritv igrača. I baš Julio je bio jedan od najaktivnijih sa vrijeđanjem članova reprezentacije, bez bilokakve podrške, on je vrijeđao Požegu za poraz Plitvica u četvrtfinalu, on uvijek gura Mušanića. A sad kad je baš Mušanić doveo svoju ekipu do situacije, da su morali odigrati još jednu utakmicu za ulazak u NBC kup, kojeg bi mogli osigurat več u prvoj utakmicu, Julio ni riječi oko tog. Još jednom, poštujem Mušanića i znam, da i on ima pravo na loš dan. A istotako imaju pravo na loš dan i ostali igrači. Pozzz

pedro
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pedro » 09 lip 2019, 13:13

Čestitke!! Evo i Podravke u "điru",nakon puno godina,šteta za Plitvice,bila bi to prvoklasna senzacija,ali jučer su dale sve od sebe i drugi dan je teška misija.
Predaja pehara i medalja za pobjednice,pala je na leđa cijenjene dame i suca Stanka Čote,što je još jedan doprinos HKS-a,nejasnoj situaciji sa funkcionerima HKS pa čak i onih dobro plačenih,jesu li već oni na godišnjem,članovi,Skupštine,IO,Komisija,Županije itd.Niti jedna mjerodavna osoba da oplemeni ovaj događaj , za kojeg se po planu već znalo kada se igra!! Mislim da ovakvim postupcima,ovakvi sportski događaji još više gube na značenju! Tko će nas smatrati ozbiljnim sportom ako se sami ovako odnosimo.

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 09 lip 2019, 14:18

pedro je napisao/la:Čestitke!! Evo i Podravke u "điru",nakon puno godina,šteta za Plitvice,bila bi to prvoklasna senzacija,ali jučer su dale sve od sebe i drugi dan je teška misija.
Predaja pehara i medalja za pobjednice,pala je na leđa cijenjene dame i suca Stanka Čote,što je još jedan doprinos HKS-a,nejasnoj situaciji sa funkcionerima HKS pa čak i onih dobro plačenih,jesu li već oni na godišnjem,članovi,Skupštine,IO,Komisija,Županije itd.Niti jedna mjerodavna osoba da oplemeni ovaj događaj , za kojeg se po planu već znalo kada se igra!! Mislim da ovakvim postupcima,ovakvi sportski događaji još više gube na značenju! Tko će nas smatrati ozbiljnim sportom ako se sami ovako odnosimo.
Ne lupaj gluposti. Zbog cega bi se Tajnik HKS-a vozio u Split i trosio novce koji se mogu pametnije iskoristiti? Ako je vec morao predstavnik HKS-a ostati mogao je predsjednik ostati jos danas uruciti pehare, samo to nocenje ne bi platila Mlaka nego HKS tako da ti napad na tajnika opet nema smisla.. A i ako je Kartelo bio dolje jos danas mogao je i on kao clan IO uruciti pehare.

Ante9
Tek protipkao

Post Postao/la Ante9 » 09 lip 2019, 15:25

Kup je pokazao koliko hrvatskoj "ne trebaju"
Kovac, Musanic, Totic, Liovic i Marinovic..
Odrzali su lekciju..svaka cast!

pedro
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pedro » 09 lip 2019, 18:44

E moj Nikola,tko o kome ti o predsjedniku!? Ne moraš biti nervozan što Zaprešić nije mogao do pehara, sezona je duga,dečki umorni,a mladići Mertojaka pokazali da se na njih mora ozbiljno računati u novom PH,jedino je pitanje računaju li oni sami na sebe??
Nikola,ti si se uzbudio,a odgovorio si na način kako sam ja uputio upit....nikoga ne apostrofirajući,pa čak niti predsjednika.
Iz tvojeg navoda vidi se da se slažeš s mojim razmišljanjem,jer si naveo neka riješenja.
Čemu nervoza,nemam ja ništa protiv osoba ako dobro i uspješno rade svoj posao!!
Čestitke "Dalmošima",pa već je i vrijeme da uozbilje malo svoje djelovanje i postanu prava i nepobjediva ekipa!! Hajde Bosanac i Hrvoje....krenite
Molim Nikolu da nakon ovog izraza "Dalmoši",ne počne nabrajati tko je ,a tko nije taj....ovo je Mertojak!!

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 09 lip 2019, 21:09

pedro je napisao/la:E moj Nikola,tko o kome ti o predsjedniku!? Ne moraš biti nervozan što Zaprešić nije mogao do pehara, sezona je duga,dečki umorni,a mladići Mertojaka pokazali da se na njih mora ozbiljno računati u novom PH,jedino je pitanje računaju li oni sami na sebe??
Nikola,ti si se uzbudio,a odgovorio si na način kako sam ja uputio upit....nikoga ne apostrofirajući,pa čak niti predsjednika.
Iz tvojeg navoda vidi se da se slažeš s mojim razmišljanjem,jer si naveo neka riješenja.
Čemu nervoza,nemam ja ništa protiv osoba ako dobro i uspješno rade svoj posao!!
Čestitke "Dalmošima",pa već je i vrijeme da uozbilje malo svoje djelovanje i postanu prava i nepobjediva ekipa!! Hajde Bosanac i Hrvoje....krenite
Molim Nikolu da nakon ovog izraza "Dalmoši",ne počne nabrajati tko je ,a tko nije taj....ovo je Mertojak!!
O cemu ti lupetas, ako nisi znao meni je barem drago zbog Mertojaka i onih njihovih ludih navijaca. Ne vidim zbog cega ti mislis da sam ja navijao za Zapresic. Ja niti sam se uzbudio niti sam nervozan, samo ne razumijem tvoje pljuvanje po tajniku kad je najjaca karika saveza. U svakom slucaju puno jaca od prijasnjeg tajnika. Ja se nadam da ce se i Mertojak i Osijek i Grma ukljuciti u borbu za naslov, u svakom slucaju bi bilo zanimljivije prvenstvo!

pravda i nepravda
Tek protipkao

Post Postao/la pravda i nepravda » 09 lip 2019, 21:42

A zašto bi Kartelo uručivao odličja. Zar on nije predstavnik Zadarske županije, Pa ima li Splitsko-dalmatinska županija svog predstavnika u HKS-u.

Odgovorite