Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Natjecanja i novosti iz HKS-a
julio
Raspisani lik

Re: Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Post Postao/la julio » 08 svi 2017, 08:25

cezar je napisao/la:29-28 za Jedinstvo
opet se vuku repovi i nakon ovog dodatnog SV-a - i to opet zbog sudaca
zaprešić će se žaliti iz razloga jer je na znak suca krenula samo jedna igračica , i to iz zaprešića
sudac nije reagirao i opet sranje... da je bilo pametnijh u hks-u poslali bi delegata i sve snimili kamerom

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 08 svi 2017, 09:46

:lol:
Ma ne vjerujem!
Pa jel ne piše lijepo u pravilniku da "na znak suca SVE igračice kreću zajedno". I opet oni to nisu mogli riješiti na licu mjesta nego treba ovako ... :roll:
Luko Del Ponte

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 08 svi 2017, 11:13

Zato sam napisao da nije gotovo... :lol:

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 09 svi 2017, 09:10

Ja čujem drugu stranu priče, kuglačica Zaprešića srušila je 1 čunj, pretpostavljam seljaka pa se sada žali kao da su druge cure krenule kasnije. Ujedno kapetan momčadi, reprezentativka Bosne i supruga predsjednika kluba koja na prvoj utakmici nije poznavala pravila igre SV uz naravno sve ostale ali ona kao igračica koju Bosna stalno vodi na svjetska prvenstva mora biti autoritet i poznavati osnovna pravila kuglanja kao i svi drugi reprezentatiovci. Najviše me čudi da predstavnik ekipe Mlinarić kao dugogodišnji trener nije također znao ta pravila. Sramota za kuglanje da takvi ljudi vode klubove, da imamo suce koji također ne poznaju pravila i savez koji to ne kontrolira.

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 09 svi 2017, 09:58

Ako znaš pravilo da moraju svi krenut istovremeno i u zaletu skontaš da si jedini magarac nije čudo da se dekoncentrirala i kugla otišla u seljaka, nije pošteno.
Daklem druga pogreška sudaca na istoj kuglani

PA DOKLE DRUGOVI ????? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 09 svi 2017, 11:32

kulen je napisao/la:Ako znaš pravilo da moraju svi krenut istovremeno i u zaletu skontaš da si jedini magarac nije čudo da se dekoncentrirala i kugla otišla u seljaka, nije pošteno.
Moj kulen i to istovremeno nije skroz definirano. U atletici imaš startni blok koji registrira trkača koji ranije starta i on ispada. Šta u slučaju kod SV kada jedan igrač krene ranije ili kasnije od ostalih dali se tom igraču brišu drva ili svi kreču ponovno. I kako ocijeniti tko je krenuo ranije ili kasnije kad jedan igrač stoji na početku daske položnice drugi dva stopala u dasci a dva sa pola daske položnice??
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 09 svi 2017, 12:18

Kegelmaniac je napisao/la:Ja čujem drugu stranu priče, kuglačica Zaprešića srušila je 1 čunj, pretpostavljam seljaka pa se sada žali kao da su druge cure krenule kasnije. Ujedno kapetan momčadi, reprezentativka Bosne i supruga predsjednika kluba koja na prvoj utakmici nije poznavala pravila igre SV uz naravno sve ostale ali ona kao igračica koju Bosna stalno vodi na svjetska prvenstva mora biti autoritet i poznavati osnovna pravila kuglanja kao i svi drugi reprezentatiovci. Najviše me čudi da predstavnik ekipe Mlinarić kao dugogodišnji trener nije također znao ta pravila. Sramota za kuglanje da takvi ljudi vode klubove, da imamo suce koji također ne poznaju pravila i savez koji to ne kontrolira.
Ne mrljaj bez veze. Sanja je zajedno s malom Monikom rekla sucu kako se igra jer je, ako ništa drugo bila na utakmici Ban Jelačić - Sidra, kada se isto igrao SV. Mlinarić je isto bio na toj utakmici.
Što se produžetka tiče, da sam ja bio na Sanjinom mjestu, bacio bih kuglu kroz prozor u vrt. Pravila su vrlo jasno napisana, a cijenjeni kolega ih opet nije pročitao.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 09 svi 2017, 12:26

cezar je napisao/la:
kulen je napisao/la:Ako znaš pravilo da moraju svi krenut istovremeno i u zaletu skontaš da si jedini magarac nije čudo da se dekoncentrirala i kugla otišla u seljaka, nije pošteno.
Moj kulen i to istovremeno nije skroz definirano. U atletici imaš startni blok koji registrira trkača koji ranije starta i on ispada. Šta u slučaju kod SV kada jedan igrač krene ranije ili kasnije od ostalih dali se tom igraču brišu drva ili svi kreču ponovno. I kako ocijeniti tko je krenuo ranije ili kasnije kad jedan igrač stoji na početku daske položnice drugi dva stopala u dasci a dva sa pola daske položnice??
Sve je vrlo jasno napisano:
1) 3 hica u pune sa zbrajanjem čunjeva
2) Počinje se na znak glavnog suca (za svaki hitac svi igrači u isto vrijeme)
Igrači stoje spremni za zalet i na znak GS kreću u zalet istovremeno. Tko ne krene, ŽK. Ako ne krene ponovo ŽCK. Po onome što ja znam, u prvom hicu su sve igračice osim Sanje trebale dobiti po ŽK. U drugom i trećem, ŽCK. Bez obzira gdje stoje, trebale su KRENUTI u hitac na znak GS.

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 09 svi 2017, 12:43

Tko je platio ponovno gostovanje ? :roll: :roll:

Predlažem ukidanje pravilnika i umjesto SV uvesti BBB:
1. dvoje igrača postave se jedan nasuprot drugog
2. obje igračice su prije nastupa dužne držati ruke na leđima
3. na znak suca ISTOVREMENO mahajući rukama lijevo/desno uzvikuju BIM-BUM-BAM I pokazuju prstima zamišljeni broj od 0 do 10
4. ako je zbroj parni pobjeđuje jedna , neparni druga igračica

Prednosti sustava je da nema prevare i sve je čisto :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 09 svi 2017, 13:00

E u tom sam bio velemajstor za prevariti :D
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Odgovorite