Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Natjecanja i novosti iz HKS-a
julio
Raspisani lik

Re: Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Post Postao/la julio » 16 lip 2017, 11:18

promašio si skroz i navukao bijes svih u osijeku prvenstveno jer si optužio krivog čovjeka kojeg bi opet trebao nazvati i ispričati mu se zbog prijetnje fizičkim obračunom . promašio si da sam kneževićev čovjek , opet krivo jer sam sa tim čovjekom u sukobu još od 2001.g. nakon prvenstva u osijeku . a treće i ono najbitnije , pa vidi se da si ti učenik od pavlica , prvo po načinu komunikacije i prijetnjama jer ne znaš normalno komunicirati i argumentirano raspravljati isto kao pavlic koji odmah nakon posta na forumu zove i prijeti , to si od njega naučio ? nisi li se ti slikao i potpisivao ugovor javno sa njim ? sa čovjekom koji je toliko ružnih stvari pričao o hrvatskoj za vrijeme rata , čak napravio i nekoliko incidenata o kojima su ovdje svi pisali , svi smo to znali a ti si slavodobitno otišao kod njega i lulića . toliko o moralnim nakazama protiv kojih se kao nogometni navijač boriš a sa druge strane isti si kao i modrić , išao si tamo gdje je novac i moć a sve ukradeno od poštenog kuglačkog naroda na koji se tu pozivaš , sve su uzeli klubu , sav novac i skoro svim igračima su ostali dužni sa proračunom od 100.000,00 eur , u to vrijeme kada ste išli u zadar sve se već znalo , svi smo sve znali ali ipak si se polakomio i otišao . ali naravno , kao i modrić ti se NE SJEČAŠ što je pavlic radio i što je lulić radio .

što bi ja trebao zaključiti od pavlicovog posta ? tu na forumu se svađate i prijetite navijačima koji navijaju za vas , stalno ti nešto smeta i kada netko nešto napiše odmah prijetnje fizičkim obračunima , osijeku ste ostavili one vrećice pa provocirali sa igranjem ili neigranjem na svetskom kupu u rijeci. to je mertojak ? svaka čast , ne hvala . kuglanje je mali sport i potrebno je da se svi međusobno uvažavamo i da svi zajedno idemo protiv ovih u savezu koji idu putevima mamića jer što je mikac drugo nego mamić po moći i po ponašanju ? vidimo gdje su doveli mušku reprezentaciju i kuglanje općenito , stanite konačno u splitu uz bok osijeku , zaprešiću i ostalim klubovima koji su protiv mikca i njegovih dupelizaca a sada odo kuć prileć , težak je zrak danas .

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 16 lip 2017, 11:49

Sam ne dirajte Modrića, jer sve što je činio, činio je sa SVOJIM novcem. Mogao ga je i podijeliti na ulici to nije naša briga.

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 18 lip 2017, 09:22

Boze, koji ste vi bolesnici....." Hoces rat, imat ces ga.." kakve su to rijeci, sta je vama ljudi, jeste skroz popizdili, kakvo "fizicko obracunavanje" koji vam je qurac ljudi moji, dajte se malo upristojite, jedno je zajebancija drugo ovakva mrznja, gnjev i zlo sta izlazi iz vas :oops: :oops: :oops:

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 19 lip 2017, 09:09

Pasko je napisao/la:
julio je napisao/la:
heku je napisao/la:Poštovani!
Ja znam tko je Mario ali ako postoji semafor onda sam protiv sudaca koji ne znaju raditi svoj posao pa umjesto Kovača piše Vuković.Baš je čudno da uvijek ista stvar sa kompjutorom se događa istom sucu. Ali ako postoje pravila ponašanja unutar takmičarskog prostora onda ih se treba pridržavati.A ako hoćeš već znati navijao sam za Osijek.Bez smajlića.
vidjeli smo postom na fejsbuku da je veliki prijatelj vukovića i dragičevića pavlic bio jako sretan kada je osijek izgubio tako da se polako stvara neka vrsta bratstva sa susjedima (ali prijateljima pavlica , a ne zlatnih momaka kojima je pavlic oteo stipendije) jer u mertojak dolazi kujunđić iz srbije što je sigurno u režiji pavlica a s obzirom da su se igrači mertojaka grlili i ljubili sa mikcem nakon finala ne čudi da su ljudi uvidjeli u što se pretvara mertojak jer polako padaju maske . pavlic se nakon zadra sa mikcem okrenuo mertojaku a svi znamo kako završavaju projekti u koje se zajednički angažiraju tandem pavlic i mikac
Ja se ne krijem iza nikakvog nicka ili lažnog profila, i ovo ti pisem čista srca i obraza za razliku od tebe.
Dragi moj "prijatelju" ja sam mislio da smo mi prijatelji i lipo bih ti se javio kad bi došao u Osijek kod ženine rodbine a ti bi mi dozvolio trenirat, popili bi par pića na kuglani i družili bi se svaki dan ali od ovog tvog sad posta vidim da više nismo, da želiš rat s menom, e pa taj rat ćeš i dobit budi siguran u to.
Neznam bi li se smijao ili plakao kad vidim šta pišeš o meni i da smo mi klub od Mikca ili Pavlica, u jedno možeš bit siguran da to nismo i nikad nećemo ni bit jer mi imamo svoj put i niti nam treba niti tražimo pomoć od ikoga, a pogotovo ne od Mikca ili Pavlica.
Kažeš da maske polako padaju, mi maski nemamo jer čista obraza svakog možemo pogledat u oči i sa svakim želimo i radimo da budemo u prijateljskim odnosima..
Šta se tiče Mikca i Pavlica oni meni staju u isti koš sa Lulićem i Kneževićem, moje viđenje kuglanja i njihovo su nebo i zemlja razlike. Prvi sam govorio da je apsurd da Liović nije bio među 10 na svjetskom, i uvijek sam kontra nepravde. Napisao sam ti Kneževića jer tvog oduvijek predsjednika kluba koji je i sam obnašao funkciju predsjednik saveza zaboravljaš što je on sve radio dok je bio na toj funkciji od malverzacija sa lovom do postavljanja podobnih izbornika na sve kategorije da nepišem šta je još radio jer znam dobro, ipak ja imam veze sa slavonijom, ne kaže se džaba da si odakle ti je i žena.. e pa vidiš meni su oni svi isti zalutali u kuglanje koji gledaju samo svoje osobne interese i oni nikad nisu i neće biti dio nas, svi su oni za mene u istom košu koji ne gledaju boljitak kuglanja nego sebe osobno.
Što se tiče posta na facebook zna se ko ga je stavio i naš predsjednik Vuković se odmah odtagirao i ograđujemo se od tog po meni jadnog čina Pavlica koji očito namjerno radi spletke jer mi cijenimo i poštujemo KK Osijek i nema neprijateljskih odnosa, dapače sa svima želimo imat prijateljski odnos i na tome ćemo uvijek ustrajat.
Što se tiče slikanja sa Mikcem slikali smo se isto kao i vi sa njime na dodjeli pehara i medalja. Bucaš malo julio,
Jadno je da spominješ dečka od 21 god. koji je u Split došao trbuhom za kruhom, dečka koji želi uspjeti u životu i na naš poziv došao je živjeti u Split i ovdje graditi svoj život, kad ga sretneš malo ga pitaj a ne da pišeš gluposti...
Kuglački klub Mertojak ima svoj put, časni i pošten i u tom putu nema mjeste za Kneževiće, Luliće, Mikce i Pavlice. Ovo je naš put i želimo i hodamo uzdignute glave ponosni na naše uspjehe i sa svima da budemo u prijateljskim odnosima..
P.S. Julio imaš moj propušteni poziv u 11:05 ali pošto nemaš srca ni obraza javit se pišem ti ovdje.

Od sljedeće srijede sam u Osijeku 5 dana pa se možemo naći u četiri oka i riješit na bilo koji način koji god želiš uličnim ili razgovorom, htio si rat e pa od danas ćeš dobit rat..samo u ratu pobjednik uvik bude onaj koji ima čist obraz i hrabro srce a ti to sigurno nisi.
The war has began !!!!
Pozdrav.
Paško Dragičević
Niti ja ne mogu vjevorati što ovaj Dragičević piše ovdje, sramota. Opet je indikativno da je Pavlic zakuhao cijelu priču svojim komentarom. Nije jasna niti poruka Marinovića koji je ušao u svlačionicu nakon što se Osijek plasirao u finale kupa i čestitao igračima Osijeka na ulasku u Europu, kao trener Mertojaka i kapetan reprezentacije mogao je čestitati na ulasku u finale ali eto - nije nego je spominjao Europu. Sve izgleda kao jedna dobro osmišljena provokacija jer su igrači Mertojaka odmah drugi dan nakon što su pobijedili u finalu kupa u nedjelju i dobili mogućnost birati hoće li igrati na svjetskom kupu ili NBC-u rekli na kuglani da će igrati na NBC-u jer im grad to uvjetuje kako bi se smanjili troškovi što bi bilo legitimno da se odluka nije mijenjala iz sata u sat. Čudi činjenica da to Marinović dan prije nije znao a još više čudi priča igrača i uprave Mertojaka da se to riješilo odmah u ponedjeljak ujutro jer svi koji smo u kuglanju dugi niz godina dobro znamo koliko je potrebno da se dogovori sastanak u gradu i riješe takvi i slični problemi. Ili Mertojak ima jako dobre veze u gradu (a govore stalno da je grad problem) ili cijela priča ima drugu dimenziju. Sve je to dodatno začinjeno ovime što Julio piše a što je Mertojak potvrdio na forumu o onim provokacijama sa vrečicama u svlačionici. Na kraju kao šlag na tortu je došao onaj provokatorski komentar Pavlica koji je šokirao sve nas koji smo u kuglanju. Razumijem Julia koji je kao član ili navijač tog kluba napisao što se desilo ali nikako ne mogu vjerovati da se Paško spušta na razinu najobičnijeg huligana, divljaka i nasilnika i prijeti otvoreno Mušaniću. Svakako je administrator trebao reagirati i Pašku obrisati komentar kako ne bi priča dobila širu dimenziju ali sada je kasno za to. Sa druge strane Osijek može na temelju ovog komentara cijeli slučaj prijaviti policiji jer Paško nije navijač u klubu nego dopredsjednik tako da su riječi koje je napisao još teže i u tom slučaju on predstavlja klub (nanosi sramotu klubu) ali i snosi odgovornost za prijetnje koje je izrekao, kako klub Mertojak tako i on osobno.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 19 lip 2017, 13:26

Osvrnut ću se samo na dio Kegelmaniac-ovog posta vezano uz međunarodna natjecanja. Ne znam kome je i kada uopće palo na pamet dozvoliti "biranje" u kojem će euro kupu bilo tko igrati. U Sustavu kuglačkih natjecanja javno objavljenom na stranici HKS-a (dakle, podrazumijevam da se radi o službenom dokumentu) jasno piše:

III.A.3
Prvak Prve lige (seniori i seniorke) sudjeluje na Svjetskom kupu.
Drugoplasirani Prve lige (seniori i seniorke) sudjeluje na Europskom kupu.
Trećeplasirani Prve lige (seniori i seniorke) sudjeluje na "NBC" kupu.

Ukoliko neki od klubova ne želi (ili nema mogućnosti, svejedno) igrati natjecanje za koje se kvalificirao, po meni, ne može birati "niži" kup, nego ne igra međunarodno natjecanje, a mogućnost za igranje dobija nižeplasirani, kako bi igrao u višem stupnju natjecanja.
Dakle, Mertojak kao prvak Hrvatske može igrati samo i isključivo Svjetski kup, Zaprešić Europski kup, Poštar kao trećeplasirani NBC kup i Osijek kao finalist Kupa RH, također NBC kup.

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 27 lip 2017, 22:30

Samo da se osvrnem na ovaj komentar da ce Mertojak igrati NBC pokal. Sada to definitivno vise nije u igri buduci da su se Postar i Osijek vec prijavili. Slobodno provjerite NBC-ove stranice...

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo » 29 lip 2017, 15:32

Prema pravilima NBC-a prvak nacinalnog kupa bez obzira na plasman u ligi može igrati NBC pokal. Neumarkt i Makpetrol su to više puta iskoristili, Neumarkt dva puta i osvojio.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 29 lip 2017, 16:15

el'bolanjo je napisao/la:Prema pravilima NBC-a prvak nacinalnog kupa bez obzira na plasman u ligi može igrati NBC pokal. Neumarkt i Makpetrol su to više puta iskoristili, Neumarkt dva puta i osvojio.
Ono što je obvezujuće za naše klubove je ono što piše u Pravilniku. Da bi bilo onako kako Ti kažeš, u Pravilniku bi moralo pisati:
"Prvak Prve lige (seniori i seniorke) sudjeluje na Svjetskom kupu ili NBC kupu"
Formulacija koju navodiš odnosi se na ekipe poput Osijeka koji je kao finalist Kupa (budući je Mertojak prvak), bez obzira na plasman u ligi ima pravo natjecanja u NBC kupu.

patak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la patak » 29 lip 2017, 21:54

Newf,

mislim da nisi shvatio poantu.. el bolanjo je u pravu.. kao sto pise u pravilniku da pobjednik kupa ima pravo nastupa u NBC pokalu tako je Mertojak da je htio mogao to iskoristit to pravo... U ovom nasem slucaju Mertojak je bio prvak lige i pobjednik kupa i kao takav imao je pravo slobodnog izbora da prijavi svj. kup ili nbc kup.. kao sto je bolanjo napisao isti takav slucaj je bio prosle godine s recimo makpetrolom iz makedonije.. bili su prvaci lige i pobjednici kupa i prosle godine igrali su nbc pokal.. isti slucaj s neumartom prije dvije godine..

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 29 lip 2017, 22:20

Tak nekak kak je patak rekao, da. Ovo sto pise u nasem pravilniku je u potpunosti nepotrebno. Ne odreduje nacionalni savez tko ima pravo igrati medunarodna natjecanja. Točno je, ali je potuno nepotrebno.
Luko Del Ponte

Odgovorite