Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Natjecanja i novosti iz HKS-a
okrugljak
Zna gdje su sva slova

Re: Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Post Postao/la okrugljak » 08 lip 2019, 20:39

Julio?

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 08 lip 2019, 21:48

Neron je napisao/la:Podravka rijesila Đakovo lagano. Ali sutra protiv motiviranih plitvica ce im biti jako tesko . Mlaka kao da je namjerno igrala ovako lose. Cavlovic udje kao rezerva odigra set napravi 104 sa pet promasaja i bide izmjenjena a u repki je. Cudno u najmanju ruku. Zapresic odigrao trening sa osijekom a sutra ce biti napeto finale. Putnika za nbc vidim u osijeku jer me se zadar nije dojmio ni najmanje.
Zašto bi zaboga namjerno igrale loše? U svakom slučaju je Mikac podcijenio Plitvice, a i igračice su u glavama već igrale finale. Možemo sad biti pametni, ali ja sigurno Venesu (iako je u prve pune trebala dobit pet ili šest žc kartona zbog bacanja bez zelenog svjetla!) a ni Tihanu ne bih mijenjao tako brzo. Normalno je da je i treća odigrala loše. Očito je priprema za utakmicu bila katastrofalna... Primijetio bih, ne prvi put.

pravda i nepravda
Tek protipkao

Post Postao/la pravda i nepravda » 08 lip 2019, 22:27

Ma o čemu vi pričate. Mikac je najveći znalac i trener u kuglanju. A uz to još je predavač novim trenerima. A čujem da je i dobar pedagog. Curama iz
ŽKK"Plitvice" su čestitali samo (mislim) Jambrović i Bogdanović dok ostale zajedno sa Mikcom nisu niti blizu prišle. Tako dr.prof.spec. odgaja sportski svoje igračice.
I onda se pitaju zašto ih nitko ne voli. Možda se gospodin malo zbunio ako nije mogao uspostaviti vezu sa savjetnikom.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 08 lip 2019, 22:42

Nisu one važne, a ni Mikac. Svijet voli pobjednike. Važno je da su im čestitali oni koji su njima važni, a siguran sam da su im danas čestitali i mnogi koji nisu ni znali da taj klub postoji. Neka! Zaslužile su!

Teke
Tek protipkao

Post Postao/la Teke » 09 lip 2019, 10:15

I krene priča ... Kako je Mušanić (možda Julio) masakrirao Osijek. Ako ima ekipa prosjek 604 čunjeva, a on kao tako jak igrač 54 čunja manje od prosjeka svojih suigrača, onda je ova priča više nego opravdana. Pozzz

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 09 lip 2019, 10:24

Teke je napisao/la:I krene priča ... Kako je Mušanić (možda Julio) masakrirao Osijek. Ako ima ekipa prosjek 604 čunjeva, a on kao tako jak igrač 54 čunja manje od prosjeka svojih suigrača, onda je ova priča više nego opravdana. Pozzz
Da si pisao jučer...ajde.
Imaju izgubljenu utakmicu koju nisu mogli dobiti i koja njima nije bila važna. Danas 621 kad im je trebalo i kad im je bilo važno. Kakva je danas onda priča? Aha... Da li je Mušanić možda Julio... :lol: :lol: :lol:

pedro
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pedro » 09 lip 2019, 10:31

Bilo je prije SP-a rečeno da bi Mario spartanski pripremljen, jako koristio reprezentaciji,ima iskustva ,pa i loših,ali sve je to poučno za dalje!
Trebalo je međusobne animozitete odbaciti u korist dobrog rezultata i atmosfere na takmičenju!
A Julio (ili Mušanić) može još dati ,kao što je i danas pokazao......nemamo mi previše širok spektar vrhunskih igrača,ali imamo povređenih taština i ega
podignutih do neslućenih visina. To i takvo ponašanje treba odbacivati promptno i najhitnije...

Teke
Tek protipkao

Post Postao/la Teke » 09 lip 2019, 10:36

newform1 je napisao/la:
Teke je napisao/la:I krene priča ... Kako je Mušanić (možda Julio) masakrirao Osijek. Ako ima ekipa prosjek 604 čunjeva, a on kao tako jak igrač 54 čunja manje od prosjeka svojih suigrača, onda je ova priča više nego opravdana. Pozzz
Da si pisao jučer...ajde.
Imaju izgubljenu utakmicu koju nisu mogli dobiti i koja njima nije bila važna.
E moj Newform1, sad več lupetaš čudne stvari (imam dojam, da očito ne znaš baš puno o ovom sportu). Da je Mušanić (možda Julio) jučer napravio bar 589, imali bi 1 čunj više od Zaprešića i pobjedili bi 5-3. To bi značilo, da bi s ovom pobjedom več osigurali plasman na NBC kup. Znači nije bila izgubljena utakmica i tek kako je bila važna. A s ovom lošom igrom Mušanića (možda Julia) su danas morali odigrat utakmicu, koju bi istotako mogli izgubit i NBC kupa bi se razveselili Dalmatinci iz Zadra.

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 09 lip 2019, 10:52

Stvarno ne volim pisati na ovakve teme niti se javljati na takve stilove pisanja. Kao prvo ne razumijem zbog cega imate potrebu vrijedjati Luku Pozegu ili Maria Musanica. Mario Musanic je sasvim dovoljno zaduzio nase kuglanje da ne zasluzuje ovakav linc na forumu. Moze vas samo biti sram sto ovako pisete o njemu. Svatko moze imati los dan. Isto to vrijedi i za Luku Pozegu. Jedan je od najvecih talenata koje smo imali i za razliku od Tutnjevica, Bradarica, Hercega, Rosandica, Kramera, Popovcica i da ne nabrajam dalje, koji je odrzao kvalitetu i na prelasku u U-23 kategoriju.
Ne mogu shvatiti potrebu za konatantnim otkrivanjem tko je tko na forumu, vecinu vas znam i ne otkrivam identitete. Zbog cega pisete da je julio Musanic. Ja to nigdje nisam povezao niti smatram da bi Musanic pisao takvim stilom. Teke ne mogu shvatiti tvoju potrebu za konstantnim pisanjem o Musanicu. I tebe znam tko si pa ne otkrivam tvoj identitet.. :mrgreen:
A ovakvo pisanje o Pozegi i Radosu je sramotno za sve vas koji ste napisali nesto lose o njima. Luki je bilo prvo SP i definitivno ako ostane na ovom nivou mora biti i u Njemackoj, Rados pogotovo. Nadam se da ce uhvatiti konstantu i odigrati cijelo prvenstvo na razini na kojoj on to moze.

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 09 lip 2019, 11:02

I cestitke Osijeku na plasmanu na NBC kup, mislim da sad stvarno imaju dobru priliku za Final four. Vjerujem da ce utakmica Podravke i Plitvica biti odlicna i lijepa nagrada za te klubove osvajanje Kupa kao i plasman na NBC pokal. Drago mi je da ce se klub od kojeg nitko nije ocekivao pocastiti osvajanjem kupa koji je godinama bio rezerviran za par klubova..

Odgovorite