Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Natjecanja i novosti iz HKS-a
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Post Postao/la lukodp » 10 lip 2013, 10:41

Luce je napisao/la:Mezak osim sto je poradio na brzini izvjestaja trebao bi poraditi i na objektivnosti.
Po cemu je to Zaboky oslabljen, Mlaka bez Kramar nije oslabljena, Istra bez Pavlovic nije oslabljena, Zagreb bez Mayer nije oslabljen?
Mlaka je istina poklonila prvenstvo Zabokiju, ali nema tu nikakve neke zasluge Zabokija. Pitanje je da li bi zaboki bio iti blizu prvog mjesta da u prvih pet kola nije bio domacin, istri, mlaki i zagrebu? Da odgodjeno kolo Zaboki-Zapesic nije igrano na kraju prvenstva kad je zapresic osigurao ostanak u ligi? Bilo je sezona kad su se odgodjene utakmice morale zavrsiti pije zadnja dva kola, pa su se igrale u tjednu, ali ne i ove godine.
D.Fuckar od crne ovce hrvatskog kuglanja postaje politicki podoban. Zbog svog przimena je idealan za jos malo ulizivanja novom predsjedniku, a s druge strane kao trener zabokija za jos malo promocije tog kluba.
Fuckar radi odlican posao u zabokiju i dao bog da svi klubovi imaju dovoljno pameti i mogucnosti da dovedu vrhunske igrace da im odgajaju podmladak.
Ali zato prvo ime finalnog dana M.Mance, koji je srusio tek postavljeni rekord na poljudu i uvelike pridonio osvajanju tog kupa, ostaje zaboravljen. Morati ce nesto uciniti s prezimenom.
Poljud osim sto je prekrasan ima i ljude koji su se potrudili da i oni koji nisu na kuglani mogu pratiti rezultate uzivo, ali i to je za tajnika nepoznati pojam.
Da ovo sve nije tragicno bilo bi mozda zabavno, ali nadam se da ce i tome uskoro doci kraj.
Mislim da bi nekome bilo bolje samo objaviti rezultate, zahvaliti se svima a komentiranje ostaviti za neke druge, ali već smo navikli na sve to... :roll:

Ja ću se samo zahvaliti gospođi Ani Vidan koja se potrudila organizirati live prijenos (i to sve nekoliko tjedana prije završnice) te sucima na utakmicama koji su vrijedno upisivali podatke i to na računalu koje nije na samoj kuglani, znaći odradili su "dupli" posao što se vođenja ekipnih zapisnika tiće. Zahvaliti ću se i u ime ljudi koji su pogledali rezultate u subotu i nedjelju (preko 500 posjetitelja).
Nadam se da ćemo uskoro (kada se ostvare planirani projekti prikazani u predizbornoj kampanji) moći ispratiti ovakve završnice i video prijenosom.

P.S. Bravo Matija na vrhunskoj izvedbi u finalu, praktički si sam prešao preko Velebita, koji je pokazao da je velik. ;)
Luko Del Ponte

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 10 lip 2013, 12:24

Luce je napisao/la:Poljud osim sto je prekrasan ima i ljude koji su se potrudili da i oni koji nisu na kuglani mogu pratiti rezultate uzivo, ali i to je za tajnika nepoznati pojam
e luce luce, koliko jala, zavisti, što bi bilo kad bi bilo i poluistina u tvom komentaru koji ima jako malo veze s ovom temom
zato ću ja samo reći da je split bio izvrstan domaćin završnice kupa
lidija, ivanka i stanko su se zbilja potrudili da ničega ne fali
poljud je prekrasan, kako kuglana tako i okolica
suci su se trudili, funk je malo kvario ritam onim ispadanjem iz programa i blinkanjem
nažalost ispali smo iz natjecateljskog ritma i nismo bili spremni za kup u ovom terminu, no i iz ovog ćemo izvući neku pouku da sljedeći put budemo bolji
žao mi je zbog ono nešto publike da nisu mogli pogledati zanimljivu utakmicu kakvu su igrali istra i zagreb nakon nas
i još jednom čestitam pobjednicima na ostvarenim rezultatima i domaćinu na odlično obavljenom poslu

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 10 lip 2013, 13:15

Mance, ti si kralj! Pokazao si Mezaku, Luliću i Šarcu koliko su promašili kaj te nisu vodili u Mađarsku.
Čestitke tebi na rekordu i ekipi Zaprešića na osvojenom kupu - super ste klapa i zasluženo najbolja ekipa ove godine

Luce
Tek protipkao

Post Postao/la Luce » 10 lip 2013, 15:15

sasa je napisao/la:
Luce je napisao/la:Poljud osim sto je prekrasan ima i ljude koji su se potrudili da i oni koji nisu na kuglani mogu pratiti rezultate uzivo, ali i to je za tajnika nepoznati pojam
e luce luce, koliko jala, zavisti, što bi bilo kad bi bilo i poluistina u tvom komentaru koji ima jako malo veze s ovom temom
zato ću ja samo reći da je split bio izvrstan domaćin završnice kupa
lidija, ivanka i stanko su se zbilja potrudili da ničega ne fali
poljud je prekrasan, kako kuglana tako i okolica
suci su se trudili, funk je malo kvario ritam onim ispadanjem iz programa i blinkanjem
nažalost ispali smo iz natjecateljskog ritma i nismo bili spremni za kup u ovom terminu, no i iz ovog ćemo izvući neku pouku da sljedeći put budemo bolji
žao mi je zbog ono nešto publike da nisu mogli pogledati zanimljivu utakmicu kakvu su igrali istra i zagreb nakon nas
i još jednom čestitam pobjednicima na ostvarenim rezultatima i domaćinu na odlično obavljenom poslu
Nema nikakvog jala, jos manje zavisti..ja samo zelim da kad netko pise u ime kuglackog saveza da bude objektivan i ako nista drugo pohvali organizaciju kupa kao sto to radi kad pise o onome sto je sam organizirao.
Da je napisao ovih par tvojih recenica bilo bi sasvim dovoljno.

antisha
Nevini

Post Postao/la antisha » 12 lip 2013, 07:41

Luce moja mala.....i kako već ide ona dalmatinska , lijepo je Sasa to
elaborirao, ti si tu po zadatku
ali ne po kuglačkom!? Svi kažu da je organizacija bila sjajna , to je
veliki plus za HKS koliko ja shvaćam jer je isti dodijelio Kup Splitu a ne
nekome drugome. Znači ciljano su pogodili a ljudi su svojim trudom samo
potvrdili tu odluku. Plus za tajnika i predsjednika koji je to po slikama
vidljivo korektno popratio.Bravo za njegovu inventivnost!! Objektivno
izvješće kao i uvijek , jer vidi se želja da se istakne najvažnije , ali ima
stvarno jedan nedostatak , a to niti si ti Luce primjetila u silnoj želji da
omalovažiš......
Kuglački klub Zanatlija , Sisak je pravi heroj ovog Kupa, to je takav
dobitak za ljubitelje kuglanja i Sisački sport, da stari Vinko Raužan može
podignuti šampanjac i nazdravitri svojim igračima.
Polufinale Kupa RH jednog malog kluba duge tradicije , koji nije imao sreće
zbog sjajnog Velebita još jednog heroja Kupa, da uđe čak i u natjecanje
NBC-a. To bi bio događaj!!!
Žao mi je da lukodop kao predsjednik nije to pohvalio i zamjetio?? Ljudi se
kunu u mali sport, male klubove , pomoć malima , programi prodaju maglu a
kao i u politici svaki je program osuđen na jednosmjernu ulicu jer budimo
realni tko je to novi došao u hrvatsko kuglanje. Pa ljudi su bili u nekoliko
mandata! Šta to možemo novo očekivati, pomak u informatizaciji zato jer sama
napreduje, a ideje, mogućnosti , rad???
Sve će biti svedeno na već viđeno , nismo imali love , recesija , nismo
imali sreće, samo da ipak rezultati ostanu ovako dobri!!!
Kako kaže ono Izet "sjaši da uzjaši"........

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 12 lip 2013, 08:51

antisha je napisao/la:...
Žao mi je da lukodop kao predsjednik nije to pohvalio i zamjetio?? ...
Naravno da sam zamjetio. Pohvalio možda nisam na forumu i portalu, ali dečkima sam čestitao još nakon plasmana na završnicu. Samo ću nadodati da je sramota da jedan takav "mali" a ustvari veliki klub, koji je godinama u top 5 klubova 2.HKLS bez večih problema u post sezoni odigra završnicu, a veliki klubovi odustaju od natjecanja.
Luko Del Ponte

Luce
Tek protipkao

Post Postao/la Luce » 12 lip 2013, 13:24

[quote="antisha"]Luce moja mala.....i kako već ide ona dalmatinska , lijepo je Sasa to
elaborirao, ti si tu po zadatku
ali ne po kuglačkom!?

Nisam ja tu po nikakvom zadatku....samo sam rekla da ako je predstavnik kuglackog saveza da mora biti objektivan. Ne zalim se ja da nije spomenu dobru organizaciju jer je to manje bitno nego Mezak u vise od pola clanka ne govori uopce o kupu, a kao to bi trebao biti osvrt na kup.
Ali kao sto ti vjerovatno znas puno manje o zenskom kluganju od mene tako i ja znam puno manje o muskom kuglanju od tebe, pa se u taj dio i ne petljam. Osim sto je bilo ne moguce ne primjetiti ignoriranje rezultata M.Mance, dok je imao vremena pohvaliti rezultate kod zena koji i nisu nesto sto bi trebalo izdvojiti.

Slavuj
Tek protipkao

Post Postao/la Slavuj » 12 lip 2013, 16:38

Ovaj cijeli kup je nereguralan totalno i treba se pozabaviti za buducnost s time..

bauer
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bauer » 13 lip 2013, 12:43

Baš me interesira kakvu će odluku donijeti HKS u vezi otkazivanja putovanja na utakmice osmine finala kupa.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 13 lip 2013, 15:10

bauer je napisao/la:Baš me interesira kakvu će odluku donijeti HKS u vezi otkazivanja putovanja na utakmice osmine finala kupa.
kazna za odustajanje je već propisana u propozicijama pa ne vidim razlog za donošenje drugačije odluke
http://www.kuglanje.hr/docs/2013-05-09_ ... skarci.pdf
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Odgovorite