Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Natjecanja i novosti iz HKS-a
antisha
Nevini

Re: Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Post Postao/la antisha » 15 lip 2013, 15:10

Nisam niti sumnjao da je Lukodop čestitao dečkima iz Zanatlije,Sisak, ali mislio sam da će to ipak obilježiti na forumu no on je pokazao da je pametan čovjek i
zahvatio je u sukus problema globalno! Zašto npr Konikom nije igrao osminu finala ,što je vrlo nekorektno i nesportski u odnosu na KK Mertojak , 
jer je spriječio jedan lijep kuglački susret i propagandu kuglačkog sporta, a inicijator takve odluke ili da kažemo prvi čovjek Konikoma nije spriječio takvu 
blamažu. Za takvu zaslugu kontra sporta ,po mnogo čemu  poznati bivši predsjednik HKS Knežević dobio je mjesto u Izvršnom odboru HKS-a , pa kako 
dalje očekivati nešto novo i kako da IO sada  nešto poduzme a morao bi  jer to na taj način slijedi anarhiji, kazna mora uslijediti, pričali su o nenastupanju
slijedeće godine u Kupu.......potez je na IO HKS.
Neće biti dobro dok ima velikih i malih,velikih koji sve mogu i sve im je dozvoljeno, a mali se drže zakona i ekipe su drugog reda 
 kako se osjećamo kada  olimpijci nas smatraju malim sportom pa tako i dobijemo mrvice u svemu, dok se to ne riješi nema mira među maslinama!!

Fantom
Tek protipkao

Post Postao/la Fantom » 08 tra 2014, 10:58

Bliži nam se završnica u kupu Hrvatske.Zanima me kako će se ove godine odrediti domaćin završnice, i ima li logike u određivanju domaćina.
2009/10. Zagreb (pongračevo)-pobjednik Zadar (domaćinstvo regija centar)
2010/11. Ozalj -pobjednik Zadar (domaćinstvo regija zapad)
2011/12. Varaždin -pobjednik Konikom (domaćinstvo regija sjever)
2012/13. Split -pobjednik Zaprešić (domaćinstvo regija jug)
Tako je to izgledalo do sada, pa me zanima poštuju li kružni tok po regijama ili je to slućajno ispalo ovako , a samo da se izbjegne regija istok.

kuglackias
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kuglackias » 08 tra 2014, 13:49

Fantom je napisao/la:Bliži nam se završnica u kupu Hrvatske.Zanima me kako će se ove godine odrediti domaćin završnice, i ima li logike u određivanju domaćina.
Tako je to izgledalo do sada, pa me zanima poštuju li kružni tok po regijama ili je to slućajno ispalo ovako , a samo da se izbjegne regija istok.
Ovo mi izgleda pomalo i nevjerovatno da se poštivao raspored po regijama, logično bi bilo da je istok na redu ali govori se da će ove godine domaćin završnice kupa biti Zadar.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 08 tra 2014, 17:02

kuglackias je napisao/la:
Fantom je napisao/la:Bliži nam se završnica u kupu Hrvatske.Zanima me kako će se ove godine odrediti domaćin završnice, i ima li logike u određivanju domaćina.
Ovo mi izgleda pomalo i nevjerovatno da se poštivao raspored po regijama, logično bi bilo da je istok na redu ali govori se da će ove godine domaćin završnice kupa biti Zadar.
Neznam da li je ovo s regijama slučajno ili ne ali mozda bi trebalo vidjeti prvo tko ce sudjelovati u zavrsnici pa nekako odrediti da bude najmanji trošak za klubove. Ili mozda da se to odredi odmah na početku sezone.
Luko Del Ponte

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 08 tra 2014, 20:31

lukodp je napisao/la:
kuglackias je napisao/la:
Tako je to izgledalo do sada, pa me zanima poštuju li kružni tok po regijama ili je to slučajno ispalo ovako , a samo da se izbjegne regija istok.
Po nekakvoj logici sada je na redu istok a i po datim glasovima za novog predsjednika :lol: :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 15 tra 2014, 01:55

Za ne povjerovati. HKS dana 11.04.2014.godine donosi Propozicije za odigravanje kupa RH u kuglanju za 2013./2014.godinu. Znači da su
Propozicije donešene nakon što se neke regije u samoj završnici sa kupom a neke su vjerovatno i završile. Nisu puno kasnili. Samo pola godine.
Ništa čudno. Bitno da kuglanje ide pravim putem nakon Izborne skupštine HKS-a. Nadam se da će biti još bisera.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 15 tra 2014, 08:35

zeljar je napisao/la:Za ne povjerovati. HKS dana 11.04.2014.godine donosi Propozicije za odigravanje kupa RH u kuglanju za 2013./2014.godinu. Znači da su
Propozicije donešene nakon što se neke regije u samoj završnici sa kupom a neke su vjerovatno i završile. Nisu puno kasnili. Samo pola godine.
Ništa čudno. Bitno da kuglanje ide pravim putem nakon Izborne skupštine HKS-a. Nadam se da će biti još bisera.
:?:
Luko Del Ponte

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 04 svi 2014, 20:57

Heku jesi vidio sudačku ekipu koja je sudila utakmicu Uljanik-Brodosplit :lol: :o 8-)
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Milan B.
Tek protipkao

Post Postao/la Milan B. » 04 svi 2014, 22:42

E moj Cezare i ostali kuglački djelatnici,
Žalosno, a da nije žalosno ne bi bilo naše,jer nešto se razumijem u domenu sudačkog posla pa ću samo komentirati zapisnik utakmice
KK Uljanik - KK Brodosplit. Ne komentiram igru niti rezultat, komentiram omalovažavanje službenog formulara nacionalnog saveza jednog od
najtrofejnijih hrvatski sportova.
**Tvrdim da osminu finala nacionalnog Kupa ne može suditi sudačka ekipa iz "C" kategorije - ponižavanje sudačke udruge ;
**Ne može ispunjavati službeni zapisnik nacionalnog saveza osoba koja smatra da je to dopis za njegovo zadovoljstvo i igranje;
**Na službeni zapisnik HKS-a NE UZPISUJU se rezervni igrači ni treneri - imaju DRUGI obrazac, ne upisuju se prosjeci rezultata-bez veze;
NIJE I NE SMIJE BITI nikakva Opaska : "s ručno pisanih zapisnika prenio i uredio XY" - ovo je postala MODA u regiji Zapad;
Zaključak: suci i kvaliteta suđenja samo prati ustrojstvo i rad sudačke organizacije počevši od vrha prema dolje.
Pozdravljeni,

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 06 svi 2014, 16:54

Poštovani!
Cezare se se vidi jer to još i dokumentiraju.Ali da me zanima mogu ti reći ni malo.Ja i večeras idem na ribe a i tebe sam zval pa da vidiš kako je to kada si na besplatnim inhalacijama na sred kanala tamo negdje do ponoći.Još kada je i dobar ulov nikad zadovoljniji.A moram biti malo i zloban.Kada postaješ prvoligaš sa cifrom koju ti šesti igrač napravi- 530, a ne jedva 500 pa nisi ni zaslužil biti unutra.Previše ima "igrača" a premalo igrača i more Bauer plakati koliko god hoće(što ti je istraživačko novinarstvo).

Odgovorite