Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Natjecanja i novosti iz HKS-a
SLAVONAC

Re: Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Post Postao/la SLAVONAC »

IGRAČ
Zadnja izmjena: SLAVONAC, dana/u 11 lis 2015, 18:38, ukupno mijenjano 1 put.

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku »

heku je napisao/la:Poštovani!
Baš me nitko ne uzima za ozbiljno.A dali netko hoće starog isluženog koji još može napraviti cifru od 550 i rit mu još uvijek željna puta.
heku je napisao/la:Poštovani!
Vidim da nema baš previše pisanja o prelaznom roku.Kao da se već sve zna.A ipak me nešto muči.Da hoću u repku u kojem bi klubu morao igrati(ultimatum postavljen u Brnu)? Cure cure pa lijepo je na moru, ali ipak....
Poštovani!
E moj Andrej nisam mislio odgovarati na tvoje pisanje ali kada mene spominješ u takvom kontekstu onda moram reći da nisi ništa razumio a pitanje je dali to i možeš.Ja kada spominjem cifru 550 vidljivo iz teksta nigdje nisam spomenuo ni tebe ni Zadar nego sam to stavio u rubriku prelazni rok.Vidi prvi pasus.A za drugi mogu reći da sam malo duže u kuglanju od tebe i puno toga više znam - pamtim pa tako i o vodstvu u HKS-u.Zašto sebe vidiš u rečenici u Brnu kada spominjem ženski rod i oni koji prate događaje znat će o čemu se radi.A da ne mogu smisliti Mlaku i sve oko tog kluba istina je .A da li će u prelaznom roku doći konkretne igračice vidjeti će se i to pod ultimatumom.Da sam tebe htio spomenuti rekao bih to konkretno pa molim te grizi druge.A bankar više nisam jer sam tri godine u penziji.Ja još uvijek cijenim dobre kuglače a dali su i ljudi otom potom.Ja sam lijepe godine proveo u Grmoščici i sve živo smo osvojili ali smo mnogo puta došli na utakmice u Zagreb kada su drugi po cijeli tjedan trovali i radili spletke protiv nas vanjskih igrača ne moram ti to spominjati i punili glavu pok.Šojatu, no sjeti se tko ti je sekundirao u Salzburgu na kupu Europe kada si srušio nešto preko 960 i što si poslije toga rekao. Toliko o razumjevanju tko što piše.Ja ću i dalje forum shvaćati ozbiljno ali ću svaku stvar prokomentirati na svoj način.
PS.A sad i tebi jedno pitanje:Zašto je oformljen NBC pokal.Pa da tri četiri države koje imaju jake treće,četvrte ili pete ekipe nešto osvoje a takvih nema za prste jedne ruke.Drugima je to dobar izlet kao nagrada za svoje prvenstvo pa se ne bi radile cifre mizerne od 3100 do 3300.Toliko o stilu i prestupima neću namjerno spominjati na koga koju se to odnosi.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

andrej kovač je napisao/la:
Milan B. je napisao/la:Tamo gdje sam započeo,moram i završiti :
iskreno se izvinjavam g.Kovaču i zahvaljujem na tel.pozivu kao i objašnjenju da on osobno ne stoji iza
psudonima "lipi".Sve što sam rekao vezano za autora pod nazivom"lipi" (vrlo efektan dalmatinski pridjev) i dalje ostaje
kao i sumnja u osobu koja se krije iza toga. Hrvatski reprezentativac visokog ranga koji sebe smatra vrlo pametnim sa malo mozga,
a kad dobijem potvrdu da je to zbilja taj kojeg sam sada locirao,uputit ću mu znak zahvale. Samo neka se strpi,doći će.
G.Kovač. izvini i pozdrav.

Dakle,ovaj forum je trebao služit za unapređenje kuglanja,ali nikako da dođe do te faze.Od davno sam odustao ovdje išta pisati zato jer se uvijek našlo nekoliko pametnih,koji popljuju svakoga tko pokuša nešto smisleno iz svog kuta gledišta prokomentirati ili iznijeti svoje mišljenje.Tako se i sada nastavlja tom tradicijom,samo šta se sada već počelo i toliko vređati da je to degutantno,pa ću zato ipak prokomentirati nekoliko stvari koje me se tiću.Da krenem od kraja.Gosp.Baričević,ja Vas jesam nazvao s obzirom da ste me i Vi potegli na ovom forumu,vjerujte u dobroj namjeri (nikada Vas nisam nazvao budalom ili neznalicom),jer sam znao koga nazvati,s obzirom da ste imali hrabrosti predstaviti se na istom,a ne kao neki koji se skrivaju iza nikova i pljuju po ljudima,a nemaju onu stvar to isto reći ljudima u lice.S obzirom da ste ostali pri istome,mogu reći da o meni kao čovjeku niste trebali donositi zaključke na osnovi poznanstva s mojim ocem i molim Vas da njega ne spominjete u nikakvim degutantnim postovima naspram mene,isto kao što niste trebali o meni donositi zaključke na osnovi nekakve četvorice ljudi u Brnu.Koliko znam i Vi imate moj broj mob.,pa kad ste me prije nekoliko godina zvali da bi u Vaše ime iznio neke Vaše misli pod mojim imenom,onda ste me mogli i sada nazvati i pitati šta Vas mući.Vi možete i nemorate prihvatiti šta sam Vam rekao,to je Vaše pravo,ali isto tako morate znati da je ružno kada govorite da Hrvatski kuglači nemaju sportske kulture i da uvijek traže izgovor u nečemu drugom,a ne u sebi,a da pri tome pripadate tom istom savezu.Mislim da bi trebali poslušati posebno drugu poruku predsjednika saveza gosp.Mikca,sa netom završenog Kupa Hrvatske,a ta je da trebamo preusmjeriti energiju sa ovakvih i sličnih neproduktivnih stvari u jedno zajedništvo i zajednički rad za dobrobit Hrvatskog kuglanja.Nadalje,bezveznjakovićima koji me ovdje vrijeđaju da sam sramota za Hrvatsku reprezentaciju i da oduzimam mjesto nekome ko se cijelu godinu mući da bi ušao u reprezentaciju,neću se opravdavati,jer nema razloga za to.Iza svakoga stoje rezultati,crno na bijelom,pa tako i iza mene.Vi koji tako razmišljate vjerojatno nikada niste za nikoga skrbili,pa tako i razmišljate,samo o sebi.Nije na Vama da donosite zaključke o nećemu o ćemu nemate pojma.O ovome ću samo reći,da s obzirom da nisam imao više ništa igrati,da sam po hijerarhiji,od izbornika,kojega mnogi tamo nisu niti pokušali poštivati kao takvoga,a busaju se - reprezentacija svetinja,pa do predsjednika,zamolio da me puste iz razloga koje sam njima predočio i oni su logično razmišljajući mi to i dopustili i zato im još jednom veliko hvala.Molim Vas nemojte ih zbog toga okrivljavati,jer nisu učinili ništa loše.Isto tako ću reći da je za mene reprezantacija svetinja,ali tek poslije moje djece i supruge.Ja sam prošle godine otišao na Svjetsko prvenstvo u Mađarsku samo par dana po rođenju mog trećeg djeteta i ostavio suprugu s jednim školarcem,jednim vrtičkim djetetom i jednom malom bebom.I Vi ćete meni predbacivati i pljuvati po meni šta sam otišao dan ranije od drugih iz muškie ekipe,kada smo ispali od Rumunja.Pa šta Vi mislite da su oni ostali navijati.Pa muška reprezentacija je cijela trebala ići doma,samo su neki molili Mezaka da se ne ide doma,pa kada im je ovaj odobrio da se ostane,onda su ga ti isti poslije pljuvali da troši novac od saveza.Ma...pišete gluposti i vrijeđate,a od činjenica nemate pojma.Sramite se.Julio,Batman...i ostali...neću trošiti riječi na Vas,samo ću reći,neke od Vas može biti sram da iznosite laži i svoje insinuacije,a neznate reći niti hvala ljudima koji Vas prime pod svoj krov i brinu se o Vama,ma ne samo hvala,nego niti dobar dan niti doviđenja.Također molim da se kuglački klub Zadar izostavi iz one rubrike da je to klub podoban da se igra u njemu,jer od tamo,kao,možeš u reprezentaciju kada hoćeš.Ja mislim da bi jedan bankar ,kako kaže „jedan isluženi igrač koji još može srušit 550“,trebao znati zbrojiti nastupe jednog igrača i onda vidjeti da li je šta poklonjeno ili ne.Što se tiće mog kluba,mogu još reći da mi je zbog ovih gluposti koje se tu iznose,ako su imale na to utjecaj,žao što je jedan klub s nama ostao popiti piće „samo radi kapetana“.Ovo spada u domenu isprike koju ću uputiti na kraju,samo što je ovdje povređena druga osoba,ali sve to na dušu ovog foruma.
Još samo jedno pojašnjenje,s obzirom da ste napali Ivanku,uvijek simpatičnu i vedru osobu.Slika prijestupa je prijestup.Ako sudac nije vidio,morao je reagirati sekundant.Ostale slike,tzv.zračnog prijestupa,nije nesportska igra dokle god se suparnik ne požali da mu to smeta i o tome njegov sekundant izvijesti suca.Ukoliko nakon toga igrač to ponovno radi,onda se to smatra provokacijom,nesportskom igrom.Takvo je tumačenje toga bilo na Svjetskom prvenstvu u Sarajevu,a mislim da bi to treneri trebali znati.Ovdje ću se još jednom ispričati jednom čovjeku,on zna ko je,zato jer sam imao nekakve insinuacije da bi on možda mogao pisati ovdje gluposti kakve se pišu.Frende,oprosti još jednom,nisam te trebao pitati imaš li kakve veze s time,trebao sam znati da je nespojivo s tobom uopće takvo ponašanje.
Za one koji neznaju,gosp.Alen Rosandić se ne za....va s novcem od saveza,on je uzeo svoj godišnji,vozio kadete,junire,seniore,kada god je trebalo,u 6 ujutro ili kasno navečer i to kada god da je trebalo,iako mu sin nije upao u reprezentaciju,a ja osobno smatram da je trebao ( to je samo moje mišljenje).Stoga Vi koji ste ga ovdje pljuvali,bilo bi lijepo da mu se barem ispričate.
Na kraju,molim Vas,izostavite me svojih komentara,ako imate šta meni za predbaciti ili reći ili bilo šta,dođite kao ljudi,pa ćemo to brzo riješiti.

dok si u reprezentaciji i dok si profesionalni sportaš (najplaćeniji igrač lige) do onda si kuglačka javna osoba , kao što i sam znaš plaćanja prema igračima se isplačuju iz proračuna lokalne samouprave i imamo pravo pisati o vama što želimo jer ste plaćeni novcima poreznih obveznika . imamo pravo pisati i pričati o tebi isto kao i o svima drugima isto kao i o kuglačkim djelatnicima kao što si ti pisao (pljuvao) po mikcu , luliću i mezaku , to su stvari koje se po definiciji tiču svih nas u kuglanju . moje pravo je da napišem da mislim da po rezultatima nisi bio ispred mušanića i to nije vrijeđanje i kada si već spomenuo zasluge , čovjek ih ima ipak puno više nego ti i svi su suglasni da je on trebao igrati a ne ti , a i ako pogledaš rang listu onda su stvari kristalno jasne , ti si trebao biti šesti igrač a peti bulka . čak si u jednom trenutku bio i odustao od puta , nisi bio niti na listi za ravnu goru pa si se nekom magijom opet pojavio. pa sada ti opet pričaj da igrač zadra nema prednost pred nekim drugim
ne miješaj obitelj i ne vrijeđaj nas sve ostale koji također imamo obitelj , nitko tvoju obitelj nije spominjao niti je pričano o privatnom dijelu koji ti stalno potenciraš . ti se moraš odlučiti dali češ biti sa obitelji ili češ igrati u reprezentaciji , zbog čega bi se reprezentacija morala zabavljati tvojim obiteljskim problemima ili obiteljskom ljubavlju . to nije stvar reprezentacije , tamo ili možeš ili nemožeš igrati . na tebi je da odlučiš , ostali igrači koji su ostali u brnu i mađarskoj kao nemaju obitelji i zbog toga što su ostali su kreteni nasuprot tebe i ne vole svoju djecu i svoje obitelji ? ti si ispao velika moralna i obiteljska vertikala jer si naspustio sve ostale zbog obitelji a ostalima nije stalo do obitelji ? kao i obično pišeš bezveze i pokušavaš opravdati nemoguće . jedne godine pišeš jedno druge godine drugo , ovisno o sponzorima koji te plaćaju .
dok si u reprezentaciji onda predstavljaš i nosiš grb koji predstavlja sve nas , tako se i ponašaj . ukoliko ti je obitelj na prvom mjestu , lijepo ostani doma i sa svima nama bodri igrače koji si mogu organizirati vrijeme i u tom trenutnku staviti reprezentaciju na prvo mjesto jer jedino tako se može doći do vrhunskih rezultata . to što si ti pitao mikca i sušca a ovi te pustili govori o njima jednako kao i o tebi - sutra će se naći opet netko tko će reći "volim djecu i ženu i želim doma" i onda kako postupiti? kakav je to primjer mladima i što misliš kako se osjeća onaj jedan igrač koji je bio za pola čunja u prosjeku ispod tebe koji nije išao na to prvenstvo koji bi sve dao da je tamo , a ti odeš doma prije svih kao neki baja jer drugi kao nisu stavili obitelj ispred reprezentacije , jer drugi ne vole svoju djecu i roditelje , jer drugi ne žele ići kuć. kako se osjećaju familije ovih ostalih igrača kada pročitaju ove tvoje izjave? manje voljene? ti si odlaskom veći otac od brne naprimjer? on manje voli svoju djecu i ženu? mogli su sa tobom otići svi koji imaju obitelji i djecu i tko bi onda ostao ? još jedan besmisleni pokušaj opravdavanja nečega što nema veze sa sportom , odnosom prema reprezenatciji , odnosom prema kolegama u reprezentaciji , odnosom prema igračima koji kucaju na vrata reprzentacije i odnosom prema svima nama koje jedan reprezentativac zastupa na velikim natjecanjima .

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

Ne ulazeći u daljnji kontekst rasprave, otkad se igrači plaćaju iz proračuna lokalne samouprave? To je zakonski nemoguće. Drugo, koliko znam, Ami nije profesionalac, jer ne prima plaću i ne živi od kuglanja. Treće, stav da možeš pisati o nekome što god hoćeš stoji, no iza toga stoji i odgovornost za napisano. Pozivanje na to pravo u smislu plaćanja od poreznih obveznika sam objasnio na početku. Ili je Ami neki gradski dužnosnik u Zadru? Onda opet ne živi od kuglanja...

Ukratko, želim reći da nakon što se nešto napiše treba to i pročitati, jer ovo mi ovaj post liči na najgori žuti tisak u smislu Jutarnjeg lista ili pokojnog Ferala - ja ću lupit, pa ak je istina dobro, ako nije, nema veze: puno puta ponovljena laž postaje istina. Ponekad mi je zaista krivo što se ljudi skrivaju iza nickova... Najlakše je pljuvat kad nitko ili bar većina ne zna tko si.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

nema tu žutila , pročitaj post od kovača i vidjet češ da je on sam tražio da ide doma i to je u redu . on ima to pravo i nitko to ne osporava . to nije žutilo to je živa istina . problem je u onima koji su ga pustili i problem je što on to pokušava opravdati. istina je i da je mušanić bio bolji igrač i od bulke i od kovača pa nije dobio priliku igrati na prvenstvu . i to je činjenica .
e sada , ovo sa obitelji je zbilja degutantno sa njegove strane jer nitko nije spominjao njegovu obitelj niti osporio njegovu ljubav prema ženi i djeci . to se podrazumijeva ali iz njegovog komentara ispada da je on jedini koji voli svoju obitelj i da se od nas nitko ne brine o obitelji . takav komentar traži odgovor i napisao sam i da mi imamo obitelji koje volimo jednako kao i on.
klub se financira iz gradskog proračuna, igrači kroz klub. vrlo jednostavno. On može biti financiran ili kroz klub ili da ga netko privatno financira . nebitno , on je reprezentativac i kao takav je pod povećalom javnosti podložan kritici ali i pohvali
za one neupućene forum nije facebook i ako želite komentirati unutar neke zatvorene grupe otvorite si grupu na facebooku i pričajte unutar te grupe. forum i je za takve stvari da se iznese ponekada nešto što nitko nikada ne bi iznio , to što pišem pod nickom je moja stvar i boli me briga da li se netko prijavio pod imenom ili nije , bilo bi ljepše da su svi pod nickom i da otvoreno pričamo o stvarima koje vode kuglanje u propast bez nekih kočnica

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

Dakle ponavljam: NE ULAZEĆI U DALJNJI KONTEKST RASPRAVE, osvrnuo sam se samo na način plaćanja. Igrače plaćaju klubovi, honorarno, dakle nitko od njih nije profesionalac. Kako se klub financira, to je pitanje za klubove - igrači s tim nemaju ništa, a imputiranje da je bilo tko od njih (igrača) plaćen od poreznih obveznika je žutilo do boli...stavlja im se na teret nešto s čim oni nemaju veze da bi ih se moglo blatiti.

Jednostavno, mogu se ili ne složiti s Tobom o Amiju kao igraču ili čovjeku, ali mislim da nije primjereno i pošteno dovoditi ga u kontekst načina plaćanja od poreznih obveznika (ni bilo koga drugoga), i još k tome iskoristiti to kao svoje pravo da pišeš o njemu (ili bilo kome drugome) kako Ti hoćeš.

Piši što hoćeš, stani iza svega napisanog, ali se ne skrivaj iza poreznih obveznika, jer i ja sam jedan od njih i nemaš pravo pisati u moje ime.

kegelmaniak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kegelmaniak »

Julio, al ga ti znaš zabrutalit :lol:
Kakve ima veze tko mu plača? Jel Andrej profesionalac? Koliko ja znam nije. Tko od naših reprezentativaca je? Ma nije ni bitno... to što je on otišao ranije UZ DOZVOLU uopće nema nikakve veze i zbilja mi nije jasno zašto mu se to zamjera. Također mi nije jasno zašto mu se zamjera nastup u reprezentaciji a imao je zamisli za par čunjeva slabiji prosjek od nekoga tko nije igrao... Od kada je to prosjek u sezoni zalog za nastup u repki. Prosjek iz ligaškog dijela je upravo to što i je, majka svih zajeba :D . Taj prosjek može biti neki kriterij kod šireg izbora za repku prije priprema ali sasvim sigurno ne i za nastup na velikom natjecanju. Ako hočeš nekoga okriviti za rezultate reprezentativaca, tu ti je izbornik pa izvoli.
Kakva smo mi blesava nacija. Rad saveza nam je u banani a vi pričate o odlasku igrača kući nakon nastupa. Političari i bankarska elita nas sustavno pljačkaju godinama a mi se gložimo oko jednog drugog Kovača koji s najboljom generacijom nogometaša od '98 nije prošao skupinu na SP. :roll:
Postavite prava pitanja i time potaknite raspravu a ne pljuvanjem (da to je bilo upravo to) po reprezentativcima. Jedino što si možemo uzeti za pravo je komentirati njihovu igru jer je to jedini "javni" dio njihovih života.
Nadalje, neznam od kud ti ideja da je g. Andrej Kovač javna osoba :shock: Zašto? Zato jer je nastupio kao predstavnik svoje zemlje na sportskoj smotri? Kažeš da je to zato jer je "plačen iz državnog proračuna" (što god ti to značilo)? Pa onda je javna osoba svaki činovnik, referent, kontrolor u tramvaju itd. ... :o svi su oni plačeni iz državnog proračuna . A evo i što kaže g.Tomić na tu temu: http://www.jutarnji.hr/komunalna-osoba/191574/ :lol:

P.S. Molim admina (ako takvi postoje ovdje) da ovu raspravu preseli u neki drugi topic (ili obriše, svejedno)

kuglackias
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kuglackias »

Ako je Andrej upitao, a ovi iz saveza ga pustili onda on nema veze sa tim. Pustite već jednom igrače na miru, nisu oni krivi za to što rade ovi nesposobnjakovići na vlasti. Svi oni daju sve od sebe i daju svoj maksimum u datom trenutku. Netko je nekada bolji, nekada lošiji. Jedina konstanta je da su Mikac i ekipa u banani.

Nadam se da su se nakon sramote u Zadru pogledali u ogledalo i da će konačno početi raditi kako treba.

Kegelmaniac
Raspisani lik

Post Postao/la Kegelmaniac »

kuglackias je napisao/la:Ako je Andrej upitao, a ovi iz saveza ga pustili onda on nema veze sa tim. Pustite već jednom igrače na miru, nisu oni krivi za to što rade ovi nesposobnjakovići na vlasti. Svi oni daju sve od sebe i daju svoj maksimum u datom trenutku. Netko je nekada bolji, nekada lošiji. Jedina konstanta je da su Mikac i ekipa u banani.

Nadam se da su se nakon sramote u Zadru pogledali u ogledalo i da će konačno početi raditi kako treba.
Nisi bio slatkorječiv kada je Andrej bio u Zadru, sada kada je potpisao za Medvjede odmah druga priča ccc

devetka987
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la devetka987 »

Svako vrijeme nosi svoje... :oops:

Odgovorite