Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Natjecanja i novosti iz HKS-a
devetka987
Zna gdje su sva slova

Re: Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Post Postao/la devetka987 »

[quote="andrej kovač...Ja mislim da bi jedan bankar ,kako kaže „jedan isluženi igrač koji još može srušit 550“,trebao znati zbrojiti nastupe jednog igrača i onda vidjeti da li je šta poklonjeno ili ne...[/quote]

Izvor http://free-bj.t-com.hr/iks/index.html

Gostujući prosjek
1 Branislav Bogdanović 624,5 igrao
2 Matko Bulka 621,9 igrao
3 Mario Mušanić 619,36 rezerva
4 Nikola Muše 617,09 igrao
5 Matija Mance 614,18 igrao
6 Andrej Kovač 608,45 igrao
Igrač lige
1 Branislav Bogdanović 626,48 igrao
2 Matija Mance 624,75 igrao
3 Nikola Muše 623,56 igrao
4 Mario Mušanić 622,83 rezerva
5 Matko Bulka 621,8 igrao
6 Andrej Kovač 615,6 igrao

Tek toliko da se zna.
Slažem sa Kovačem čovjek je pitao i oni mu dali. Nema njegove odgovornosti. On kao igrač je odgovara za svoj nastup a ne za izborničke odluke.
Izbornik je taj koji odabire i odgovara za svoj odabir. Ovo oko privatnih stvari nije vrijedno komentara.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

devetka987 je napisao/la:[quote="andrej kovač...Ja mislim da bi jedan bankar ,kako kaže „jedan isluženi igrač koji još može srušit 550“,trebao znati zbrojiti nastupe jednog igrača i onda vidjeti da li je šta poklonjeno ili ne...

Što koristite svi ovu rečenicu kao neku vezu s Amijem? Koliko sam ja skužio, heku se nudio za prelaz u neki klub, a ne da podcjenjuje bilo koga.

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku »

Poštovani!
Ovo pišem još jednom i dosta.Čuj ti Devetko Kovaču i ini koji čitate moje postove ako ne razumijete o čemu pišem onda žalim one dvije marke po kilu ako ste i to razumjeli(rekao Milas u saboru)moram pojasniti jer i to bi krivo skužili.Tko je spominjao prosjeke igrača koji su u reprezentaciji .Ove naše postove čitaju svi u savezu i oko njega i dobri vođa koji zna zašto sam spominjao Budvu - izrečeno na plenumu lani u Rijeci.Svih njih žulja što se stalno spominju njihove negativnosti i nažalost nepošteno delo,ali ja sam u svom pisanju spominjao cure. I ako već treba mene spomenuti onda iza redaka moje pisanje razumiju oni na koje se to odnosi.I sada kad je prelazni rok prošao pogledajte tko je u kom ženskom klubu pa će se vidjeti da se sve radi sistematski.A tko me stavi u usta komentirajući moja razmišljanja o igračima pa još i reprezentativcima(ni jednom o njima nisam pisao) neka se ugrize za jezik.Ipak hvala onima koji razumiju o čemu pišem i još me i brane.
PS.Samo ne znam dali dragi vođa more spat kad vidi one silne želje za novom reorganizacijom na Zapadu."Majna" nedaj se.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

cezar je napisao/la:
kegelmaniak je napisao/la:
mrki je napisao/la:Po meni, Grmoščica je svoje pravo nastupa u NBC konzumirala danom završetka lige. E sad dali joj završetak kup natjecanja može promjeniti status, o tome razgovaramo. Popuna se vrši ili po vremenskom slijedu ili po natjecateljskom, tu trebam odgovor. Njen se status mogao promjeniti samo u slučaju osvajanja kupa. Glupa mi je spoznaja da nakon dva mjeseca saznš šta u stvari predstavljaš. Puno je prostora za nadmudrivanje. Dali je objektivnije da ide 6.,7., ... iz lige ili 5. iz kupa?
Naravno da sva ova rasprava u uređenom Savezu nebi imala ni smisao ni potrebu, no međutim...
Ni po jednom ni po drugom nego po pravilniku. Prijave idu nakon završene sezone do 30/06 ili 15/7 nisam siguran. Nema se što pričati o šestom, sedmom iz lige. Pravila su jasna.
1-4 mjesta u nacionalnom kupu + 3-5 mjesta u ligi. Šesti iz lige bi mogao SAMO i JEDINO uz posebnui dozvolu NBC-a (zbog suzpenzije Osijeka i sl.) ali to je samo navučena teorija.
Veliki je problem što to ljudi koji bi MORALI to znati, zapravo nemaju pojima ili nisu nikad pročitali međunarodne pravilnike. Ovaj dopis od HKS-a je potpuno sulud jer u Hrvatskoj je ODIGRAN kup i šestoplasirani se nema što pitati (Velebit).
Ako vas baš zanima evo i linka: http://fiqwnba-nbc.de/DB_Pokalwettbewer ... n_1-02.pdf
Ukratko, pošto vidim da još nikome nije jasno:
Članak 4.3
a) aa) jedan klub iz KUP natjecanja 1-4 mjesta - evidentno je da je to Grmoščica pošto Osijek nemože a Zadar i Zaprešić igraju svjetski i europokal.

ab) neprimjenjivo, pošto smo igrali kup
b) 3-5 mjesta u ligi - ponovno evidentno je da je to Poštar na 5. mjestu (Osijek kao treći nesmije, Grmoščica kao četvrta se već plasirala u Kupu i ostaje Poštar)

Pa zar je to toliko komplicirano. :roll:
Ajmo ovu temu već jednom završiti kegelmaniak je sada preveo i napisao što piše u propozicijama NBC-a sada su to valjda shvatili svi pa i naše mudre glave u savezu. A kad smo kod KUP-a RH pročitajte što kažu o organizaciji i suđenju sudionice završnice kuglačice Osijeka 97 http://www.osijek97.com/
Izgleda da se ova tema o nastupu u pojedinim kupovima treba ponovno otvoriti. Na službenim stranicama NBC-a su objavljena imena klubova koji su se prijavili i imaju pravo nastupa u pojedinim KUP natjecanjima http://www.fiqwnba-nbc.de/Meldungen_Man ... e_2014.pdf. Pa su od naših klubova u NBC kupu prijavljeni KK Poštar i KK Medveščak-1958 ??????? Kegelmanijak nam je lijepo preveo međunarodne propozicije ali odgovoriti na ovo pitanje izgleda mogu SAMO ZNALCI IZ HKS-a ili „dobri“ poznavatelji Pravilnika u HKS-u. Na koju „foru“ – na osnovu čeka i kako je KK Medveščak.1958 prijavljen za NBC Pokal po plasmanu u prvanstvu HKS-a za 2013/2014. je SEDMI (7) a 7 mjesto ..............ne nosi nikakvo pravo nastupa u Evropi ?????? NIJE bio na polu-finalu KUP-a Hrvatske – pa ni po toj osnovi nema pravo nastupa.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

kegelmaniak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kegelmaniak »

Izgleda da je Grmoščica odustala (pretpostavka). Pa se onda išlo prijaviti slijedećeg iz poretka iz ligaškog dijela natjecanja (vjerovatno je i Velebit odbio). A ovi iz NBC-a to objeručke prihvatili jer kao to nije njihova briga (iako se kosi s propozicijama za navedeno natjecanje)... Bitno da ima nekoga tko će igrat (platit), i onda se priča o suzpenziji klubova zbog kuglana... ma moš mislit... :roll:
Moj prijedlog NBC-u bi bio da stavi u navedene propozicije da nacionalni savez odlučuje tko će ići na međunarodna natjecanja, tako bi barem donekle ličili na normalni sportski savez, ovako ispadaju veći šarlatani od samog HKS-a.
Problem je to koji je prisutan s obje strane natjecanja. Niže lige (2. i niže) se popunjavaju s klubovima koji mogu igrati (neobvezno o plasmanu), tako i međunarodna klupska natjecanja se pošto poto popunjavaju s klubovima koji mogu igrati (isto tako neobvezno o plasmanu). Koliko je to "opasno" možete shvatiti i sami. Jer ako Sportski pravilnik (odnosno u ovom slučaju IR) pada u vodu silom prilika, onda bi vrlo lako mogao i tehnički :shock: ;)

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

upitna je komunikacija saveza sa klubovima i pravovremena informacija , šta se događa sa čakovcem u ovoj priči . i oni imaju pravo kao i medvešćak igrati nbc
bit će vruće ljeto za mikca

kegelmaniak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kegelmaniak »

julio je napisao/la:upitna je komunikacija saveza sa klubovima i pravovremena informacija , šta se događa sa čakovcem u ovoj priči . i oni imaju pravo kao i medvešćak igrati nbc
Ne kužim? Po ćemu? Možda nemaju pravo nastupa kao ni Meveščak... :lol: Jedino po tome su u istoj poziciji...
Kao što rekoh, bit će "pojeo vuk magare". HKS se oglušuje na propozicije, kao i NBC. Da imaju imalo vizije i doticaja s stvarnošću promijenili bi na konferenciji u Brnu i IR koji se dotiće međunarodnih klupskih natjecanja... Ali oni su sami sebi samodostatni :D
Pravovremena informacija? Na današnji dan godine gospodnje? Ma daj ... Svi su klubovi znali na vrijeme tko smije a tko nesmije, sasvim je druga priča tko može.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

kegelmaniak je napisao/la:
julio je napisao/la:upitna je komunikacija saveza sa klubovima i pravovremena informacija , šta se događa sa čakovcem u ovoj priči . i oni imaju pravo kao i medvešćak igrati nbc
Ne kužim? Po ćemu? Možda nemaju pravo nastupa kao ni Meveščak... :lol: Jedino po tome su u istoj poziciji...
Kao što rekoh, bit će "pojeo vuk magare". HKS se oglušuje na propozicije, kao i NBC. Da imaju imalo vizije i doticaja s stvarnošću promijenili bi na konferenciji u Brnu i IR koji se dotiće međunarodnih klupskih natjecanja... Ali oni su sami sebi samodostatni :D
Pravovremena informacija? Na današnji dan godine gospodnje? Ma daj ... Svi su klubovi znali na vrijeme tko smije a tko nesmije, sasvim je druga priča tko može.
Koliko sam ja upoznat "u razgovoru na kavi" u Brnu na konferenciji NBC-a
1.) Pravilnik o izvođenju klupskih pokal natjecanja NIJE imao nikakvih prijedloga za izmjene od bilo koje nacije-članice federacije pa je na snazi Pravilnik od 31.7.2011.g. A poznato je, kako se i tko i kada predlaže izmjene i dopune po Pravlnicima !
2.) Izmjene,promjene i dopune koje su izvršene na Konferenciji u Brnu su na slijedećim Pravilima i Pravilnicima
a) – World Championships - sa primjenom od 1.7.2014.g.
b) - Single World Cup -
c) - Länderspiele -
d) - Weltrangliste/Weltrekorde -
e) - Veranstaltungen Vergabe -
f) - Internationale Sportordnung -
g) - Finanz-und Reisekostenordnung .

Što je od toga donijeto u hrvatsko kuglanje i prezentirano kuglačkom „puku“ – odgovor nije na NBC-u već na delegatima nacionalnog Saveza koji su nas tamo predstavljali statistički broj ( 3 osobe).
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

šta to znači i koje su tri osobe bile tamo? je li to mikac , mezak i jurković?

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku »

Poštovani!
Je to bi išlo kada bi oni znali njemački.A preko Gugla je prijevod smiješan.Pa neka se toga ulovi Jura i neka prevede pravilnike a ne da po skupe novce prodaje mazanja i ostale stvari da te glava zaboli.
PS Ovo je sada već za otvoriti kladionicu ili bolje uzet ivančicu pa otkidat latice - hoćeš me, nećeš me.

Odgovorite