Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Natjecanja i novosti iz HKS-a
pintoo
Tek protipkao

Re: Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Post Postao/la pintoo »

Pogodio sam sve polufinaliste...osim Željezničar ( Os ) :D ;)

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

bravo za moje slavonce , posebno mi je drago vidjeti da mladi u osijeku igraju sve bolje i bolje
zaprešiću neće biti lako obraniti naslov
svakako treba čestitati drugoligašima na ulasku u završnicu kupa

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron »

julio je napisao/la:bravo za moje slavonce , posebno mi je drago vidjeti da mladi u osijeku igraju sve bolje i bolje
zaprešiću neće biti lako obraniti naslov
svakako treba čestitati drugoligašima na ulasku u završnicu kupa
Čestitke i od mene.
Možda je već pisalo, ali ponavljam pitanje, Što u slučaju ako Mlaka i Zaprešić osvoje kup (što je i realno za očekivati) a navedeni su i prvaci države, dali drugoplasirani ide u europu ili ?

patak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la patak »

pa neznam više koji put, Osijek ide u Europu kao 4 iz lige ako Zaprešić osvoji kup..

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron »

patak je napisao/la:pa neznam više koji put, Osijek ide u Europu kao 4 iz lige ako Zaprešić osvoji kup..

Ma pitam za NBC kup. Znam da Osijek ide u europu kad Zaprešić osvoji kup. Nego dali postoji šansa za europu za onoga tko naprimjer bude u kupu drugi ili treći...

patak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la patak »

pa ja za NBC i govorim..
Ne razumijem točno što misliš ?

znači na NBC sigurno ide Grmoščica kao 3. iz lige i također pobjednik Kupa ima pravo na nastup na NBC-u.. ukoliko Zaprešić bude pobjednik Kup-a onda ide 4. iz lige što je u ovom slučaju Osijek bez obzira tko osvoji 2,3 mjesto u kupu..

znači ni kojem slučaju nemože ići 2,3 iz kupa ukoliko Zaprešić je pobjednik.. ukoliko Goranka ili Želježničar Osijek osvoje kup onda idu na NBC.
Osijeku je bitno da je pobjednik ili Zaprešić ili oni sami kako bi išli na NBC.

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron »

patak je napisao/la:pa ja za NBC i govorim..
Ne razumijem točno što misliš ?

znači na NBC sigurno ide Grmoščica kao 3. iz lige i također pobjednik Kupa ima pravo na nastup na NBC-u.. ukoliko Zaprešić bude pobjednik Kup-a onda ide 4. iz lige što je u ovom slučaju Osijek bez obzira tko osvoji 2,3 mjesto u kupu..

znači ni kojem slučaju nemože ići 2,3 iz kupa ukoliko Zaprešić je pobjednik.. ukoliko Goranka ili Želježničar Osijek osvoje kup onda idu na NBC.
Osijeku je bitno da je pobjednik ili Zaprešić ili oni sami kako bi išli na NBC.
Da, to me zanimalo, znači NBC se popunjava sa plasmanom iz lige a ne iz kupa, Hvala. Pozdrav

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

popunjava se samo ako zaprešić osvoji kup što ako gledamo rezultate iz plitvica gdje je zaprešić prošao pukom srećom i ako usporedimo formu naših momaka zaprešiću neće biti lako
ako uzmemo u obzir da im je manev ozlijeđen a fučkar već mislima u gromoščici onda već velike šanse osijeka moramo povećati . dajem šanse osijeku u omjeru 60/40

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Evo da citiram samog sebe od prije, vidim da nekima još uvijek nisu jasni međunarodni pravilnici i obveza pridržavanja istih:
lukodp je napisao/la:Ne može HKS odlučivati tko ima pravo nastupa na međunarodnim natjecanjima. Zapravo može, ali to bi bilo kao da mi u ŽKS odlučimo da na kup regije ne ide pobjednik županijskog kupa nego trenutno najbolje plasirani klub iz lige :roll: .
Ovo što piše u Propozicijama za 1.ligu (Čl. 34. stavka 3) je nosense i nije u skladu s međunarodnim pravilnikom za klupska kup natjecanja. Da ne spominjem da su to propozicije za ligaško natjecanje i ne vidim kakve to ima veze s kup natjecanjem.
Tko zna engleski ovo je nedvosmisleno i jedino važeće:

4.3
NBC Cup Club Teams Women / Men
Two club teams of a member federation have the permission to start, if both teams have acquired the permission to participate in a national qualification competition after figure 4.5 ISR NBC and
a) one team,
aa) has occupied the first, second, third or fourth rank at the national cup competition (if permission to start is possible by World Cup or European Cup and also as representative of national Cup by NBC-Cup, the team can choose) or
ab) no cup competition was played, has occupied the third, the fourth, the fifth or the sixth rank in the highest league of national championship in the year of event and
b) the second team has occupied the third rank in the highest league of national championship in the year of event or to stand for the fourth or for this team stand for the fifth.

Ovo čuo, rekla, kazala, Miro rekao , Zoran rekao uopće nema veze ni pravnu težinu. Kao ni ovo što ja pišem po forumu, ali da sam u pravu, u pravu sam. :ugeek: :lol:
Luko Del Ponte

patak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la patak »

zokiiii jagić javi seeee i potvrdi moju teoriju...

Odgovorite