Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Natjecanja i novosti iz HKS-a
pintoo
Tek protipkao

Re: Ekipni Kup RH - prijedlozi i komentari

Post Postao/la pintoo »

Možda Goranka uđe u NBC kup :D :D :D

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

pintoo je napisao/la:Možda Goranka uđe u NBC kup :D :D :D
Samo ako pobijedi u polufinalu i finalu :mrgreen:
Po meni, Željo iz Osijeka ako prođe u finale sa Zaprešićem ide u NBC. Sve ostalo je jasno ...
Kod žena Podravka ili Karlovac idu u NBC. Ovisi tko prođe u finale.
Luko Del Ponte

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron »

lukodp je napisao/la:
pintoo je napisao/la:Možda Goranka uđe u NBC kup :D :D :D
Samo ako pobijedi u polufinalu i finalu :mrgreen:
Po meni, Željo iz Osijeka ako prođe u finale sa Zaprešićem ide u NBC. Sve ostalo je jasno ...
Kod žena Podravka ili Karlovac idu u NBC. Ovisi tko prođe u finale.
Luko,prije par dana sam postavio pitanje ovdje tko moze uci u NBC kup. I odgovor je samo prvak kupa. A ako je prvak kupa istovremeno i prvak drzave onda ide trece,cetvrtoplasirani klub iz lige. Na koji nacin bi goranka, karlovac ili poodravka mogli u NBC ako ne osvoje kup. Unaprijed hvala na odgovoru.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Neron je napisao/la: Luko,prije par dana sam postavio pitanje ovdje tko moze uci u NBC kup. I odgovor je samo prvak kupa. A ako je prvak kupa istovremeno i prvak drzave onda ide trece,cetvrtoplasirani klub iz lige. Na koji nacin bi goranka, karlovac ili poodravka mogli u NBC ako ne osvoje kup. Unaprijed hvala na odgovoru.
Evo zadnji put da ponavljam samog sebe:
lukodp je napisao/la:Ne može HKS odlučivati tko ima pravo nastupa na međunarodnim natjecanjima. Zapravo može, ali to bi bilo kao da mi u ŽKS odlučimo da na kup regije ne ide pobjednik županijskog kupa nego trenutno najbolje plasirani klub iz lige :roll: .
Ovo što piše u Propozicijama za 1.ligu (Čl. 34. stavka 3) je nosense i nije u skladu s međunarodnim pravilnikom za klupska kup natjecanja. Da ne spominjem da su to propozicije za ligaško natjecanje i ne vidim kakve to ima veze s kup natjecanjem.
Tko zna engleski ovo je nedvosmisleno i jedino važeće:

4.3
NBC Cup Club Teams Women / Men
Two club teams of a member federation have the permission to start, if both teams have acquired the permission to participate in a national qualification competition after figure 4.5 ISR NBC and
a) one team,
aa) has occupied the first, second, third or fourth rank at the national cup competition (if permission to start is possible by World Cup or European Cup and also as representative of national Cup by NBC-Cup, the team can choose) or
ab) no cup competition was played, has occupied the third, the fourth, the fifth or the sixth rank in the highest league of national championship in the year of event and
b) the second team has occupied the third rank in the highest league of national championship in the year of event or to stand for the fourth or for this team stand for the fifth.

Ovo čuo, rekla, kazala, Miro rekao , Zoran rekao uopće nema veze ni pravnu težinu. Kao ni ovo što ja pišem po forumu, ali da sam u pravu, u pravu sam. :ugeek: :lol:
Dakle, idiotarija da samo prvak nacionalnog kupa može u NBC je proizvod HKS-a. I to objavljen u propozicijma 1.HKL. :roll:
Da su kojim slučajem u final 4 ušli Zaprešić, Grmoščica, Medveščak i recimo Ciglenica, mi (Ciglenica) bi imali pravo nastupa na NBC pokalu (bez obzira na rasplet u final 4). Ako nam ne bi dali bilo bi belaja :lol: :mrgreen:
Luko Del Ponte

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

Ja vjerujem da će ga bit i ovako... :mrgreen:

Ivča
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Ivča »

Dakle vijest na HKS-u počinje ovako:"Na zahtjev ŽKK Istra ...." a gl. tajnik je to nadopunio i sa KK Mlaka i svi ostali klubovi. Dakle iz ovoga slijedi slijedeći zaključak da ako se klubovi dogovore može se prekršiti Pravilnik za održavanje kuglačkih državnih prvenstava v1.3-2015 (20.07.2015.) koji je donio IO HKS-a (vidi točku 11. članka 4.2 Način odigravanja).
Najbolje dane provedoh po noći

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir »

povrača mi se više od ovih iz HKS-- na plakatu lijepo piše izvlaćenje parova prije nastupa u subotu.. i onda dva dana prije subote. na zahtijev klubova bla bla bla bllaaaa.... UZ OBRAZLOŽENJE radi rezerviranja smeštaja izvlačenje se izvrši u četvrtak.. pa kaj taj HKS tj ljudi koju su tamo nijednu odluku nemogu sprovesti a da ju poslije ne prekrše i ne preinače... bljuuu v bljjuuv bljuuvvv .... i sad me samo zanima kak se bude u skladu sa žrijebom rezerviral smještaj??

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Čestitke kuglačicama Karlovca na trećem mjestu.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Live prijenos odličan slika jasna sve se vidi super bez i jedne zamjerke.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

Peleov bog se opet popiknul...

Odgovorite