IZVRŠNI ODBOR HRVATSKOG KUGLAČKOG SAVEZA

Natjecanja i novosti iz HKS-a
krcko
Zna gdje su sva slova

Re: IZVRŠNI ODBOR HRVATSKOG KUGLAČKOG SAVEZA

Post Postao/la krcko »

Sva sreća da te imamo. Daj zamoli dadu da požuri. Sve mu opraštamo i volimo Vas.
Vaši kuglači i fanovi

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

Croman007 je napisao/la:Evo prije nekih 30-tak minuta razgovarao sam sa svojim starim(Ivan Hećimović) i kaže mi da će se pobrinuti da se za mjesec dana održi izvanredna sjednica HKS-a da se počnu rješavati problemi koji se događaju u našem malom kuglačkom svijetu,prvenstveno se to odnosi na reprezentaciju.
govoriš o sjednici IO HKSa ili o Skupštini HKSa?
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

zvrk
Tek protipkao

Post Postao/la zvrk »

Kakvo je to pitanje da li IO ili SkupštinaHKS-a? Već je rijeć o pokretanju smjene postijeće garniture (nesposobne) od strane (člana IO HKS-a i predsjednika NO HKS-a) Ivana Hečimovića (koji ima jedini muda uz kolege iz Zagreba i nas malih KS koji želimo promjene), jer smatramo da imamo kvaltetu da povedemo Hrvatsko kuglanje naprijed!!!!
Ivane samo naprijed, smatram da je uz tebe regija Istok, Sjever i Centar (to ti je cca 65%), a osobno ću podignuti to na 86% uz prijatelje iz Juga (pozdrav Luki i čestitke na I. mjestu). ZZvrrrrrrrrrkk

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola »

Ima nas ovdje i sa Zapada... :lol: :lol:

Jedini je problem što nas više brine voditelj lige,moj neslavni imenjak gospodin Majnarić pa se nemamo vremena zamarati sa HKS-om. Ukoliko Majna odstupi ove godine ili ga uspijemo smjeniti,vjerujem da ćete imati podršku većine Regije Zapad.

pufipaf
Nevini

Post Postao/la pufipaf »

Volio bih znati kad će izvršni odbor sazvati skupštinu HKS

arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy »

IO HKS-a napokon sazvao 5. Izbornu Skupštinu

dana 09. travnja 2009. godine u Rijeci ,
u prostorijama Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci,
Vukovarska ulica 58 u 13.00 sati

Evo Vam mogućnosti da predlažete svojim županijskim savezima kandidate za predsjednika HKS-a te za ostala tijela.
Svi koji smatraju da mogu na bilo koji način doprinijeti radu HKS-a u narednom periodu, a ima ih i na ovom forumu, barem deklarativno sada imaju priliku.

kazem
Tek protipkao

Post Postao/la kazem »

Mikca za predsjednika a Paju za izbornika ili ga bar vi možete predložit u Savez.Moje mišljenje skromno.

arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy »

Gledam malo dopis HKS-a za veteransko prvenstvo RH gdje stoji da HKS-Natjecateljska komisija piše Županijskim savezima da je "IO HKS-a donio odluku da se ..." a u potpisu glavni tajnik.
Ako je to tako onda Natjecateljske komisije netreba kada IO donese odluku, a tajnik potpiše.
Zar nebi Natjecateljska komisija temeljem odluke IO HKS-a od xx.xx.xxxx. o kriterijima za održavanje državnih prvenstava i provedenog natječaja trebala donijeti odluku da se ... sa potpisom predsjednika Natjecateljske komisije?
Naravno sa nekim razumnim rokom za prijavu (dopis od 27.4. - rok za prijavu 30.4. - a igra se 9/10.5.).

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

Poštovani gospodine 'Čunj' pročitao sam Vaš dopis u kojem sam našao sebe kao borca za propise (Statut HKS-a) i pravdu u korist hrvatskog kuglanja. Ovo što radi Ivan Lulić sa našim savezom i kako manipulira sa svima nama pod zaštitom Izvršnog odbora HKS-a i Skupštinom (čast izuzecima) koji nažalost plešu kako Lulić svira, a svira tako da ne spada ni u početnike, a kamoli u orkestar koji bi predstavljao hrvatske kuglače.

P.S. Zar je moguće da svi sve znamo, a ništa ne poduzimamo, zato Vas pozivam s punim imenom i prezimenom da vratimo dostojanstvo kuglačkom sportu.

Nikola Dragaš

(Nikola ne spada u informatičku generaciju kuglača te me je telefonski zamolio da objavim njegov odgovor koji je faxom pristigao u ured ZKS-a)

alan34
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la alan34 »

što ste vi poduzeli, gospodine dragaš?

Odgovorite