Nova regionalizacija lige????

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Odgovorite
Nikola
Raspisani lik

Nova regionalizacija lige????

Post Postao/la Nikola »

Nedavno sam bio na "Redovnoj godišnjoj skupštini" Kuglačkog saveza Karlovačke županije. Da vam kažem kako je izgledala ne bi mi vjerovali,vjerojatno jedna od najgorih skupština u povijesti. I jedna od brojnih točaka koje nemaju veze s logikom je zaokupila moju pažnju. Gospođa Željka Bukovac (predsjednica KSKŽ) kaže da je dobila zahtjev iz HKS-a da članovi skupštine izraze svoje mišljenje da li žele ostati u istoj Regiji ili se žele preseliti u Regiju Centar. I tvrdi da su na Skupštini HKS-a Varaždin, Sisak, Bjelovar i Karlovac izrazili želju za prelaskom u Regiju Centar zbog smanjenja troškova. I tvrdi da će se krajem 6. mjeseca raspravljati o novoj regionalizaciji liga za sezonu 2010./2011. Moje je mišljenje da su Regije sasvim dobro složene. Niti jedna Regija nema neke toliko velike udaljenosti da ih klub ne bi mogao financirati. Nadam se da će se javiti ljudi koji znaju da li ta priča "drži vodu" i da li će se zbilja stvarati nove Regije?
0013
Zna gdje su sva slova

Re: Nova regionalizacija lige????

Post Postao/la 0013 »

Nikola je napisao/la:Nedavno sam bio na "Redovnoj godišnjoj skupštini" Kuglačkog saveza Karlovačke županije. Da vam kažem kako je izgledala ne bi mi vjerovali,vjerojatno jedna od najgorih skupština u povijesti. I jedna od brojnih točaka koje nemaju veze s logikom je zaokupila moju pažnju. Gospođa Željka Bukovac (predsjednica KSKŽ) kaže da je dobila zahtjev iz HKS-a da članovi skupštine izraze svoje mišljenje da li žele ostati u istoj Regiji ili se žele preseliti u Regiju Centar. I tvrdi da su na Skupštini HKS-a Varaždin, Sisak, Bjelovar i Karlovac izrazili želju za prelaskom u Regiju Centar zbog smanjenja troškova. I tvrdi da će se krajem 6. mjeseca raspravljati o novoj regionalizaciji liga za sezonu 2010./2011. Moje je mišljenje da su Regije sasvim dobro složene. Niti jedna Regija nema neke toliko velike udaljenosti da ih klub ne bi mogao financirati. Nadam se da će se javiti ljudi koji znaju da li ta priča "drži vodu" i da li će se zbilja stvarati nove Regije?
Što se tiče Varaždina mislim da su to tražili samo za žene, jer baš im nije usput putovat po Slavoniji :D. Mislim ako Novska žene idu po Zagreb ne vidim razloga zašto nebi i Vž
sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

pa dalo bi se svašta nešto posložit po regijama kad bi zainteresirani ljudi sjeli za stol i radili malo
ova podjela je dosta dobra, ali može biti i bolja

što se muških tiče u regiji zapad meni je glupo recimo da se igra derbi 4. lige korana slunj - hr branitelj pula
mislim da bi se tu moglo podijeliti niže lige (3., 4. i 5.) u 2 skupine
u jednoj da budu istarska i primorskogoranska županija, a u drugoj karlovačka i ličko-senjska
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

Što se muških tiče iz 2.HKL sjever, želju da se prebace u Centar izrazili su kolko znam Zagorci...i to Obrtnik Oroslavje i Obrtnik Krapinske Toplice.
Ja i dalje smatram da je apsurdno da oni uđu u ligu Centar, a da na sjeveru recimo ostanu Novska, Kutina, Sisak...nekome bi trebalo malo bolje strane svijeta protumačiti.
Ukoliko se planira ostati na 5 drugih liga onda uopće nije potrebno mijenjati regionalizaciju.
Druga je stvar ukoliko se uvedu samo 2 druge lige (ili 1.B...bez obzira na naziv) - sjever i jug.
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola »

A recite mi što bi bilo kada bi Koprivnica,Varaždin, Ozalj, Karlovac (koji već je tamo) i Ogulin otišli u regiju Centar. Kome se tu smanjuju troškovi? Koliko je tu utakmica, klubova, putovanja, pa troškovi sudaca. Jesu li Zadar, Šibenik, Mali Lošinj, Osijek, Đurđenovac krivi što imaju ženske ekipe u svojim gradovima,a nemaju u blizini dovoljno klubova da bi se organizirala liga. Zamislite ovu ligu: Donat(Zadar), Šubićevac(Šibenik), Vrbovsko, Goranin(Delnice) i Čikat(Mali lošinj). Kako organizirati natjecanje? Ili da se jednostavno samo izbace iz natjecateljskog kuglanja? A Centar će imati promjer od 400 kilometara i 16 klubova, a tu zbilja ne znam kome će se smanjiti troškovi... :mrgreen:
Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola »

sasa je napisao/la:pa dalo bi se svašta nešto posložit po regijama kad bi zainteresirani ljudi sjeli za stol i radili malo
ova podjela je dosta dobra, ali može biti i bolja

što se muških tiče u regiji zapad meni je glupo recimo da se igra derbi 4. lige korana slunj - hr branitelj pula
mislim da bi se tu moglo podijeliti niže lige (3., 4. i 5.) u 2 skupine
u jednoj da budu istarska i primorskogoranska županija, a u drugoj karlovačka i ličko-senjska
Za niže lige se slažem, ali 2. lige su sasvim solidno posložene što se tiče muškaraca. Je li Zagrebu u interesu da dobije Oroslavje, Karlovac, Sisak, Ozalj? Mislim da su sasvim zadovoljni svojom ligom ovakvom kakva je..
Odgovorite