SKUPŠTINA HKSa I NOVI SUSTAV NATJECANJA

Natjecanja i novosti iz HKS-a
zeljar
Raspisani lik

Re: SKUPŠTINA HKSa I NOVI SUSTAV NATJECANJA

Post by zeljar »

Cezare čovjek je stvarno u pravu. Trebao si se kandidirati za predsjednika HKS-a i uvjeren sam da bi došlo do promjena na
bolje jer što radi ova vodeća garnitura je neoprostivo.
Djeca koja kuglaju već su obavještena da ce nastupati na predstojećem prvenstvu RH koje se trebalo održati u Zagrebu
(prvi i drugi nastup). Medjutim, kao po nekom pravilu izmjena u zadnji trenutak. Kako sada objasniti djeci (njih desetak) da ipak
neće na prvenstv o RH jer za drugi nastup tj. odlazak u Slavonski Brod jednostavno nema novaca. U HKS-u neka napokon malo mućnu
glavom i neka vide gdje najviše djece kugla i naći optimalno rješenje za domaćinstvo, odnosno koja kuglana je najbliža većini i na toj
kuglani održati takmičenje.
Znamo da nam je masovnost u padu ali ovakvim potezom HKS-a smatram da će se broj učesnika na prvenstvu RH za djecu
najmanje prepoloviti jednostavno iz financijskih razloga.
lukodp
Forumsko piskaralo

Post by lukodp »

Jel netko čitao i proučio ove prijedloge g.Majnarića o promjenama sustava ekipnog natjecanja i bodovanja? Što kažete na to? Jel ima kakvih komentara? Niste vidjeli?
Luko Del Ponte
Nikola
Raspisani lik

Post by Nikola »

lukodp wrote:Jel netko čitao i proučio ove prijedloge g.Majnarića o promjenama sustava ekipnog natjecanja i bodovanja? Što kažete na to? Jel ima kakvih komentara? Niste vidjeli?
Većina toga je napisana s toliko gramatičkih grešaka da mi je bilo muka od čitanja, a da ne spominjem sadržaj tih prijedloga. Ovo ionako nitko neće uzeti za ozbiljno tako da se ne treba previše obazirati na to..
zagreb12345
Tek protipkao

Post by zagreb12345 »

Bašme zanima ! Gdje to možemo pročitati - vidjeti ? Hvala !
bauer
Tipka sa dve ruke

Post by bauer »

lukodp wrote:Jel netko čitao i proučio ove prijedloge g.Majnarića o promjenama sustava ekipnog natjecanja i bodovanja? Što kažete na to? Jel ima kakvih komentara? Niste vidjeli?

Mislim da nije ništa loše u tome da se razmisli o načinu bodovanja, malo je fakat glupo da pobjeđuju setovi a ne čunjevi , no zato treba poslušati svih i nešto napraviti.
Možda jedna pilot sezona sa novim načinom bodovanja u nižim ligama ;)
zagreb12345
Tek protipkao

Post by zagreb12345 »

Što su niželige manje vrijedne pa da se po njima pilotira ! Zbog takvog razmišljanja sve ide k vragu ! Koma !
Nikola
Raspisani lik

Post by Nikola »

bauer wrote:

Mislim da nije ništa loše u tome da se razmisli o načinu bodovanja, malo je fakat glupo da pobjeđuju setovi a ne čunjevi , no zato treba poslušati svih i nešto napraviti.
Možda jedna pilot sezona sa novim načinom bodovanja u nižim ligama ;)
Ja mislim da setovi čine kuglanje zanimljivijim i ne vidim potrebu za mijenjanjem načina bodovanja... Kuglanje treba unaprijediti, a ne unazaditi.
zagreb12345
Tek protipkao

Post by zagreb12345 »

Pročitah ovo od g Majnarića ! Znate unu staru poslovicu "DOKON POP I JARIĆE KRSTI" ! Pa on se ne pridržava niti jeednog važećeg pravilnika koji je i nije na snazi, a sada bi malo mijenjao i međunarodni ! Nije bitno tko gore sjedi u foteljama, ali dok je na snazi do tada se "MORA" primjenjivati " ! Pa kud čemo stići ukoliko se svaka "šuša" sjeti nešto mjenjati ! Može se slati ticuću prijedloga prema "gora" i ništa se neće dogoditi ! Zar nije g Majnarić predsjednik natjecateljske komisije HKS-a i ne bi li ga naziv "PREDSJEDNIK" trebao potaknuti da se uhvati pravila kuglanja, prijevoda (inicijativno), naime ima i obvezu ujednačavanja svega toga na razini HR, ali temeljem važečih međunarodnih pravilnika ! Svašta ! Koma !
lukodp
Forumsko piskaralo

Post by lukodp »

Nikola wrote:Ja mislim da setovi čine kuglanje zanimljivijim i ne vidim potrebu za mijenjanjem načina bodovanja... Kuglanje treba unaprijediti, a ne unazaditi.
Ja sam protekle sezone tri puta izgubio poen a imao više srušenih čunjeva, stoga smatram da treba nešto poduzeti, dignut bunu, traktorima na ulice itd. :lol:
Šalu na stranu. Onaj dio oko obavljanja liječničkih sasvim stoji i u potpunosti podržavam inicjativu.
Promjena načina bodovanja? Sasvim sigurno DA!. Ali onako kako se i spominje. Usuglasiti stavove na razini države, lobirati kod susjednih država te onda zajedno izaći s konkretnim prijedlogom pred sportsku komisiju NBC-a (ili tko god je već nadležan za to).
Što se mene tiće većina prijedloga je nosens. ALI, sviđa mi se ono s obračunavanjem setova nakon 60 hitaca. U slučaju da je 1-1 gleda se tko ima više čunjeva, ako su čunjevi isti onda svakom pola. Najjednostavnije i najpoštenije. :idea:
Luko Del Ponte
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post by Krunoslav »

I gdje se to može pročitati?
Post Reply