SKUPŠTINA HKSa I NOVI SUSTAV NATJECANJA

Natjecanja i novosti iz HKS-a
OS187DC
Tipka sa dve ruke

Re: SKUPŠTINA HKSa I NOVI SUSTAV NATJECANJA

Post Postao/la OS187DC »

Prijatelji, neprijatelji, moji istomišljenici i moji openenti i svi ostali građani i građanke Hrvatske :D vidim da se zahuktava predizborno vrijeme i da su parole sve više na rubu prekršaja, molim vas da zadržimo dozu dostojanstva u iznošenju stavova pro i kontra kako se međusobno ne bi vrijeđali..... neka bude spuštanja ali dostojanstveno.... bogu hvala u Hrvatskoj ima dosta smisla za crni humor i perfidnu zajebanciju ali neka sve bude u granicama dobrog ukusa :arrow: ....... pih kada bi kužio politiku kao kuglanje pa da znam rezultat od petka ( 31.05.2013.) što bi mi bilo lijepo ovako sam sav u neizvjesnosti jer se nadam pobjedi mojih pulena, a ne nemam pojma o ničemu samo se nadam .... toj transparentnosti, standardizaciji, modernizaciji....... da će biti provedena a ne napisana na papiru i onda laganini sve po starom jer ne kužim ako nešto radiš 20 godina po jednoj špranci sada ćeš ti odjedanput raditi po drugoj za pojedinca totalno ne prihvatljivoj to stvarno trebaš biti ober majstor.... e da sada još samo da netko napiše da neovisno tko pobjedi treba napraviti "klinig start" ( namjerno pišem po vuku ) i ako je moguće da to napravi revizorska kuća koja će posao dobiti bez natječaja i naravno to mi zanesenjaci ne bi trebali nigdje niti vidjeti u nekom službenom glasilu :lol: sada ga serem ali baš me krenulo, šuti i puši ako ne znaš upaliti svijetlo.... jedan dostojanstveni slogan za ovo predizborno vrijeme..... :lol:
krcko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la krcko »

lukodp je napisao/la: Po meni, dileme nema. Jedan kandidat je riječit ali ništa konkretno ne kaže (tipičan politički predizborni program ;) ), dok je drugi s puno manje riječi više rekao. Pametnom dosta. :mrgreen:
Kada ne bih poznavao kandidate likom i djelom kao što ih Vi ne poznate, zaista bih se ubrojio u grupu ne pametnih.
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

krcko je napisao/la:
lukodp je napisao/la: Po meni, dileme nema. Jedan kandidat je riječit ali ništa konkretno ne kaže (tipičan politički predizborni program ;) ), dok je drugi s puno manje riječi više rekao. Pametnom dosta. :mrgreen:
Kada ne bih poznavao kandidate likom i djelom kao što ih Vi ne poznate, zaista bih se ubrojio u grupu ne pametnih.
Prosvjetlite nas!
Luko Del Ponte
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Dobro kažu forumaši, neka si delegati dobro pogledaju u oči u ogledalu to jutro prije odlaska na skupštinu jer bi to mogle biti jedine oči koje će vidjeti u iduće 4 g. u kuglačkom svijetu. Ako izaberu ovu staru garnituru, to će biti isključivo njihova sramota jer neće biti u stanju pogledati u očima svim ljudima koji žive za ovaj sport.
Mao Ce-tung je rekao „I noga u guzicu je korak naprijed“
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
bauer
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bauer »

Nemrem nigdje nać program od gosp. Funde , ....di ste to našli ?
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Evo prijatelju samo za tebe
http://kkzeljeznicar.com/images/nFUNDA.pdf
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

samo da opet ne bude "tresla se brda, rodilo se ništ"...
jer bilo je (identičnih) revolucionarnih pokreta i pred prošlu izbornu skupštinu - a kaj se dogodilo tog 09.travnja 2009. u Rijeci?
NIŠT...
većina zastupnika je šutila kroz ta 3 sata kak da ne velim kaj...valjda su bili preimpresionirani fakultetskim prostorom pa im maca popapala jezik...
a kak je revolucionarno glasovanje prošlo vidjeli ste i živjeli minule 4 godine...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
šmizla
Tek protipkao

Post Postao/la šmizla »

cezar je napisao/la:.
Mao Ce-tung je rekao „I noga u guzicu je korak naprijed“
U ovoj rečenici je sve rečeno... sigurno je jedno OVI DANAS NE VALJAJU I TREBA IH MIJENJATI... AKO NE MIJENJAMO KAKO ĆEMO ZNATI JEL SE MOŽE BOLJE ILI GORE
arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy »

Pozdrav forumašima,
Vidim da nas ipak ima podosta kojima je, prije svega, stalo do hrvatskog kuglanja. Pridružujem se onika koji se nadaju da će delegati na Skupštini prilikom glasovanja o podnesenim izvješćima (danas dobili nepotpunu dokumentaciju) i prilikom izbora novog predsjednika razmišljanti kao kuglači i zaljubljenici u kuglački sport. Također se nadam da delegati prilikom glasovanja neće podleći pritiscima, ucjenama i lažnim obečanjima, nego da će ipak prevladati zdrav razum.
Kod pripreme Skupštine uspjeli smo obići većinu županija, dostaviti im Statut i Poslovnik (iako to nije naš posao), prezentirati naše viđenje funkcioniranja HKS-a i moram reći da je velika većina delegata izrazila punu podršku iznesenom programu. Dosta je bilo pisanja po ovom furumu i razgovora "uz kavu" oko događanja u savezu u proteklom periodu pa sam vam nešto od prikupljene dokumetacije i ponudio na ovim linkovima:

http://www.kkzapresic.hr/files/xtra_fil ... 411585.pdf
http://www.kkzapresic.hr/files/xtra_fil ... 545793.pdf
http://www.kkzapresic.hr/files/xtra_fil ... 724707.pdf

Ovdje možete vidjeti i Plan gospodina Funde kao i projekt razvoja HKS-ovog weba kako ga mi zamišljamo. Kao što se vidi projektiranje je pododsta odmaklo.

Nama kuglačkim zaljubljenicima ne preostaje ništa drugo nego očekivati da u petak pobijedi ljubav prema kuglanju.

PS
Ukoliko mi dozvole pokušati ću snimiti Skupštinu.
šmizla
Tek protipkao

Post Postao/la šmizla »

arcy je napisao/la:Pozdrav forumašima,
Vidim da nas ipak ima podosta kojima je, prije svega, stalo do hrvatskog kuglanja. Pridružujem se onika koji se nadaju da će delegati na Skupštini prilikom glasovanja o podnesenim izvješćima (danas dobili nepotpunu dokumentaciju) i prilikom izbora novog predsjednika razmišljanti kao kuglači i zaljubljenici u kuglački sport. Također se nadam da delegati prilikom glasovanja neće podleći pritiscima, ucjenama i lažnim obečanjima, nego da će ipak prevladati zdrav razum.
Kod pripreme Skupštine uspjeli smo obići većinu županija, dostaviti im Statut i Poslovnik (iako to nije naš posao), prezentirati naše viđenje funkcioniranja HKS-a i moram reći da je velika većina delegata izrazila punu podršku iznesenom programu. Dosta je bilo pisanja po ovom furumu i razgovora "uz kavu" oko događanja u savezu u proteklom periodu pa sam vam nešto od prikupljene dokumetacije i ponudio na ovim linkovima:

http://www.kkzapresic.hr/files/xtra_fil ... 411585.pdf
http://www.kkzapresic.hr/files/xtra_fil ... 545793.pdf
http://www.kkzapresic.hr/files/xtra_fil ... 724707.pdf

Ovdje možete vidjeti i Plan gospodina Funde kao i projekt razvoja HKS-ovog weba kako ga mi zamišljamo. Kao što se vidi projektiranje je pododsta odmaklo.

Nama kuglačkim zaljubljenicima ne preostaje ništa drugo nego očekivati da u petak pobijedi ljubav prema kuglanju.

PS
Ukoliko mi dozvole pokušati ću snimiti Skupštinu.
Ne znam da li svi forumaši razumiju zašto i što uopće znači pokretanje likvidacijskog postupka , ali za sve nevjerne Tome (bitno je ovo boldano i pocrtano), jedno od zadnjih neuspješnih obećanja je sređivanje papira Manevu, koji je zbog svoje naivnosti i praznih obećanja, najviše izgubio u cijeloj priči i zbog čega bi još mogao biti dodatno kažnjen, a čime je usko vezano i to da je jedan od domaćih mogućih kandidata direktno uskraćen za eventualnu stipendiju.
Odgovorite