SKUPŠTINA HKSa I NOVI SUSTAV NATJECANJA

Natjecanja i novosti iz HKS-a
kuglackias
Tipka sa dve ruke

Re: SKUPŠTINA HKSa I NOVI SUSTAV NATJECANJA

Post by kuglackias »

bauer wrote:Od ta tri dopisa vidim samo onu odluku da se 1. liga i Kup RH više neće moći igrati na nelicenciranim kuglanama, rekoh o.k. 1. liga al kup RH, ajdete molim Vas pa jeste normalni :lol: :lol: :lol: :lol: ....da pukneš od smijeha :P :P

Od svih problema u kuglanju izabrali ste onaj najveći !!

A što je tebi tako smiješno?
Trebali su donijet odluku da se kup igra na nelicenciranoj kuglani i da nas onda NBC diskvalificira iz europskih natjecanja? Da se kup nije igrao na poljudu koja je licencirana kuglana Velebit iduće godine ne bi mogao igrati NBC kup... meni to nije smiješno, niti je smiješno igračima Velebita. Ispravna odluka HKSa i u skladu sa pravilnikom NBCa
Kegelmaniac
Raspisani lik

Post by Kegelmaniac »

dali se to odnosi na završnicu ili na sve utakmice?
cezar
Forumsko piskaralo

Post by cezar »

kuglackias wrote:
bauer wrote:Od ta tri dopisa vidim samo onu odluku da se 1. liga i Kup RH više neće moći igrati na nelicenciranim kuglanama, rekoh o.k. 1. liga al kup RH, ajdete molim Vas pa jeste normalni :lol: :lol: :lol: :lol: ....da pukneš od smijeha :P :P

Trebali su donijet odluku da se kup igra na nelicenciranoj kuglani i da nas onda NBC diskvalificira iz europskih natjecanja? Da se kup nije igrao na poljudu koja je licencirana kuglana Velebit iduće godine ne bi mogao igrati NBC kup... meni to nije smiješno, niti je smiješno igračima Velebita. Ispravna odluka HKSa i u skladu sa pravilnikom NBCa
daj mi pojasni kakve veze ima Poljud sa Velebitom
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
bauer
Tipka sa dve ruke

Post by bauer »

kuglackias wrote:

Da dobro si rekao ,ništa nije smiješno nego je tragikomično.. i ne izvrći ono šta sam napisao, nitko nije spominjao ni NBC ni Velebit ni Split .............nego odluku HKS-a za slijedeću godinu, pročitaj
lijepo piše ..... ... od slijedeće godine Kup RH neće se moći igrati na nelicenciranim kuglanama ... sad te ja pitam šta je Kup RH , čemu služi , tko ga igra, koliko ima ukupno kuglana , a koliko klubova , koliko licenciranih , koliko nelicenciranih kuglana... misliš da će tjeranje nižerazrednih klubova na licenciranje njihovih kuglana i stvaranje dodatnog troška promovirati Kup RH ...heeeej pa gdje Vi živite ...
Kegelmaniac
Raspisani lik

Post by Kegelmaniac »

ako sam dobro shvatio nbc traži da se kup igra na licenciranim kuglanama, da li tu spadaju sve utakmice ili samo finale i polufinale? pretpostavljam da spadaju sve utakmice.
Ako će to biti problem, ima više kuglana koje su licencirane pa klubovi mogu doći igrati na te kuglane
ne vidim što je loše u licenciranoj i ispravnoj kuglani?
kuglackias
Tipka sa dve ruke

Post by kuglackias »

bauer wrote:
kuglackias wrote:

Da dobro si rekao ,ništa nije smiješno nego je tragikomično.. i ne izvrći ono šta sam napisao, nitko nije spominjao ni NBC ni Velebit ni Split .............nego odluku HKS-a za slijedeću godinu, pročitaj
lijepo piše ..... ... od slijedeće godine Kup RH neće se moći igrati na nelicenciranim kuglanama ... sad te ja pitam šta je Kup RH , čemu služi , tko ga igra, koliko ima ukupno kuglana , a koliko klubova , koliko licenciranih , koliko nelicenciranih kuglana... misliš da će tjeranje nižerazrednih klubova na licenciranje njihovih kuglana i stvaranje dodatnog troška promovirati Kup RH ...heeeej pa gdje Vi živite ...
To pitaj pametne funkcionere iz NBCa koji su donijeli takvu odluku. Slažem se s tobom da će biti problema sa malim klubovima, vidimo da problema imaju i prvoligaši ali ako su ovi u NBCu donijeli takvu odluku i ukoliko su zaprijetili suspenzijom ako se njihov pravilnik neće poštivati što tu HKS ili mi tu možemo napraviti? Starce u NBCu ne interesira promocija kuglanja, oni su postavili pravila igre i ukoliko ih ne poštuješ letiš van.
lukodp
Forumsko piskaralo

Post by lukodp »

Kegelmaniac wrote:ako sam dobro shvatio nbc traži da se kup igra na licenciranim kuglanama, da li tu spadaju sve utakmice ili samo finale i polufinale? pretpostavljam da spadaju sve utakmice.
Ako će to biti problem, ima više kuglana koje su licencirane pa klubovi mogu doći igrati na te kuglane
Samo završnica kupa RH.
Obvezu licenciranih kuglana (govorim o WNBA licenci) imaju klubovi koji igraju 1.ligu i kuglana na kojoj se igra završnica kupa. Znaći kuglane na kojima se pojedini klub kvalificirao na međunarodna natjecanja. Kod kupa je to malo nedorečeno, jer kup igraju (teoretski) svi klubovi ali se gledaju te zadnje utakmice (1/2 finale i finale) kao kvalifikacijske te je i to jedan od razloga zašto se završnica kupa igra na licenciranoj (od strane WNBA) kuglani.
Luko Del Ponte
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post by Krunoslav »

lukodp wrote:
Kegelmaniac wrote:ako sam dobro shvatio nbc traži da se kup igra na licenciranim kuglanama, da li tu spadaju sve utakmice ili samo finale i polufinale? pretpostavljam da spadaju sve utakmice.
Samo završnica kupa RH.
Obvezu licenciranih kuglana (govorim o WNBA licenci) imaju klubovi koji igraju 1.ligu i kuglana na kojoj se igra završnica kupa. Znaći kuglane na kojima se pojedini klub kvalificirao na međunarodna natjecanja. Kod kupa je to malo nedorečeno, jer kup igraju (teoretski) svi klubovi ali se gledaju te zadnje utakmice (1/2 finale i finale) kao kvalifikacijske te je i to jedan od razloga zašto se završnica kupa igra na licenciranoj (od strane WNBA) kuglani.
Samo finale kupa i naravno prva liga, a druga liga po NBC-u nemora, nemora imati ploče, čak se mogu licencirati i betonske kuglane i na njima mogu igrati prva liga itd...
zagreb12345
Tek protipkao

Post by zagreb12345 »

Opet sa kavice: NOVI IZVRŠNI ODBOR JE NAVODNO NA PRVOJ SJEDNICI PUSTIO U OPTICAJ IDEJU O NOVOM SISTEMU - REORGANIZACIJI ŽENSKIH DRUGIH LIGA I NEKI TO VEĆ IMAJU I U BOJI ???????

Molim nekoga tko to posjeduje da stavi na forum sve prijedloge pa da budu transparentni i vidljivi, da i obična "raja" vidi !

Unaprijed hvala !
lukodp
Forumsko piskaralo

Post by lukodp »

zagreb12345 wrote:Opet sa kavice: NOVI IZVRŠNI ODBOR JE NAVODNO NA PRVOJ SJEDNICI PUSTIO U OPTICAJ IDEJU O NOVOM SISTEMU - REORGANIZACIJI ŽENSKIH DRUGIH LIGA I NEKI TO VEĆ IMAJU I U BOJI ???????

Molim nekoga tko to posjeduje da stavi na forum sve prijedloge pa da budu transparentni i vidljivi, da i obična "raja" vidi !

Unaprijed hvala !
Zipano je nekoliko fileova pa preuzmite i raspakirajte:
http://www.kuglanje.net/wp-content/uplo ... 132014.zip
Luko Del Ponte
Post Reply