SKUPŠTINA HKSa I NOVI SUSTAV NATJECANJA

Natjecanja i novosti iz HKS-a
kegelmaniak
Zna gdje su sva slova

Re: SKUPŠTINA HKSa I NOVI SUSTAV NATJECANJA

Post Postao/la kegelmaniak »

newform1 je napisao/la:http://www.kuglanje.hr/files/HKS/Dokume ... 01.pdf.pdf

Nadam se da će biti dovoljno pameti u izradi novog Sustava natjecanja da se poštuju datumi koje su obvezni poštovati, tj, da će liga 10 (protiv koje sam ja osobno, ali to je samo moje mišljenje), ako je već žele progurati startati 2017/18.
Da im malo pomognem, zadnji datum u kojem se može donijeti odluka o Sustavu u kojem ispadaju dvojica direktno (11. i 12. u Ligi) i dvojica (9. i 10. u Ligi idu u kvalifikacije sa pobjednicima 2. liga) je 31. lipnja 2015. godine. Sve odluke iza tog datuma prolongiraju primjenu novog sustava za godinu dana.

Inače, načuo sam da se priča da sam zlonamjeran i da stalno nešto prigovaram, pa podsjećam da sam ih na sve implikacije nezakonitog postupanja upozorio na vrijeme kad su još mogli reagirati. Za razliku od rukometa koji je pametno složio datume, oni nisu reagirali, pa rukomet svoju ligu 10 počinje u sezoni 2016/17, a mi godinu kasnije. Za sada. Ovisno hoće li biti pametniji ili ne.
Donijet će odluku u kolovozu na koju će stavit datum iz svibnja. Pa bar to nije teško...
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Što je forumaši nitko ne komentira ove prijedloge HKS-a novog sustava natjecanja http://kkzeljeznicar.com/index.php/comp ... natjecanja i prijedlog Josipa Latkovića http://kkzeljeznicar.com/index.php/comp ... natjecanja ili nitko ne zna za ovo ili smo se predali pa što bude da bude,
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC »

Osobno
Zadnja izmjena: SLAVONAC, dana/u 11 lis 2015, 15:09, ukupno mijenjano 1 put.
zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Nisam siguran jesam li dobro vidio ali u prijedlogu Josipa Latkovica u Prvoj ligi sjever nije predvidjeno da nastupi niti jedna ekipa iz
regije Centar. Takodjer niti jedna ekipa iz regije Centar ne bi nastupila niti u Prvoj ligi Sjever. Je li to propust predlagača ili smatra da regija Centar
nema ekipe koja kvalitetom zaslužuje nastup u Prvoj ligi.
kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen »

zeljar je napisao/la:Nisam siguran jesam li dobro vidio ali u prijedlogu Josipa Latkovica u Prvoj ligi sjever nije predvidjeno da nastupi niti jedna ekipa iz
regije Centar. Takodjer niti jedna ekipa iz regije Centar ne bi nastupila niti u Prvoj ligi Sjever. Je li to propust predlagača ili smatra da regija Centar
nema ekipe koja kvalitetom zaslužuje nastup u Prvoj ligi
.
ovo drugo :roll:
newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

kulen je napisao/la:
zeljar je napisao/la:Nisam siguran jesam li dobro vidio ali u prijedlogu Josipa Latkovica u Prvoj ligi sjever nije predvidjeno da nastupi niti jedna ekipa iz
nema ekipe koja kvalitetom zaslužuje nastup u Prvoj ligi
.
ovo drugo :roll:
Kak nema? Zaprešić, Grmoščica, Medveščak...tu je bio i Radnik... Premali kolač za toliko gladnih klubova a da bi se itko potrudio složiti momčad za 1. ligu u takvom društvu.
kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen »

Pa naravno da ima, kad netko postavi glupo provokativno pitanje mora dobiti glup odgovor
zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Gospodo. Nije riječ o prvoj ligi jer je ona formirana i nije novina osim što će umjesto 12 klubova u njoj ubuduće nastupati 10 klubova. Pročitajte malo bolje jer
sam napisao da nitko iz regije Centar nije predvidjen da nastupi u novostvorenoj 1B ligi sjever.
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

Gdje se to može vidjeti prijedlog za 1.b ligu?
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Evo ovo je prijedlog novog sustava natjecanja od stručne komisije HKS-a http://kkzeljeznicar.com/index.php/comp ... natjecanja a ovo su prijedlozi gospodina Latkovića http://kkzeljeznicar.com/index.php/comp ... natjecanja.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
Odgovorite