SKUPŠTINA HKSa I NOVI SUSTAV NATJECANJA

Natjecanja i novosti iz HKS-a
julio
Raspisani lik

Re: SKUPŠTINA HKSa I NOVI SUSTAV NATJECANJA

Post Postao/la julio » 05 stu 2015, 09:40

Japa je napisao/la:Razmišljam Ivča da li tvoja diskusija uopće zahtjeva odgovor ili da ide u prazno. Ipak bih nešto dodao.
Znači ovi tvoji sateliti koji su do sada uzimali po 2.500,00 kuna za kotizaciju bili su super (kada ih nikada nisi uzimao u olovku)
a ova sada garnitura ukoliko prepolovi , uzela je još kuglačima jer po tvojopj računici 30% pripada vrijednosti kotizacije.
Mislim da bi ljudi svakako trebali porazgovarati na kahvi sa kuglačima pogotovo onim koji plaćaju debele članarine ,pa nisam siguran koliko ih se može složiti s tvojim načinom razmišljanja. Na tvoju veliku žalost , "veliki vođa" (kako sam to negdje pročitao) pobrati će debele lovorike , jer će kuglačima sačuvati novce,koji su odlazili tamo gdje nisu trebali.
Vjerujem da se slažeš sa mojim mišljenjem , a zašto okrečeš "pilu naopak", to samo ti znaš.......
japa , ajde sada ti nama objasni gdje su to ti novci odlazili kada je ova ista garnitura bila na vlasti . koliko je meni poznato mezak je na istoj funkciji godinama dok je mikac došao sa pozicije dopredsjednika na mjesto predsjednika , ostalo je sve isto . GDJE JE LOVA O KOJOJ PRIČAŠ ODLAZILA????

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 05 stu 2015, 09:48

Treba naglasiti i nevjerovatnu sposobnost bivšeg pomoćnika ministra Marasa koji je kao prvi čovjek bowlinga u Hrvatskoj zaslužan za razvoj tog sporta u Zagrebu. Nakon njegove organizacije međunarodnog (privatnog) turnira u Zagrebu koji je financirao HKS do danas su nestale sve bowling staze u Zagrebu.
Svaka čast gospodine Rakamarić, još jedan veliki plus u vašem CV-u. Dovoljno da bowling ima glas i da odlučuje o sudbini kuglača. Nadam se da nas neće zadesiti ista sudbina i da i mi kuglači ostanjemo bez staza u Zagrebu zahvaljujući tim velikim "volonterima" kao što su Mikac, Rakamarić, Mezak i ekipa. Mikac se na skupštini nije pohvalio razvojem bowlinga u Zagrebu kao niti Rakamarić.

Ivča
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Ivča » 05 stu 2015, 09:54

Japa pročitaj Nikolin post i ponovo moj pa će ti biti jasno za što se ja zalažem.
Najbolje dane provedoh po noći

Ivča
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Ivča » 05 stu 2015, 09:58

Kegelmaniac je napisao/la:Treba naglasiti i nevjerovatnu sposobnost bivšeg pomoćnika ministra Marasa koji je kao prvi čovjek bowlinga u Hrvatskoj zaslužan za razvoj tog sporta u Zagrebu. Nakon njegove organizacije međunarodnog (privatnog) turnira u Zagrebu koji je financirao HKS do danas su nestale sve bowling staze u Zagrebu.
Svaka čast gospodine Rakamarić, još jedan veliki plus u vašem CV-u. Dovoljno da bowling ima glas i da odlučuje o sudbini kuglača. Nadam se da nas neće zadesiti ista sudbina i da i mi kuglači ostanjemo bez staza u Zagrebu zahvaljujući tim velikim "volonterima" kao što su Mikac, Rakamarić, Mezak i ekipa. Mikac se na skupštini nije pohvalio razvojem bowlinga u Zagrebu kao niti Rakamarić.
Hoće. Kada zaživi novi sustav natjecanja broj klubova će se početi smanjivati a nakon 5 godina će se prepoloviti.
Najbolje dane provedoh po noći

Japa
Tek protipkao

Post Postao/la Japa » 05 stu 2015, 10:22

Bowlingaši su oštećeni evidentno zato što "investitori" u kuglane za bowling žele što prije vratiti uloženo što je za razliku od prošlih vremena nemoguća misija i Zagreb ostao bez bowling staza.
Kuglane na devet čunjeva isto su skromne, u Zagrebu tri objekta, (povijest govori o 230 staza -nekada)to je pitanje za Zagrebački loby, stručnjake koji godinama ništa ne poduzimaju da spriječe takav odljev, a svi su umreženi sa odgovornim osobama, znači to je pitanje za ZKS, a nikako za HKS.
Bowling će rasti htio to netko ili ne, to je trenutna kriza, a "devetka", kako se sada radi ,sve će više dobivati na kvaliteti, jer u ovom vremenu tražiti kvantitet je utopija.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 05 stu 2015, 10:29

i HKS je bio investitor u bowling
što se tiče "devetke" , prva liga nikada nije bila starija po prosjeku godina tako da se ne slažem sa tvojom izjavom o kvaliteti . taj statistički podatak upućuje da kuglanje kao sport izumire a HKS je tu da učini nešto po tom pitanju

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 05 stu 2015, 10:33

Kegelmaniac je napisao/la:Treba naglasiti i nevjerovatnu sposobnost bivšeg pomoćnika ministra Marasa koji je kao prvi čovjek bowlinga u Hrvatskoj zaslužan za razvoj tog sporta u Zagrebu. Nakon njegove organizacije međunarodnog (privatnog) turnira u Zagrebu koji je financirao HKS do danas su nestale sve bowling staze u Zagrebu.
u ovome što si napisao ima istine i odgovornosti točno onoliko koliko ovaj post ima veze sa temom u kojoj se nalazi

posljednje upozorenje - ne pišite prvo što vam padne na pamet u prvu temu koja je trenutno aktualna jer na taj način zagađujete i uništavate forum, nađite neku stariju temu ili otvorite novu, neka forum ima smisla...

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 05 stu 2015, 10:40

Nešto me zanima, možda mi Saša može odgovoriti. Da li Rakamarić predstavlja bowling kroz investitore u kuglane ili objekte koji daju u najam kuglane ili predstavlja igrače i klubove? Koliko klubova ima u Zagrebu i gdje ti klubovi treniraju i koja je odgovornost HKS-a prema tim klubovima s obzirom da je bowling dio HKS-a. Ti klubovi moraju negdje trenirati i igrati. Koja je odgovornost Rakamarića i saveza u ovom velikom problemu bowlingaša? Na koji način je HKS pokušao riješiti problem klubova koji sada nemaju gdje trenirati?

Japa govori da je ZKS odogovoran za kuglane u Zagrebu, pa onda je po tome i Rakamarić odgovoran za bowling kuglane u Zagrebu. Kuglane u Zagrebu su nestale jer su raspali gospodarski subjekti koji su financirali kuglanje u Zagrebu, kao što su propali investitori u bowling. Ako je kriv ZKS, onda je kriv i HKS sa Rakamarićem na čelu. Odluči se Japa,tebi paše ono što ide u korist Mikca i HKS. Ne gledaš u smjeru interesa kuglača i klubova.

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 05 stu 2015, 10:48

sasa je napisao/la:
u ovome što si napisao ima istine i odgovornosti točno onoliko koliko ovaj post ima veze sa temom u kojoj se nalazi

posljednje upozorenje - ne pišite prvo što vam padne na pamet u prvu temu koja je trenutno aktualna jer na taj način zagađujete i uništavate forum, nađite neku stariju temu ili otvorite novu, neka forum ima smisla...
Bilo bi korektno od tebe da se odlučiš želiš li sudjelovati u forumu kao administrator ili kao privatna osoba. Ako pišeš kao privatna osoba ili kao bowlingaš onda probaj demantirati ono što sam napisao. S obzirom da je post već napisan, prebaci ga u neku novu temu "Bowling bez staza u Zagrebu" ili već kako želiš.

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 05 stu 2015, 11:59

Kegelmaniac je napisao/la:Bilo bi korektno od tebe da se odlučiš želiš li sudjelovati u forumu kao administrator ili kao privatna osoba. Ako pišeš kao privatna osoba ili kao bowlingaš onda probaj demantirati ono što sam napisao. S obzirom da je post već napisan, prebaci ga u neku novu temu "Bowling bez staza u Zagrebu" ili već kako želiš.
od ovakvog tvog korektnog pisanja me vrlo brzo potjera na wc i onda ne znam dal da tamo idem kao administrator ili privatna osoba
ako misliš da imaš nešto pisati o gornjoj temi postoji dio foruma i za nju, otvori ju i tamo možemo nešto potvrđivati ili demantirati
ja ne mislim čučati na forumu kao policajac ili skretničar
kao što sam ranije najavio da će sve što se ne drži teme biti pobrisano tako će i ovaj naš razgovor napustiti forum
na forumu će vladati kultura forumskog pisanja ili ga neće biti

Odgovorite