SKUPŠTINA HKSa I NOVI SUSTAV NATJECANJA

Natjecanja i novosti iz HKS-a
newform1
Forumsko piskaralo

Re: SKUPŠTINA HKSa I NOVI SUSTAV NATJECANJA

Post Postao/la newform1 »

Vidim ogromno zanimanje za 1. b ligu vlada iz regija Centar i Istok... Kaj nije bolje priznati da si napravio glupost i ispraviti je nego gurati u 1. b ligu klubove koji su se manje - više borili za opstanak u 2. ligi...
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

newform1 je napisao/la:Vidim ogromno zanimanje za 1. b ligu vlada iz regija Centar i Istok... Kaj nije bolje priznati da si napravio glupost i ispraviti je nego gurati u 1. b ligu klubove koji su se manje - više borili za opstanak u 2. ligi...
Bilo je i očekivano da ovi iz tramvaj lige nemaju ambicija putovat duze od pola sata na tekmu. :lol:
OK, priznajem, vjerovatno je zbog financija.
Zagrebački drugoligaš u 1.BHKLs 2016/2017 cca. = 7.000,00kn (1kn/km) ili oko 11.000 kn (2kn/km) (Osijek, Novska, Virovitica, Sisak, Belišće, Varaždin, Zabok, V.Gorica npr.). I onda ako uzmemo u obzir na mizerne putne od prošle sezone u 2.HKLC sasvim je jasno zašto nema zainteresiranih za 1.B iz regije centar.
Ali kada ima volje ima i načina ... i takve "ogromne" cifre se mogu ishodovati ako ima volje za proširivanjem horizonta izvan Zg prstena...
Zadnja izmjena: lukodp, dana/u 01 srp 2016, 10:33, ukupno mijenjano 1 put.
Luko Del Ponte
kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen »

newform1 je napisao/la:Vidim ogromno zanimanje za 1. b ligu vlada iz regija Centar i Istok... Kaj nije bolje priznati da si napravio glupost i ispraviti je nego gurati u 1. b ligu klubove koji su se manje - više borili za opstanak u 2. ligi...
SPRDEX LIGA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
patak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la patak »

bravo Lukodp ! odlično si to napisao !

tko želi neka igra 1B, ako nitko iz regije centar ne želi, pa nemora.. HKS ih ne tjera..
newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

lukodp je napisao/la:
Bilo je i očekivano da ovi iz tramvaj lige nemaju ambicija putovat duze od pola sata na tekmu. :lol:
OK, priznajem, vjerovatno je zbog financija.
Zagrebački drugoligaš u 1.BHKLs 2016/2017 cca. = 7.000,00kn (1kn/km) ili oko 11.000 kn (2kn/km) (Osijek, Novska, Virovitica, Sisak, Belišće, Varaždin, Zabok, V.Gorica npr.). I onda ako uzmemo u obzir na mizerne putne od prošle sezone u 2.HKLC sasvim je jasno zašto nema zainteresiranih za 1.B iz regije centar.
Ali kada ima volje ima i načina ... i takve "ogromne" cifre se mogu ishodovati ako ima volje za proširivanjem horizonta izvan Zg prstena...
Termina preko vikenda ima napretek, sigurno bi se dobilo i na kvaliteti (kao što će se i dobiti) jer jednom 60 godišnjaku je životni izazov igrati 1. b ligu. Bolje odigrati tramvaj ligu u četvrtak pa biti s obitelji za vikend, nego jurcati okolo i igrati ligu vikendom koja ne donosi ništa osim troškova. Pola klubova ionako plaća samo termin za utakmice, pa zahvaljujem HKS-u na pojeftinjenju skraćivanjem sezone na 5,5 mjeseci sa mjesec i pol pauze za Božić.
Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron »

Luko lako je tebi pričati ali nema svatko financijsku potporu grada Popovače kao vi i naravno da je to jedan pozitivan primjer, veliki broj klubova životari i ne pada im na pamet putovati od Osijeka do Varaždina a zašto i bi ako niti nemaju ambicije prema višim ligama i dobro im je tu gdje jesu. Pa i tvoj klub uz svu financijsku potporu godinama je bio uvijek prolazni gost u drugoj ligi ali sada ste napokon dobili licencu za famoznu kuglanu u Kutini (svi se pitaju kako) tako da ćete vjerojatno plesati duže od jedne sezone. :roll:
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Neron je napisao/la:Luko lako je tebi pričati ali nema svatko financijsku potporu grada Popovače kao vi i naravno da je to jedan pozitivan primjer, veliki broj klubova životari i ne pada im na pamet putovati od Osijeka do Varaždina a zašto i bi ako niti nemaju ambicije prema višim ligama i dobro im je tu gdje jesu. Pa i tvoj klub uz svu financijsku potporu godinama je bio uvijek prolazni gost u drugoj ligi ali sada ste napokon dobili licencu za famoznu kuglanu u Kutini (svi se pitaju kako) tako da ćete vjerojatno plesati duže od jedne sezone. :roll:
Ja sam samo rekao da ako ima volje, ima i mogučnosti. 11.000,00 kn za putne troškove nije neka lova koja je nedostižna. Ako jedna Zanatlija iz Kutine bez kuglane i sa godišnjim proračunom od 12.000,00 kn igra 1.BHKLS onda ...
Naravno, ako nema ambicija ni volje u klubu za "proširivanjem horizonta", upoznavanjem novih ljudi, kuglana ... onda OK. Igrate 2.HKL centar i sve 5.
Nije mi jasno pljuvanje po cijelom sistemu natjecanja samo zato što takav ne paše klubovima kojima je dobro tu gdje jesu a imaju i mogučnost da ostanu u ligama u kojima su i igrali ako tako odluče. Inaće, samo 1 (jedan) klub iz regije istok nije prijavio igranje u 1.B a iz regije sjever su prihvatili svi redom, znaći da možda ima više nas koji mislimo da to i nije tako famozno loša ideja kako ju predstavljate vi iz Zg. Meni više smetaju one gluposti s uvjetovanjem oko termina.
A vi koji se pitate kako je kuglana u Kutini dobila licencu imate HKS i tehničku komisiju pa upite proslijedite njima, ja na to ne mogu odgovoriti sve i da hoću :mrgreen:
P.S. To što je Ciglenica prolazni gost u 2.HKLS proteklih sezona ima veze sa svime osim sa financijama. A i činjenica da smo svaki puta nastupili u 2.HKLS iako smo znali kako će to završiti govori nešto samo po sebi. Ako ćemo ovog puta plesati duže od jedne sezone uvelike će (uz kuglanu, to je neminovno) igrati i činjenica da će ta liga biti taman nama po mjeri sa igračko-rezultatskog aspekta ;)
Zadnja izmjena: lukodp, dana/u 01 srp 2016, 18:05, ukupno mijenjano 1 put.
Luko Del Ponte
Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron »

lukodp je napisao/la:
Neron je napisao/la:Luko lako je tebi pričati ali nema svatko financijsku potporu grada Popovače kao vi i naravno da je to jedan pozitivan primjer, veliki broj klubova životari i ne pada im na pamet putovati od Osijeka do Varaždina a zašto i bi ako niti nemaju ambicije prema višim ligama i dobro im je tu gdje jesu. Pa i tvoj klub uz svu financijsku potporu godinama je bio uvijek prolazni gost u drugoj ligi ali sada ste napokon dobili licencu za famoznu kuglanu u Kutini (svi se pitaju kako) tako da ćete vjerojatno plesati duže od jedne sezone. :roll:
Ja sam samo rekao da ako ima volje, ima i mogučnosti. 11.000,00 kn za putne troškove nije neka lova koja je nedostižna. Ako jedna Zanatlija iz Kutine bez kuglane i sa godišnjim proračunom od 12.000,00 kn igra 1.BHKLS onda ...
Naravno, ako nema ambicija ni volje u klubu za "proširivanjem horizonta", upoznavanjem novih ljudi, kuglana ... onda OK. Igrate 2.HKL centar i sve 5.
Nije mi jasno pljuvanje po cijelom sistemu natjecanja samo zato što takav ne paše klubovima kojima je dobro tu gdje jesu a imaju i mogučnost da ostanu u ligama u kojima su i igrali ako tako odluče. Inaće, samo 1 (jedan) klub iz regije istok nije prijavio igranje u 1.B a iz regije sjever su prihvatili svi redom, znaći da možda ima više nas koji mislimo da to i nije tako famozno loša ideja kako ju predstavljate vi iz Zg. Meni više smetaju ono gluposti s uvjetovanjem oko termina.
A vi koji se pitate kako je kuglana u Kutini dobila licencu imate HKS i tehničku komisiju pa upite proslijedite njima, ja na to ne mogu odgovoriti sve i da hoću :mrgreen:
P.S. To što je Ciglenica prolazni gost u 2.HKLS proteklih sezona ima veze sa svime osim sa financijama. A i činjenica da smo svaki puta nastupili u 2.HKLS iako smo znali kako će to završiti govori nešto samo po sebi.

Nisi me shvatio , znam da nema veze sa financijama nego ima veze sa kuglanom jer ste domaće utakmice igrali u Novskoj a ne u Kutini gdje ste praktički nepobjedivi i iz tog razloga kažem da ove godine ostajete sigurno.
A što se tiče samog sustava natjecanja ja apsolutno nemam ništa protiv, svaki klub u Hrvatskoj odlučuje o sebi i sami najbolje znaju koja im je liga optimalna i koje ambicije i financije imaju ali da je malo nakaradno da u prvu b može ući i šestoplasirani iz druge lige je, ali to je ove godine tako i vjerojatno će se to sve posložiti. Živ ti meni bio i puno sreće u nadolazečoj sezoni.
zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Lukodp. Stvarno mi je žao što naše pisanje o uvjetovanjima termina nazivaš glupostima. Nisam očekivao takav ton od jednog gospodina.
Tebi je logično da npr. 3.lige RZ svoje utakmice mogu igrati od petka do nedjelje (i subotom) a 2. liga muški i žene nedjeljom. To ti tako shvaćaš je
koliko sam primjetio ta se odredba ne odnosi na tvoj klub. Svi bi rado, a medju njima i kuglači, barem nedjeljom bili sa svojom obitelji, zajedno otišli
u crkvu ili šoping i na kraju ručali u obiteljskom okruženju.
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Neron je napisao/la: Nisi me shvatio , znam da nema veze sa financijama nego ima veze sa kuglanom jer ste domaće utakmice igrali u Novskoj a ne u Kutini gdje ste praktički nepobjedivi i iz tog razloga kažem da ove godine ostajete sigurno.
A što se tiče samog sustava natjecanja ja apsolutno nemam ništa protiv, svaki klub u Hrvatskoj odlučuje o sebi i sami najbolje znaju koja im je liga optimalna i koje ambicije i financije imaju ali da je malo nakaradno da u prvu b može ući i šestoplasirani iz druge lige je, ali to je ove godine tako i vjerojatno će se to sve posložiti. Živ ti meni bio i puno sreće u nadolazečoj sezoni.
Hvala. Sretno i Vama gdje god igrali.
Samo, nije sve ni u kuglani, najbolji klupski ekipni rezultat (06.mjesto 2.HKLS) smo ostvarili u Novskoj kao domaćini. Igrački kadar nam se osipao i to je največi problem ... nismo mi ni u Kutini više sigurni ako se ne trgnemo ;) .
Luko Del Ponte
Odgovorite