SKUPŠTINA HKSa I NOVI SUSTAV NATJECANJA

Natjecanja i novosti iz HKS-a
kulen
Tipka sa dve ruke

Re: SKUPŠTINA HKSa I NOVI SUSTAV NATJECANJA

Post Postao/la kulen »

newform1 je napisao/la:
bubimir je napisao/la:bravo LUko.. to je super ideja.. recimo prva B liga sjever ili centar svejedno kako bi se zvala .... varaždin lepoglava sisak kutina i 2 ili tri zagreba.. prva B istok 5 ili 6 s istoka.. pobjednici igraju za prvaka i ulaze u extra ligu.. samo.. u HKS nema mozga kojem bi takvo što palo na pamet... ako su jug razdjelili na 2 lige radi troškova mogli su i sjever.. sigurno bi onda 2 - 3 kluba iz centra igralo tu ligu... sve bi im bilo na sat vožnje
Ponavljam: problem je termina igranja liga vikendom jer ih nema, a i većini klubova paše igrati preko tjedna.
Tako reci ,svima paše igrati preko tjedna u terminu treninga i netreba putovat troškovi = 0
sad bi trebalo donijet odluku da se 1Bliga sjever razbije slijedeće godine u 2 lige (jer ovako smrdi na skupa putovanja) i evo ti sad čuda od 4 x 1.B lige
okrugljak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la okrugljak »

pohvale za raspored liga zapad... nepotrebna velika pauza kroz prosinac je izbačena i liga je "zgurana" u 6 mjeseci + izbjegnut rujan kad na zapadu još traje turistička sezona.
heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku »

Poštovani!
Okrugljak nešto mi nije jasno.Tek u petak na Mlaki će se raditi raspored za Zapad.A gdje si ti vidio da nema pauze u 12-om mjesecu.Možda ja ne vidim dobro ali i ja pratim kad i koliko se dugo igra.A kako raspored radi kancelarija HKS-a tamo piše za 2 i 3 lige koje imaju 8,10 ili 12 klubova datum kada se počinje.
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Heku, heku pa znaš gdje možeš naći sve informacije ;)
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku »

Poštovani!
Cezare i sam znaš da uvijek otvorim i tvoju stranicu.No kada sam pisao ovoga još nije bilo.Prihvaćam kritiku.
heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku »

Poštovani!
Eve mene cjepidlake.Ali konotacije ovoga su puno teže.Čitam pročišćeni tekst Sustava kuglačkih natjecanja i pod Primorska županija u nabrojanim gradovima ne vidim Novi Vinodolski a tamo postoji klub KK Vinodol.J...š sve to skupa kada se ni ovo ne može do kraja ispravno napisati.11.1 Primorsko goranska županija a gdje je Novi. :oops: :oops:
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Na vidiku proširenje 1.B HKL Jug/Zapad :lol: :o :shock: :? ;)
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola »

cezar je napisao/la:Na vidiku proširenje 1.B HKL Jug/Zapad :lol: :o :shock: :? ;)
Na vidiku problemi...
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

Nikola je napisao/la:
cezar je napisao/la:Na vidiku proširenje 1.B HKL Jug/Zapad :lol: :o :shock: :? ;)
Na vidiku problemi...
O čemu je riječ?
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Krunoslav je napisao/la:
Nikola je napisao/la:
Na vidiku problemi...
O čemu je riječ?
O ovome:
http://www.kuglanje.hr/files/lige/2016_ ... ljenje.pdf
Iako, ja ne vidim gdje bi bili problemi...
Luko Del Ponte
Odgovorite