SKUPŠTINA HKSa I NOVI SUSTAV NATJECANJA

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Nikola
Raspisani lik

Re: SKUPŠTINA HKSa I NOVI SUSTAV NATJECANJA

Post Postao/la Nikola » 07 lis 2016, 23:28

newform1 je napisao/la:Da nismo samo mi u banani, moglo se vidjeti i na eurokupovima: kod zamjene na polufinalu su zaustavljene sve staze. Ne znam da li je trebao obrazac. Ono što me čudi je zaustavljanje staza kod petljanja čunjeva: u Topoli su uvijek zaustavljane sve staze, dok u Bolzanu zaustave samo susjednu. Ne znam da li su i tamo pravila nedorečena ili...
Ovisi o tome sto je glavni sudac rekao na tehnickom sastanku i na koji nacin se mora ici u prostor za cunjeve. Kod zamjene se zaustavlja vrijeme za sve staze, a obrazac se mora predati glavnom sucu kada trener misli najaviti zamjenu.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 08 lis 2016, 08:34

Nikola je napisao/la:
newform1 je napisao/la:Da nismo samo mi u banani, moglo se vidjeti i na eurokupovima: kod zamjene na polufinalu su zaustavljene sve staze. Ne znam da li je trebao obrazac. Ono što me čudi je zaustavljanje staza kod petljanja čunjeva: u Topoli su uvijek zaustavljane sve staze, dok u Bolzanu zaustave samo susjednu. Ne znam da li su i tamo pravila nedorečena ili...
Ovisi o tome sto je glavni sudac rekao na tehnickom sastanku i na koji nacin se mora ici u prostor za cunjeve. Kod zamjene se zaustavlja vrijeme za sve staze, a obrazac se mora predati glavnom sucu kada trener misli najaviti zamjenu.
Način odlaska među čunjeve je isti.

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 08 lis 2016, 11:45

newform1 je napisao/la:
Nikola je napisao/la:
Nije isti. U Topoli je isto kao na Grmoscici ili Pongracevu. A u Bolzanu postoje stupovi izmedju i dovoljno je zaustaviti samo dvije staze jer niti najmanje ne ometa druge igrace..

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 08 lis 2016, 12:16

newform1 je napisao/la:
Nikola je napisao/la:
kakovi stupovi između dvije staze u Bolzanu tamo su koliko ja vidim stupovi između četiri staze. U Topoli se zaustavlja vrijeme kako se kome glavnom sucu prohtije jedan zaustavlje recimo ako se zapetljalo na stazi 2 stoje svi drugi sudac za taj isti zastoj zaustavlja staze 1 i 3 a teći zaustavlja samo stazu 1. Što se tiče startanja vremena nakon zastoja (osim tebe) rijetko koji sudac starta ili upozorava čovjeka za pultom.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 08 lis 2016, 15:12

Nije isti. U Topoli je isto kao na Grmoscici ili Pongracevu. A u Bolzanu postoje stupovi izmedju i dovoljno je zaustaviti samo dvije staze jer niti najmanje ne ometa druge igrace..[/quote]

Nije točno. U Bolzanu zaustavlja stazu 4 ako je zastoj na 3. 1 i 2 igraju normalno dalje. Danas nisam gledao, tako je bilo u kvalifikacijama.

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 08 lis 2016, 15:32

newform1 je napisao/la:Nije isti. U Topoli je isto kao na Grmoscici ili Pongracevu. A u Bolzanu postoje stupovi izmedju i dovoljno je zaustaviti samo dvije staze jer niti najmanje ne ometa druge igrace..
Nije točno. U Bolzanu zaustavlja stazu 4 ako je zastoj na 3. 1 i 2 igraju normalno dalje. Danas nisam gledao, tako je bilo u kvalifikacijama.[/quote]

Kao sto rekoh, ovisi kako glavni sudac kaze na tehnickom sastanku. Ovdje je odluceno da se u kvalifikacijama zaustavljaju 4 staze, a na utakmicama svih 6. A ne znam sto je odluceno i dogovoreno u Straubingu i Bolzanu.

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 08 lis 2016, 15:40

Najcesce Zeljko zaustavlja vrijeme na racunalo, a sa ljudima za pultom su problemi uvijek jer se rijetko pridrzavaju onog sto im je receno prije natjecanja..

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 08 lis 2016, 18:49

Nikola je napisao/la:Najcesce Zeljko zaustavlja vrijeme na racunalo, a sa ljudima za pultom su problemi uvijek jer se rijetko pridrzavaju onog sto im je receno prije natjecanja..
Danas su zaustavljali sve 4 staze... Malo bi, malo ne bi... :lol:

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 18 srp 2017, 16:42

U dopisu HKS-a od 03.svibnja 2017. izmedju ostalog piše da sve 2. lige žene (Istok, Sjever i Zapad) svoje prvenstvene utakmice igraju isključivo
nedjeljom. Sada kada gledam raspored istih liga vidim da se utakmice igraju subotom i nedjeljom. Malo čudno jer taj isti raspored je radjen u kancelariji
HKS-a. Dakle, HKS donese Odluku o igranju nedjeljom i onda prilikom izrade rasporeda tu svoju istu Odluku ignorira i ne poštiva. Baš me zanima da je netko
od prvoligaša (A ili B liga) zatražio da svoje utakmice igra nedjeljom da li bi im HKS udovoljio tom zahtjevu.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 24 srp 2017, 12:20

Ne znam jel samo ja ne mogu naći te "priloge zapisnika" sa zapisnika Skupštine HKS-a i sjednica IO HKS-a ili postoji neko pravilo ili odluka da se ne objavljuju...

Odgovorite