U18 ekipno

Natjecanja i novosti iz HKS-a

U18 ekipno

PostPostao/la rambo » 21 stu 2009

Croman007 je napisao/la:
devetka987 je napisao/la:Jel točno da je j.košutić smijenjen sa mjesta trenera kk bjelovar?

Ne,nego je čovjek sam dao neopozivu ostavku!

Inače,da čujem mišljenje tko je po vama favorit za osvajanje Prvenstva Republike Hrvatske do 18.godina? Koliko vidim nema ni Mertojaka ni Đurđenovca među prijavljenima,možda prvak bude Radnik?

1.radnik 2.konikom 3.željo :D :D ??
rambo
Tipka sa dve ruke

Re: Postavi pitanje

PostPostao/la arcy » 21 stu 2009

radnik 542 prosjek
arcy
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la ZrntscheZ » 21 stu 2009

arcy je napisao/la:radnik 542 prosjek

Jel to vodeći prosjek nakon 1.dana?
Ako nije kolko je najviše do sada, ako pa je RVG vodeći kolki su prosjeci 2. i 3. plasirane ekipe?
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

to je vodeći prosjek. ostale neznam ali mislim da je to za 1. ili 2. mjesto dovoljno.
arcy
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la SLAVONAC » 21 stu 2009

Da li ima tko u Savezu da ga je makar malo sramota. Zašto? Na prvenstvu države za U 18 nema između ostalog dve ekipe kk Đurđenovac i kk Mertojak, ništa ne bi bilo čudno da nije kk Đurđenovac godinama inkubator djece, a po mnogima najstručniji trener je upravo u kk Mertojak. Kuda ide Hrvatsko kuglanje ovo je najočitija slika.
SLAVONAC

U-18
1. Radnik 2171
2. Centar-1 2079
3. Centar-2 2053
...
kasne jednu satnicu
arcy
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la krcko » 21 stu 2009

2000. (juniori)SLAVONIJA K. ; (juniorke) PODRAVKA
2001. SLAVONIJA K. - BELMA
2002. KANDIT PREM. - ZAGREB
2003. KONIKOM - KONIKOM
2004. KANDIT - PREM. - MEDVEŠČAK
2005. GRMOŠČICA - ZAGREB
2006. GRMOŠČICA - ZAGREB
2007. KANDIT - ZAGREB
2008. GRMOŠČICA - ZAGREB
2009. GRMOŠČICA - POLICAJAC

SLAVONAC, uz dužno poštovanje , molim , Ti izvuci mjesta u kojim se igralo, a privatno mi javi kada bude natječaj na kojem se odabiru najbolji ponuđači poglavito za natjecanja od juniora prema dolje. Čitam eto ima dosta dugova od strane HKS za organizaciju istih natjecanja. Možda netko , a sada nije u igri da i zabadav. :lol:
krcko
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la krcko » 21 stu 2009

Žao mi je svakog tko se negdje neće pojaviti , a razlozi su financijske naravi. A ima ih ....
Ne mislim pri tome da je uzrok urota pri HKS, ali da postoje načini za prevladavanje trenutka, postoje (npr. čemu kotizacija ako se išlo na natječaj najboljeg ponuđača, ... ).
krcko
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Croman007 » 22 stu 2009

ZrntscheZ je napisao/la:Ne znam točno pa pitam...nije li to možda i iz razloga kaj su ti klubovi "rasprodali" svoje igrače pa sad ne mogu sastaviti momčad?
Iz Đurđenovca su otišle Skupnjak i Pavlovič, Mertojakovi igraju u ZD i Poštaru...

U Ravnoj Gori igraju dečki,a Skupnjak i Pavlović su cure koliko ja znam :lol:,inače ŽKK Đurđenovac je ugašen koliko ja znam.
Đurđenovac davnih dana muči muku oko novaca jer mu nitko ni je lipu dao za sve silne igrače koje je njihova škola proizvela,da bi ih poslije jači klubovi uzeli,opet žalosno je da najvećeg "proizvođača" igrača nema na prvenstvu do 18.godina te da HKS ne pomogne takvima,bar da im sponzora nađe ako ništa drugo!Što se tiče Mertojaka mislim da oni imaju približno igrača koliko i Đurđenovac,tako da ne vidim u čemu je kod Mertojaka problem jer smatram da tamo nema problema što se tiče financija(dobivaju financijsku pomoć od grada Splita).Nego,može li Radnik ostati ostati prvi do kraja prvenstva RH U-18,nekako očekivao sam veće rezultate,ali vidjet ćemo što će sutrašnji dan donijeti zar ne?
Croman007
Raspisani lik

PostPostao/la ZrntscheZ » 22 stu 2009

Croman007 je napisao/la:U Ravnoj Gori igraju dečki,a Skupnjak i Pavlović su cure koliko ja znam :lol:

MH ne glumi...znaš ti jako dobro da sam mislil i na prvenstvo u KC
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Sljedeća

Natrag na Hrvatski kuglački savez

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.