U18 ekipno

Natjecanja i novosti iz HKS-a
rambo
Tipka sa dve ruke

Re: Postavi pitanje

Post Postao/la rambo »

rambo je napisao/la:
Croman007 je napisao/la:
devetka987 je napisao/la:Jel točno da je j.košutić smijenjen sa mjesta trenera kk bjelovar?
Ne,nego je čovjek sam dao neopozivu ostavku!

Inače,da čujem mišljenje tko je po vama favorit za osvajanje Prvenstva Republike Hrvatske do 18.godina? Koliko vidim nema ni Mertojaka ni Đurđenovca među prijavljenima,možda prvak bude Radnik?

1.radnik 2.konikom 3.željo :D :D ??
prognoza pogođena :D
čestitam dečki
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Re: Postavi pitanje

Post Postao/la ZrntscheZ »

1. Radnik - 2171
2. Konikom - 2141
3. Željezničar - 2109
4. Medveščak - 2086

(neslužbeno)
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
sasa
Forumsko piskaralo

U18 ekipno za 2010.

Post Postao/la sasa »

ajde nek ovdje budu rezultati iz ravne gore i priča o hr kuglanju iz koprivnice
sasa
Forumsko piskaralo

Re: U18 ekipno za 2010.

Post Postao/la sasa »

u18 žene

1. zgb-zaboky 2119
2. podravka 2095
3. mlaka 2046

eh sad
ovo nije gotova priča jer su najavljene žalbe
naime nastupio sam sa premladom igračicom i osvojili smo 1. mjesto
da smo bili 8. nikom ništa, al ovako...

puno je pitanja o hr kuglanju, zašto ovo i zašto ono
jedno je jasno, prvenstvo nismo osvojili regularno jer mi je jedna igračica bila premlada kad se gleda raspis natjecanja i raspon godina naveden u njemu

ali
45 minuta prije nastupa sam prijavio ekipu glavnom sucu
on je trebao pregledati prijavu i reći mi da jedna igračica nema pravo nastupa
naravno da ju ne bi uvodio niti kao rezervu kao što sam to učinio
i sve bi bilo u redu, vjerojatno bi opet bili 1.

i tu sad slijedi milijun zašto
zašto je u raspisu naveden raspon od 5 godina? (u18 + u14 = 6 godina - zbog toga niti nisam gledao niti razmišljao da mi dijete koje je u14 nema pravo nastupa)
zašto je glavni sudac natjecanja ujedno i trener ženske ekipe škk podravka? (ne kažem da je, ali mogao je utjecati na ishod prvenstva)
zašto se zaletište klizalo pa sam morao mijenjati igračicu?
zašto toliko boli kad te pobijedi dijete?
zašto
zašto
zašto

netko će se vjerojatno žaliti
natjecateljska komisija će žalbu razmotriti
ako ona bude negativna za moj klub mi ćemo se žaliti
i tako u krug
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

eh, kaj da ti velim...

gledano s čisto formalne strane - napravil si istu povredu pravila kao da si nastupil i sa starijom igračicom te se njen učinak mora brisati i na bazi ostalih rezultata stvarati poredak...drugim riječima pušiona...
propozicije su jasne i one se moraju poštivati...
razlozi zakaj je tak određeno valjda neki postoje...na jednoj temi se ovdje raspravljalo o tome kak je neprimjereno zbog fizičkog opterećenja i potencijalno negativnih posljedica na razvoj djeteta da tak mladi bacaju sa velikim kuglama, a čini mi se da su kugle U-14 manje od onih U-18.

ista vremenska ograničenja vrijede i u ligaškim natjecanjima pa zato recimo jedan od Željezničarovih klinaca koji je danas osvojil medalju ekipnu na U-18 ne može još uvijek igrati 3.HKL-S...a radi se o par mjeseci razlike

dal je sudac moral primjetiti i upozoriti?!
svakako...greška je i njegova...ali se to rješava suspenzijom suca za ubuduće, a ne priznavanjem rezultata...

imam ti i tu primjer.
dok sam bil mali mali, tamo 1992g, bilo je PH za te mlađe kategorije...i isti dan se na Grmoščici igralo u svim kategorijama...zabunom me organizator (HKS) uvrstil u mlađu kategoriju...i normalno da sam fino odigral, 2 dana se boril da budem što bolji i na kraju osvojil 2.mjesto na PH...onda su suci skužili da su me krivo razvrstali i oduzeli mi plasman. Ispalo je da sam bil 2 mjeseca prestar.

jbg...zeznul si stvar i moraš prihvatiti odgovornost zbog šlamperaja jer kao što sam priznaješ nisi čital propozicije.

(loš vikend za Sedlare...Medveščak mu 4. kod dečki, cure diskvalificirane, Zabok u 3.HKL bez borbe izgubil 8-0)
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

al pazi ti tu foru sa u14

na primjeru kk zagreb najbolje vidiš
sve cure su im u14, ali samo jedna nema pravo nastupa i to ona koja je ove godine ušla iz u12 u u14...
fizzo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la fizzo »

ZrntscheZ je napisao/la:eh, kaj da ti velim...

gledano s čisto formalne strane - napravil si istu povredu pravila kao da si nastupil i sa starijom igračicom te se njen učinak mora brisati i na bazi ostalih rezultata stvarati poredak...drugim riječima pušiona...
propozicije su jasne i one se moraju poštivati...
razlozi zakaj je tak određeno valjda neki postoje...na jednoj temi se ovdje raspravljalo o tome kak je neprimjereno zbog fizičkog opterećenja i potencijalno negativnih posljedica na razvoj djeteta da tak mladi bacaju sa velikim kuglama, a čini mi se da su kugle U-14 manje od onih U-18.

ista vremenska ograničenja vrijede i u ligaškim natjecanjima pa zato recimo jedan od Željezničarovih klinaca koji je danas osvojil medalju ekipnu na U-18 ne može još uvijek igrati 3.HKL-S...a radi se o par mjeseci razlike

dal je sudac moral primjetiti i upozoriti?!
svakako...greška je i njegova...ali se to rješava suspenzijom suca za ubuduće, a ne priznavanjem rezultata...

imam ti i tu primjer.
dok sam bil mali mali, tamo 1992g, bilo je PH za te mlađe kategorije...i isti dan se na Grmoščici igralo u svim kategorijama...zabunom me organizator (HKS) uvrstil u mlađu kategoriju...i normalno da sam fino odigral, 2 dana se boril da budem što bolji i na kraju osvojil 2.mjesto na PH...onda su suci skužili da su me krivo razvrstali i oduzeli mi plasman. Ispalo je da sam bil 2 mjeseca prestar.

jbg...zeznul si stvar i moraš prihvatiti odgovornost zbog šlamperaja jer kao što sam priznaješ nisi čital propozicije.

(loš vikend za Sedlare...Medveščak mu 4. kod dečki, cure diskvalificirane, Zabok u 3.HKL bez borbe izgubil 8-0)
molim vase objasnjenje za kategoriju U50 dobne granice!!!
da li bi bilo regularno da zdravko mamic s polozenim sudackim ispitom suditi utakmicu Rijeka-Hajduk
...inace dobar vikend za sedlare: filip (586) najboji pojedinac kod dečkiju, lucija (553) najbolja kod cura i utakmica zaboka odgođena za 5.12
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

sasa je napisao/la:al pazi ti tu foru sa u14

na primjeru kk zagreb najbolje vidiš
sve cure su im u14, ali samo jedna nema pravo nastupa i to ona koja je ove godine ušla iz u12 u u14...
velim ti, ja samo gledam s aspekta propozicija...
nisam upućen u to kak, tko i na temelju čega određuje dobne kategorije...dal je to sukladno nekim europskim pravilima koja se primjenjuju na SP ili se to netko sjetil proizvoljno odrediti datumske granice i time možda (ne)namjerno nekoga zakinuti, fakat ne znam...
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

fizzo je napisao/la:...inace dobar vikend za sedlare: filip (586) najboji pojedinac kod dečkiju, lucija (553) najbolja kod cura i utakmica zaboka odgođena za 5.12.
pojedinačno gledano apsolutno izvrsno...jedino kaj su ovo bila ekipna prvenstva.
Jedino me zbunjuje odakle podatak da je tekma odgođena za 5.12.?
sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

i poslije nas je i zagreb imao među prve 4 igračice jednu 'premladu' al njoj je sudac zabranio igrat :lol:
Odgovorite