Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
zeko
Zna gdje su sva slova

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la zeko »

čestitke šljakerima na tijesnoj pobjedi (ajmooooooooooo robiiiiiiii - šteta za bod - konačno te stavio u igru)!!!!!
samo kaj me nešto smeta
malo je licemjerno od trenera da sebe stavlja u ekipu a igra katastrofalno, uvodi nervozu u ekipu
ima mlađe od sebe(kramera, brunu i gorana) neka da njima da igraju jer bi te katastrofalne rezultate svaki od njih sa lošom igrom srušio
kuki
Tek protipkao

Post Postao/la kuki »

Zeko, ne znam tko si (očito navijač Radnika) ali, oladi.
Ako nisi upućen, ne komentiraj na takav način.
zeko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zeko »

za oladit imam još vremena :lol:
kaj bi trebal komentirat? ono kaj tebi ili treneru paše? moš se ljutit kolko hoćeš,al uvijek bum napisal ono kaj mislim...
na kraju mislim da nisam niš loše napisal... onaj ko loše igra nek se nosi kak zna sa negativnim komentarima

ponovo čestitam šljakerima i ponosan sam kaj je robi konačno odigral tekmu,to me veseli!!
newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

zeko je napisao/la:za oladit imam još vremena :lol:
kaj bi trebal komentirat? ono kaj tebi ili treneru paše? moš se ljutit kolko hoćeš,al uvijek bum napisal ono kaj mislim...
na kraju mislim da nisam niš loše napisal... onaj ko loše igra nek se nosi kak zna sa negativnim komentarima

ponovo čestitam šljakerima i ponosan sam kaj je robi konačno odigral tekmu,to me veseli!!
Da nije Zeko Robi??? :mrgreen:
milos
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la milos »

zeko je napisao/la:čestitke šljakerima na tijesnoj pobjedi (ajmooooooooooo robiiiiiiii - šteta za bod - konačno te stavio u igru)!!!!!
samo kaj me nešto smeta
malo je licemjerno od trenera da sebe stavlja u ekipu a igra katastrofalno, uvodi nervozu u ekipu
ima mlađe od sebe(kramera, brunu i gorana) neka da njima da igraju jer bi te katastrofalne rezultate svaki od njih sa lošom igrom srušio
"zeko", ja prilično dobro podnosim tvoj komentar i uopće se ne ljutim. Žao mi je jedino što si me provalio, pa se neću moći staviti iduću utakmicu. Hvala ti i na psihološkoj studiji stanja ekipe i ukazivanju na nervozu, koju ja nisam primjetio, jer svi jedu i piju normalno. To jest, nenormalno (puno)! Bit će da je to od nervoze. Hvala ti u svakom slučaju na toploj ljudskoj brizi. Nego, jesu li u tvojoj ekipi nervozni zbog tvoje 'sjajne' igre? Pozdrav u svakom slučaju. I kada se vidimo, znam da nećeš reći ono što misliš. To je ipak puno lakše pod razno-raznim 'nick'-ovima.
zeko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zeko »

milos je napisao/la:
zeko je napisao/la:čestitke šljakerima na tijesnoj pobjedi (ajmooooooooooo robiiiiiiii - šteta za bod - konačno te stavio u igru)!!!!!
samo kaj me nešto smeta
"zeko", ja prilično dobro podnosim tvoj komentar i uopće se ne ljutim. Žao mi je jedino što si me provalio, pa se neću moći staviti iduću utakmicu. Hvala ti i na psihološkoj studiji stanja ekipe i ukazivanju na nervozu, koju ja nisam primjetio, jer svi jedu i piju normalno. To jest, nenormalno (puno)! Bit će da je to od nervoze. Hvala ti u svakom slučaju na toploj ljudskoj brizi. Nego, jesu li u tvojoj ekipi nervozni zbog tvoje 'sjajne' igre? Pozdrav u svakom slučaju. I kada se vidimo, znam da nećeš reći ono što misliš. To je ipak puno lakše pod razno-raznim 'nick'-ovima.
:lol: :lol:
nemaš se zbog čega ljutit
nisam te ja provalil,to tak mora bit
igraš loše i kaj je tu čudno,van i gotovo! moraš se izborit za ekipu,sva sreća pa si sa trenerom na istoj valnoj duljini :lol:

samo je jedan nick(od prvog sam zaboravil lozinku pa sam otvoril ovaj),vidim da si glavna špija ovdje :roll: pa več ak imaš,pošalji mi na pp lozinku od prvog nicka
kad sam kod nicka,napiši konačno sve nickove za koje znaš jer i ja bi htel znat neka imena
gox
Forumsko piskaralo

Post Postao/la gox »

paste from: http://www.hrsport.net/vijesti/404894/o ... -u-derbiju
ODBIJENA ŽALBA KONIKOMA

Natjecateljska komisija odbila je žalbu Osječana i potvrdila odluku Disciplinske komisije koja je Konikomu oduzela bodove zbog nepravilnosti oko liječničkih uvjerenja. Na taj način susret 1. kola između Konikoma i Novske registriran je u korist gostiju.
Croman007
Raspisani lik

Post Postao/la Croman007 »

gox je napisao/la:paste from: http://www.hrsport.net/vijesti/404894/o ... -u-derbiju
ODBIJENA ŽALBA KONIKOMA

Natjecateljska komisija odbila je žalbu Osječana i potvrdila odluku Disciplinske komisije koja je Konikomu oduzela bodove zbog nepravilnosti oko liječničkih uvjerenja. Na taj način susret 1. kola između Konikoma i Novske registriran je u korist gostiju.
slika
bauer
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bauer »

Ova odluka je jasna i nedvosmislena .... NK je obavila čist posao.
Čim nema mutnih sportova i klubova tipa Dinama ili Hajduka odmah je sve poštenije i ulijeva nadu i želju da se baviš ipak s nečim pozitivnim. Pravila se moraju poštivati.
Moky
Tek protipkao

Post Postao/la Moky »

Sve je ovdje lijepo odlučeno samo ja mislim da do toga nije trebalo doći. Zanima me samo koje su sankcije za glavnog suca te utakmice koji je dozvolio nastup spomenutim igračima.
Odgovorite