Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
SLAVONAC

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la SLAVONAC »

Forum je otvorenog tipa pa i največi glupaci mogu pisati koješta. Tako spominjanje moga imena vezano uz utakmicu Kandit Premijera može postati poprilični glupak, jer izuzev što sam rođen u Osijeku što tu mislim i umrijeti ništa me drugo ne veže za Kandit Premijer. Zato majstore ne lupetaj, malo se propitaj pa ćeš odnekale saznati da ja nikad nisam bio vezan za Kandit Premijer izuzev kao pravi Slavonac uvijek ću više voliti bilo koji osječki ili slavonski klub nego naprimjer čakovački. Nemam običaj vrijeđati ali kad me netko bezrazložno napadne spreman sam mu i lice reči da je u najmanju ruku glup. Predlažem ti prije napada da se malo raspitaš a ne da piskaraš koješta.

alan34
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la alan34 »

ovo su već bolesna trabunjanja ovog smrdčeca! insinuacije i optužbe bez ikakvih dokaza. a kako bi bilo da obučeš tu sudačku uniformu i samo piskaraš po zapisniku? jednoga matka bulku (i ostale) ovako optužiti nije samo besramno, nego bi trebalo biti kažnjivo-barem baniranjem s ovoga foruma.

tomcat
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la tomcat »

Ali taj Matko ide u Talin kao i Mušanić a Grubar ne može.Pa mogli ste čovjeka nagradit za drugo mjesto pa ga vodit kao rezervu.Jedino ako je to kazna ako je uzeo lovu da pusti Mariju pa ga je Lulek izostavio ako znamo da im on slaže reprezentaciju???Ja bi poveo i Paju jer čovjek je uzeo sve u najjačoj regiji kuglačkoj :D A ti lega što se pjeniš pa nije to tvoj klub,tebi to nebi palo na pamet sa tvojim klubom :oops: kratko ti je pamčenje a pamtimo i takve dane tvojega kluba.Nemoj lega i ako je od tebe previše je, znamo da si premazan svim mastima, čak i ovima likovima iz HKS ti se nedaš već i dalje plivaš leđno.

andrej kovač
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la andrej kovač »

Rezultati jesu katastrofalni,ali ne bi ja rekao da je tu neko nekome puštao.Prvo,do kraja lige je još 10 kola,a Kandit je još uvijek u zoni kada može ispasti,drugo,MKK Rijeci ovaj jedan bod je kao nijedan,jer oni su i ovako imali bod više od Radnika,pa smatram da će kod njih odlučivati ipak međusobni susret,treće,najjači igrači Rijeke,najslabiji rezultati ove godine na gostovanjima(drugi najslabiji rezultat Katić - također igrao u Zadru završnicu pojedinačnog i Tometić-najslabiji rezultat),četvrto,poznavajući igrače i vodstvo Rijeke ne vjerujem da bi išta ovakvog dogovarali,isto kao što ne vjerujem da bi Matko pustio i odigrao 540,a isto tako ne vjerujem da bi Domi igrao u ekipi koja dogovara utakmicu,kao niti Šipalo.....

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

SLAVONAC je napisao/la:......
ma tebe sam spominjal u kontekstu da eventualno opises kak je to izgledalo u slučaju da si bil na tekmi kao gledatelj budući si iz tog kraja, a ne kao jednog iz Kandita
tomcat je napisao/la::oops: kratko ti je pamčenje a pamtimo i takve dane tvojega kluba...
Jel to mene išlo?!
Ako da, ne znam na koji klub misliš, trenutni ili bivši, ali ti ljudi odavde mogu potvrditi da sam uvijek otvoreno i decidirano bil protiv svake ponude za namjestanjem i da nikad nisam ni u 3.ligi bil za dogovore te da sam kroz izvjestaje sa utakmica prokazival kad su bile u pitanju večere, pajceki i slično pa zbog toga isto bil prozivan...
alan34 je napisao/la:...nego bi trebalo biti kažnjivo-barem baniranjem s ovoga foruma...
u akciji kodnog imena "dajmo im da čuju"
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

josip1
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la josip1 »

[Gdje su sada Domi, Bulka, Skender od ovih koji se inace pojavljuju ovdje da se pokušaju opravdati i braniti ili barem pojasniti tu hrpu "koincidencija" koje se taman poklopile?!
Jel vas sram možda?!

Sve velike cifre, vrhunske tekme i osvojene medalje u dosadašnjem životu možete objesiti mačku o rep...u subotu ste se pokazali kakvi ste sportasi...
Čestitke svima koji du sudjelovali na školskom primjeru fair playa i nadasve čestitke vodstvima obiju momčadi na izvanrednoj takticnoj postavi...bravo, bravo...clap, clap...

MOLIM NE LUPETATI I NE SPOMINJATI MOJE IME
ZBOG OBVEZA NA POSLU NISAM BIO U PRILICI OVIH DANA ČITATI FORUM PA NISAM NITI VIDIO TOLIKE GLUPOSTI.
1.-KUGLANA JE BILA POTPUNO NEPRIPREMLJENA, JAKO SPORA
2.-KOLIKO SU IGRAČI KANDIDA REKLI JELIČIĆ IMA PROBLEMA SA RAMENOM, A 2 IGRAČA SU BOLESNA RADI VIROZE, ZATO SU I MIJENJALI JER IGRAČ NIJE VIŠE MOGAO IGRATI
3.KADA "NAMJEŠTATE" UTAKMICU ONDA BI BILA LOGIKA NA "VELIKIM" CIFRAMA I DA NAŠI NAJBOLJI BUDU VALJDA POBIJEDE NJIHOVE, A NE TOMETIĆ DA IMA NAJLOŠIJI REZULTAT
4.MI SMO SE I LANI VADILI NA DIREKTNIM SUPARNICIMA I LANI JE BILO PO NEKIMA "NAMJEŠTANJA"
5.BEZ OBZIRA ŠTO MISLILI NIKADA SE NISMO I AKO BOG DA NITI NEĆEMO BAVITI NAMJEŠTANJIMA
MISLIM DA SAM PREVIŠE REKAO ZA OVAKO GLUPA RAZMIŠLJANJA, JER OVO GRANIČI ILI SA PARANOJOM ILI DA NETKO IMA DOKAZE PA PREMA TOME OVE KOJI "NAMJEŠTAJU" TREBA IZBACITI IZ KUGLANJA I SPORTA

gm1978
Tek protipkao

Post Postao/la gm1978 »

Ne znam čemu ovo silno čuđenje oko Kanditovog rezultata,ove sezone su oni definitivno ekipa koja nije u ama baš nikakvoj formi,tako da je i bilo za očekivat poneku ovakvu cifru. Tome u prilog idu i brojne izmjene koje rade,gotovo u svakom kolu mijenjaju bar jednog igrača,čini mi se da jedino Bulka nije bio do sada mijenjan,što je i logično,s obzirom na njegov renome. A ostatak ekipe je vrlo daleko od neke prvoligaške igre,tu i tamo se zalomi preko 600,ali puno više ima onih alibi rezultata oko 560,570,a to je premalo za bilo kaj drugo,osim borbe za opstanak.
Osobno sam ih gledao na gostovanju kod Grmoščice i ne sjećam se nekog ko je,kao gost,igrao lošije od njih,a radi se o tzv. lakšoj kuglani ( iako ne znam točno kaj znači kad je kuglana lakša,valjda na njoj ne treba pogodit prvog sa strane ).

P.S. Da mi ih je vidjet na Lokomotivi-u ovakvoj formi je to borba za 500

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

12. kolo i "puštaju" direktnim suparnicima za ostajanje u ligi :shock: :?
A ako ti je sumljivo to što su imali tako male rezultate, pogledaj Ciglenicu, mi se pobjeđujemo za 200 drva u odnosu na prošlu sezonu ;) , a nebih rekao da puštamo, upravo suprotno :lol:
Malo si me razočarao s takvim lupanjem gluposti, inaće djelim tvoje mišljenje o mnogim stvarima u kuglanju, ali NE i ovo.
Luko Del Ponte

bauer
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bauer »

Tko je kome ovdje pustio bod... ne kužim, Kandit Rijeci ili Rijeka Kanditu ....oboje su u qurcu za ispadanje ....

Sjećam se samo da je Rijeka tj bivši Adrianeon jedne godine izgubio titulu prvaka jer je kuhinja na relaciji Zagreb/Osijek tako dobro radila da su svi bljuvali od tog skuhanog lonca u kojem su na kraju Adrianeonovci izvisili, onda ništa nije bilo neregularno, ruka ruku mije....., nije bilo važno jer ko jebe tamo neke rječane ...heeeej...a bila je riječ o tituli prvaka, valjda jedna jedina prilika u povjesti rječkog muškog kuglanja i sad netko ima obraza pisati o tome da su ti dečki koji kuglaju za Rijeku od nekoga nešto tražili ili kupovali ili neznam što.. uostalom ja neznam kome trebaju više bodovi...:lol: ... jednima i drugima bi jedno 5-6 bodova viška dobro došlo ...

domi
Tek protipkao

Post Postao/la domi »

Mislio sam ne pisati ništa na ovu temu, no nažalost nisam mogao ostati imun na ovakvu hrpu gluposti i idiotizma. Ovo se odnosi na tebe Zrntchez.Vidim da mene osobno spominješ. Nije mi jasno zbog čega bih se ja trebao crvenjeti. Odigrao sam na razini svog domaćeg prosjeka, trudio se koliko je išlo, dobio najjačeg gostujućeg igrača Katića. Zar ti zaista smatraš da smo mi svi maloumnici koji se idu dogovarati prvo kolo nastavka prvenstva, a da ni nama ni njima bod ne odgovara. Da vidiš malo dalje od svog nosa možda bi i pogledao tablicu, ak se ne varam ni jedni ni drugi nismo ni blizu bijega iz zone ispadanja. Al evo za tvoj um nekoliko činjenica : Pušić ne trenira od državnog jer ima gripu, Jeličić je povrijedio rame i nije kugle bacio od Zadra, Ozuška je morao igrati unatoč činjenici da je imao ozbiljnih probavnih problema, a da ne govorim o Šipalu koji ne trenira već više od mjesec dana. Mi smo u subotu jedva skrpali šest koliko toliko zdravih igrača da bi odigrali tekmu. Mogu se jedino složiti s činjenicom da je takmica bila na razni utakmice četvrte lige . O kvaliteti kuglane neću ni pisati. Nikada se nisam smatrao nekakvim extra igračem, trudim se koliko mogu i umijem, ne prosipam svoje znanje teorije kuglanja po ovom forumu kao pojedinci. Al optuživati me da puštam i dogovaram utakmice na 3270 čunjeva neću dopustiti. Mene je sram iz samo jednog razloga, a to je što smo odigrali tekmu sa takvom katastrofalnom igrom. Ništa drugo i ništa više.

Molio bih da samo da kad slijedeći put budeš Bulku spominjao, da mu se obratiš sa " gospodine doktore kuglanja ", jer je on upravo to za tebe. Zar čovjek nema pravo na loš dan, dan kad ne ide, dan kad nemoš ništa pogoditi....očito da svi osim tebe nemaju pravo na to. Kad znaš toliko puno o kuglanju molio bih te da onda objasniš svojih 550 u zadru, na jednoj od najlakših i najboljih kuglana u državi. Da nije bilo Matka, ova država na svjetskim prvenstvima ne bi muške medalje vidjela već godinama. A o svjetskim rekordima neću ni pisati. Otkud onda tebi pravo pisati o njemu kao da je najveći klošar u ovom sportu. Njegove medalje su plod njegovih ruku, a ne velikih trenera i kuglačkih sveznalica poput tebe. Nikad nisam nikoga podcjenjivao, nikoga omalovažavao, smatram da svatko kugla koliko može i umije i zna. I ne zamaram ljude na ovom forumu svojim znanjem o svim kuglačkim temama.

Odgovorite