Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
KAJTA
Tek protipkao

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la KAJTA » 18 tra 2011, 13:16

Miloše,
Dugo sam u tom sportu u kojem mnogi ljudi sve znaju o tom sportu.
Osobno znaš što sam sve prošao sa bivšom ekipom,koliko puta smo razgovarali,savjetovali se i sve ostalo što ide uz taj sport.
Imao sam neku lošu predođbu prije susreta godine za Radnik.Poslao sam ti sms poruku,poruku podrške kao da sam slutio zlo a iskustvo mi je to govorilo.
I zato glavu gore , kuglanje te treba isto tako kada si ih preuzeo i uveo u 1. ligu da pitamo te iste ljude sada koliko te je podržavalo.
Spominjanje neke prošlosti gdje si igrao je neukusno i tendenciozno.To govori sve o njima,neka oni pokažu ijedan klub gdje su sebe dali osim ovih lijepih riječi kojima te časte.
Ima jedna istinita rečenica; "IMA GORIH LJUDI NEGO SU KUGLAČI"-To su ljudi koji ne razumiju kuglanje.

ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la ŠALABAJZER » 18 tra 2011, 13:44

lukodp je napisao/la:
ŠALABAJZER je napisao/la:čakovčani bolje igraju kad im se pošalje puna torba EURA ...
Pričaš gluposti... ako aludiraš na punu torbu eura iz Rijeke... Da oni imaju punu torbu eura nebi se morali borit za ostanak. Zbilja idiotski komentari kao i uvijek :roll:
luko.. pa znaš da se zezam.. to je samo aluzija na ozbiljan komentar... lai da su međimurci baš morali odigrati protiv radnika.. to nije fer.. mogli su postaviti drugu postavu.. i niko im nebi imal kaj zamjeriti..

devetka987
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la devetka987 » 18 tra 2011, 13:46

KAJTA je napisao/la:Miloše,
Dugo sam u tom sportu u kojem mnogi ljudi sve znaju o tom sportu.
Osobno znaš što sam sve prošao sa bivšom ekipom,koliko puta smo razgovarali,savjetovali se i sve ostalo što ide uz taj sport.
Imao sam neku lošu predođbu prije susreta godine za Radnik.Poslao sam ti sms poruku,poruku podrške kao da sam slutio zlo a iskustvo mi je to govorilo.
I zato glavu gore , kuglanje te treba isto tako kada si ih preuzeo i uveo u 1. ligu da pitamo te iste ljude sada koliko te je podržavalo.
Spominjanje neke prošlosti gdje si igrao je neukusno i tendenciozno.To govori sve o njima,neka oni pokažu ijedan klub gdje su sebe dali osim ovih lijepih riječi kojima te časte.
Ima jedna istinita rečenica; "IMA GORIH LJUDI NEGO SU KUGLAČI"-To su ljudi koji ne razumiju kuglanje.
Vas dvojica ste na istoj valnoj dužini od prije par sezona. :D :D :D

devetka987
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la devetka987 » 18 tra 2011, 13:47

ŠALABAJZER je napisao/la:
lukodp je napisao/la:
ŠALABAJZER je napisao/la:čakovčani bolje igraju kad im se pošalje puna torba EURA ...
Pričaš gluposti... ako aludiraš na punu torbu eura iz Rijeke... Da oni imaju punu torbu eura nebi se morali borit za ostanak. Zbilja idiotski komentari kao i uvijek :roll:
luko.. pa znaš da se zezam.. to je samo aluzija na ozbiljan komentar... lai da su međimurci baš morali odigrati protiv radnika.. to nije fer.. mogli su postaviti drugu postavu.. i niko im nebi imal kaj zamjeriti..
Svaka čast želji. Odigrali su korektno do kraja.

cigla
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la cigla » 18 tra 2011, 19:43

S takvih 12 podjednakih igrača u ekipi, što se trener ima gurati igrati. Neka igraju mladi. Nek skupljaju iskustvo i grade kolektivni duh. Pa nek ispadnu iz lige. Treba ih sačuvati na okupu. To je pravo bogadstvo i garant dugogodišnje kvalitete, ali sumnjam da će to grad prepoznati.

zorislaw
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zorislaw » 19 tra 2011, 14:37

kakvi biseri(čast iznimkama)
a do sada se sumnjalo da su samo nogometaši ograničeni

ga100n
Tek protipkao

Post Postao/la ga100n » 20 tra 2011, 08:56

zorislaw je napisao/la:kakvi biseri(čast iznimkama)
a do sada se sumnjalo da su samo nogometaši ograničeni
A i ti se čudiš . Pa zna se već odavno da su nogomet i kuglanje suplementarni sportovi.Kad ne uspiješ ili naglo ostariš
za nogomet baciš se na kuglanje i postaneš vrhunski igrač,trener ili bilo što drugo u kuglanju. :)

zjopa
Tek protipkao

Post Postao/la zjopa » 20 tra 2011, 20:18

Je..š sport bez golmana.

cigla
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la cigla » 21 tra 2011, 16:06

I Damu bez seljaka.

bauer
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bauer » 28 tra 2011, 13:23

S malim zakašnjenjem čestitam prijateljima iz MKK Rijeka ostanak u 1. ligi uz konstataciju da je posljednje kolo pokazalo da su sve priče o namještaljkama ove sezone bile smiješne, .... Rijeka je izgubila od Grmošćice doma a Grmošćici ta pobjeda nije ništa previše značila, ...... Željo je pobjedio u gostima Radnika kome su dva boda sve a Želji baš ništa osim dostojnog oproštaja....dakle čestitam svim spomenutim klubovima na poštenoj i sportskoj borbi .

Odgovorite