Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la cezar »

Arcy čisti diplomatski odgovor :lol: :lol: :lol: :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

zar je normalno da 9 od 12 igrača čisti tridesetak čunjeva i to igrači svjetskog rejtinga (Manev.Funda,Mance,Fučkar u dva seta) a i pet igrača kod domaćina :?: :?: :?: :?: http://www.kkzapresic.hr/files/xtra_fil ... 368180.pdf
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

cigla
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la cigla »

Zašto ne bi bilo normalno. Kugle su okrugle. I čunjeci su okrugli a daleki....

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Zašto sada studija o kuglani u Gospiću. Istu je pregledao gosp. Baričević i izdao licencu. Osobno mislim da tko zna kuglati njemu nije bitna
kuglana. Pobjedit će protivnika na bilo kojoj kuglani. Još samo recite da i različito uredjuju staze. Pogledajte rezultat Fučkara. Na stati 1 i 2 sruši
314 čunjeva a na 3 i 4 sruši 244 čunja. Nadjite odgovor zašto.
A što se tiče održavanja mislim da je održava isto Caga.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

zeljar je napisao/la:Zašto sada studija o kuglani u Gospiću. Istu je pregledao gosp. Baričević i izdao licencu. Osobno mislim da tko zna kuglati njemu nije bitna
kuglana. Pobjedit će protivnika na bilo kojoj kuglani. Još samo recite da i različito uredjuju staze. Pogledajte rezultat Fučkara. Na stati 1 i 2 sruši
314 čunjeva a na 3 i 4 sruši 244 čunja
. Nadjite odgovor zašto.
Upravo zbog takvih nebuloza i je "studija" o kuglani u Gospiću.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

zeljar je napisao/la:Zašto sada studija o kuglani u Gospiću. Istu je pregledao gosp. Baričević i izdao licencu. Osobno mislim da tko zna kuglati njemu nije bitna
Kada prvoligaške ekipe ne sruše 3300 čunjeva i kada se takvi "kiksevi" dese uvijek na istoj kuglani onda je potrebna jedna ozbiljna "studija" :mrgreen: . Nitko ne kaže da je kuglana neispravna niti je upitno to da bolji igrači pobjeđuju, ali kad se ekipe "pobjede" za 200-300 čunjeva, e onda...
Luko Del Ponte

Stabilan
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Stabilan »

U ovom se slučaju dogodilo da ekipa prema prosjeku kod kuće sruši i 500 čunjeva manje,što mislim da je ipak mali problem kod igrača.
Srušiti se nešto može to je pokazao i g. Fučkar na 60 hitaca.
Što se tiče ekipe Velebita oni bi po meni ipak morali igrati bolje na toj kuglani,pa ipak su doma barem 150 drva više nego što su srušili sada u subotu u protivnom bude problema.

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen »

Tko si ti da kažeš Fučkaru da nezna kuglati, tom Baričeviću treba oduzet licencu, na toj kuglani nitko nemože ništa odigrati tako ne kenjaj o istim uvjetima jer nemaš pojma o kuglanju. Kuglana nevalja jer se ne održava očigledno, maže se sa tekućinom, neredovito i površno.
Nabijem Vas sve na zapadu, samo problemi svama

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

kulen je napisao/la:
Tko si ti da kažeš Fučkaru da nezna kuglati, tom Baričeviću treba oduzet licencu, na toj kuglani nitko nemože ništa odigrati tako ne kenjaj o istim uvjetima jer nemaš pojma o kuglanju. Kuglana nevalja jer se ne održava očigledno, maže se sa tekućinom, neredovito i površno.
Nabijem Vas sve na zapadu, samo problemi svama
Kulen malo kulture. Saša počni dijeliti žute kartone na ovakve postove. Što se ziče kuglane u Gospiću očito da nešto ne štima sa njom pogotovo sa prvom i drugom stazom.A zašto bi ti kulen oduzeo licencu gosp. Baričeviću. Moja predpostavka je kad je bilo licenciranje kuglana se naglancala i pripremila za pregled a kad se dobe papiri...........

krcko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la krcko »

Ti si isto biserko. Tko glanca kuglanu za pregled ? Kaj B kugla da odredi tehničke karakteristike ? Duo serendara o stvarima koje nikad nisu vidjele ali sve znaju.
Niste me naljutili nego ražalostili.

Odgovorite